Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip tramdot "ožiukus"?

QUOTE(Limcamca @ 2007 05 22, 15:19)
labai teisingai  drinks_cheers.gif
kartais kai matau, kad ožiukai ateina, atsitūpiu, apsikabinu ir ramiai paklausiu: "kas yra, kas širdutėje negerai, skauda ką nors?". Tai tikrai nuramina vaiką, ir labai dažnai jis net pamiršta, dėl ko pradėjo isterikuoti  4u.gif

wub.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif kaip graziai parasiai, manau taip teisingai ir reikia elgtis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 05 22, 16:29)
wub.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  kaip graziai parasiai, manau taip teisingai ir reikia elgtis ax.gif


ale žiūriu, mes vos ne dviese ir kalbamės apie auklėjimą per visas temas lotuliukas.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 05 22, 16:39)
ale žiūriu, mes vos ne dviese ir kalbamės apie auklėjimą per visas temas  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif  wub.gif

blink.gif doh.gif lotuliukas.gif aga tikrai lotuliukas.gif matyt siuo metu mums tai aktulau
nes as ypatingai pradejau dometis tuo auklejimu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2007 05 03, 21:40)
SUPER JUSU METODAS! NA mes taip pat jau susidureme su pirmaisiais oziais. Ko labiausiai bijojau , kol dar neturejau vaiko, tai tas ir pildosi. Visada sakydavau, kad neduok Dieve vaikas kris anr zemes jei ko nors negaus. Be t, manau, kad prie to jau einama. Kol kas dar tik pradeda trypti ir cypti. Aisku sakau negalima, bet tai kur tau ....ir su delnu pliauksteliu per uzpakaliuka(pampersa)-tai isvis juokinga. Tai vienas del ko suklusta yra kai ,,padarau" rimta veida biggrin.gif . ta minute suklusta (supranta, kad kazkas negerai), , bando tada papirkti kokia nors savo juokinga mimika, bet as laikausi nesusijuokusi.Taciau tai trunka kelias minutes, toliau jis savo vel daro. O labiausiai erzina, kai puoli ryte valgyti pasidaryti, o jis i koja isikabines zliumbia, nueinu i kita kambari (tipo nekreipiu demesio), bet jis apsisnargliaves  is paskui.NA tai kaip nepakelsi ir nepriglausi. Nezinau kaip  cia bus toliau kai jau supras ko reikia noreti is parduotuviu, tikraja ta zodzio prasme BIJAU!

Na zinok net keista gali but taip viskas zodis i zodi taip pat kaip ir mano dukai...nu lygiaittokia pati zinok as irgi bijau nes jos tie trepsejimai vis daznesni jeigu nleidziu parduotuvej imt ko nori tai didziasi cypimai ir panasiai...zmones ziuri o as stoiu visa raudona,kartais dar ir i veida man trenkia blink.gif o ka man daryt ka?nzn jau i depresija puolu
Atsakyti
Mano mažiukas irgi ožius rodo doh.gif bet mes stengiamės dėmesio nekreipti, esam ir iš parduotuvės tiesiog išėję su mažium į mašina pasėdėti kol tėtis baigs apsipirkti doh.gif sėdėjau ir ramiai aiškinau, kad negalima taip daryti ir sakiau, jei kitą kartą taip darys, tai daugiau į parduotuvę neisim, nežinau ar suveikė, ar nea, bet pastarąjį kartą kai buvom parduotuvėj taip nebedarė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2007 05 24, 20:59)
Mano mažiukas irgi ožius rodo doh.gif bet mes stengiamės dėmesio nekreipti, esam ir iš parduotuvės tiesiog išėję su mažium į mašina pasėdėti kol tėtis baigs apsipirkti doh.gif sėdėjau ir ramiai aiškinau, kad negalima taip daryti ir sakiau, jei kitą kartą taip darys, tai daugiau į parduotuvę neisim, nežinau ar suveikė, ar nea, bet pastarąjį kartą kai buvom parduotuvėj taip nebedarė ax.gif

manu suveike, nes teisingai pasielgei iseidama is parduotuves ir paskui paaiskindama kodel taip padarei ir kas bus jei tai pasikartos
wink.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2007 05 24, 20:59)
Mano mažiukas irgi ožius rodo doh.gif bet mes stengiamės dėmesio nekreipti, esam ir iš parduotuvės tiesiog išėję su mažium į mašina pasėdėti kol tėtis baigs apsipirkti doh.gif sėdėjau ir ramiai aiškinau, kad negalima taip daryti ir sakiau, jei kitą kartą taip darys, tai daugiau į parduotuvę neisim, nežinau ar suveikė, ar nea, bet pastarąjį kartą kai buvom parduotuvėj taip nebedarė ax.gif


ir aš manau, kad teisingai pasielgėte.
Aš, supratau, kad su vaikais reikia daug šnekėtis, norint kažkokio rezultato. Vis kartoti ir kartoti, norint pasiekti rezultatą. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 05 25, 10:48)
ir aš manau, kad teisingai pasielgėte.
Aš, supratau, kad su vaikais reikia daug šnekėtis, norint kažkokio rezultato. Vis kartoti ir kartoti, norint pasiekti rezultatą.  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Matau kad ir mano bicas auga kartu su savo oziais. Kai paskaiciau ka jus rasot, tai viskas oi kaip pazistama. As vis maniau, kad negali dar toks mazius oziuotis, bet matyt ir iki metu jau kaprizai lenda. O taip stengiuos nelepint. Nezinau ka darau ne taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2007 06 05, 13:29)
Matau kad ir mano bicas auga kartu su savo oziais. Kai paskaiciau ka jus rasot, tai viskas oi kaip pazistama. As vis maniau, kad negali dar toks mazius oziuotis, bet matyt ir iki metu jau kaprizai lenda. O taip stengiuos nelepint. Nezinau ka darau ne taip? g.gif


Kaprizai nereiškia, kad tu kažką darai ne taip. Visi vaikai turi kaprizų. Tai yra ribų nustatymas. Per kaprizus jie žiūri, stebi kiek gali manipuliuoti suaugusiais. Jei kažko neleidi, tai neleisk, niekada. ARba galima eiti į kompromisą: jei tu taip... tai tada anaip ir va taip.l
Vaikai turi jaustis mylimi, ir nieko blogo palepinti juos. Tačiau jie turi suprasti ir išmokti taisykles, kurių namuose reikia laikytis, ir žinoti, kad vienoje ar kitoje situacijoje mama pasielgs taip ir ne kitaip.l

Pažiūrėk laidą trečiadieniais per btv 20.20 val, ten daug patarimų duoda. Arba jei esi sumišusi, parašyk konkrečią situaciją, iš šono mums lengviau pažvelgti ir galbūt tau patarti.

Tiesa, yra viena auksinė taisyklė: niekada prie vaiko nedaryk taip, kaip tu nenori, kad jis darytų thumbup.gif
Atsakyti
Reikia leist truputi pasiožiuot, ale kai parduotuvėse krenta ant grindų ir rėkia "noriu šokolado" tai negaliu žiūrėt - per užpakalį norisi trinktelt.

Bet čia manau irgi dėl auklėjimo netinkamo tokie dalykai - maniškiai niekad taip nedaro, nors leidžiu jiems tikrai daug...
Atsakyti
QUOTE(Mariuka @ 2007 06 06, 13:35)
Reikia leist truputi pasiožiuot, ale kai parduotuvėse krenta ant grindų ir rėkia "noriu šokolado" tai negaliu žiūrėt - per užpakalį norisi trinktelt.
Bet čia manau irgi dėl auklėjimo netinkamo tokie dalykai - maniškiai niekad taip nedaro, nors leidžiu jiems tikrai daug...


Saviems ar svetimiems?

Tai pasidalink kaip auklėji, kad vaikai parduotuvėje šokolado nenorėtų??
Atsakyti