Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviški vardai

QUOTE(Qwertyio @ 2010 12 12, 18:53)
Tarp pazystamu yra jau dvi Elzes. Labai lietuviska, bet ar grazu..  ax.gif



kad visai nelietuviškka tongue.gif
Atsakyti
Na galbut, nezinau g.gif
O tai koks tas vardas?
Atsakyti
QUOTE(Qwertyio @ 2010 12 15, 21:01)
Na galbut, nezinau  g.gif
O tai koks tas vardas?


Elzė - hebrajiško vardo Elžbieta (Šv. Jono Krikštytojo motina) trumpinys. Beje, kaip ir Liza, Beta...
Atsakyti
Man labai grazus Migle
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sernyte: 30 gruodžio 2010 - 20:08
QUOTE(muminukas @ 2010 12 15, 10:40)
kad visai nelietuviškka  tongue.gif


bet gražu biggrin.gif
Atsakyti
Kalbant apie lietuviskus vardus, tai mums su vyru kazkaip del to problemu neiskilo, abu zinojome, kad vaikuciams rinksimes lietuviskus vardus ax.gif gal itakos turi ir tai, kad mano ir MB vardai taip pat lietuviski g.gif
Man labai mielas sirdziai vardas Žygimantas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(NirN @ 2010 06 14, 10:41)
O kaip Jums Einoras, patikrinau lietuviskas ir ana kart per radija girdeju kaip prisistate vyras tokiu vardu. Man visai grazus...



QUOTE(GiedrėM @ 2010 06 14, 11:59)
Einoras – lietuvių: ei-(eiti) + nor- (norėti) – „noriai visur einantis (-i)“. Man visai gražu. Bet gražiau skamba ir reikšmė labiau patinka vardo Einaras: Einaras – lietuvių: ei-(eiti) + nart- (nartus „atkaklus“) – „atkakliai žengiantis (-i)“


nu manau verti demesio mirksiukas.gif jei nori lietuvisko ir reto vardo,man dar patinka Joris wub.gif bet paskutiniu metu jau populiarus pasidare,o noretusi reto ax.gif

einoras -lietuviskas, o einaras - slaviskas jau,dabar paziurejau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvelinaa: 21 sausio 2011 - 10:55
Man labai gražus ĄŽUOLAS.
Atsakyti
Patarimas; gal tolimoje giminėje buvo sena baltiška pavardė, kurios neliko, tai vardas pratęstų prasmingą praeitį, pvz Daumantas, Daukantas, Eigirdas ir tt.
Atsakyti
man tai graziausi mano panikiu vardai,viena Mantvile o kita Juste biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasitukas @ 2011 01 26, 12:01)
man tai graziausi mano panikiu vardai,viena Mantvile o kita Juste biggrin.gif  wub.gif

tokie ypač lietuviški.
Atsakyti
QUOTE(aimute @ 2011 01 05, 10:29)
Man labai mielas sirdziai vardas Žygimantas  wub.gif

Tikras Lietuviškas ir vyriškai skambantis vardas bigsmile.gif Gražus wub.gif
Atsakyti