Įkraunama...
Įkraunama...

Geri autoservisai

QUOTE(PirmasKunigas @ 2012 04 03, 15:59)
1. Tegu mašiną tvarko vyras  doh.gif
2. Tau reikia tada bent jau į žinomą servisą varyti.
3. Mašina neperseniausias kibiras tada diagnostika padės.
4. Žinosi bėdą - žinosi ką tvarkyt. Po diagnostikos, bent žinosit į kurią pusę jum žiūrėt. Gal diržas peršoko per kelis dantis ir sulankstė vožtuvus ir nebeužsikuria. Sukt suks, bet nebeužsikurs nes kompresijos nėra. Pirma normalų meistrą susiraskit arba bent jau į žinomą servisą varykit.



Aciu uz patarimus 4u.gif
Vyro nera LT doh.gif
Vakar paskambino meistras ir pasake,kad be reikalo,dejo nauja imobilaizery,pasirodo mano buvo geras,ir jis nesupranta kaip jam kompas ismete tokias klaidas...uzkliuvo dabar jam siurblys..klause ar yra jis tvarkytas,pasakiau,kad nzn,nes LT ji nebuvo vazineta...zodziu sunku be vyru... biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus buvo sugedes imobilaizeris, bet kazkaip kitaip. Bandziau uzvest ir staiga toks kaip mini sprogimas, na garsas toks po kapotu ir mire apsoliuciai viskas. Nieko man nesviete net degimo lampechkos. Remontas truko viena diena, tiesa nepigiai, man atrodo arti tukstancio mokejom verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 04 04, 11:21)
Pas mus buvo sugedes imobilaizeris, bet kazkaip kitaip. Bandziau uzvest ir staiga toks kaip mini sprogimas, na garsas toks po kapotu ir mire apsoliuciai viskas. Nieko man nesviete net degimo lampechkos. Remontas truko viena diena, tiesa nepigiai, man atrodo arti tukstancio mokejom verysad.gif


jokio ale sprogimo negirdejau..isedau pasukau rakteli lemputes uzsidege kaip visada,zvakes pakaito uzgeso,suku raktuka kad uzsivestu ne per kur....lemputes visos dege..nutempem pirma pas viena elektrika jis apziurejes pasake kad reikia dyzelisto,nutempem pas dyzelista..apziurejes pasake ne ne cia tik elektrikui vezt..nutempem vel pas elektrika tik kita..ir va nieko neaisku...
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2012 04 04, 13:08)
jokio ale sprogimo negirdejau..isedau pasukau rakteli lemputes uzsidege kaip visada,zvakes pakaito uzgeso,suku raktuka kad uzsivestu ne per kur....lemputes visos dege..nutempem pirma pas viena elektrika jis apziurejes pasake kad reikia dyzelisto,nutempem pas dyzelista..apziurejes pasake ne ne cia tik elektrikui vezt..nutempem vel pas elektrika tik kita..ir va nieko neaisku...

priezasciu gali but ivairiu, starteris suka?
Atsakyti
Labutis visiems smile.gif Rekomenduokit Klaipėdoje ar aplink gerą meistrą signalizacijai idėt į Oper Zafirą 2007 m. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aida 22 @ 2012 03 24, 13:20)
Sveika,

as pati dabar masinos dureles perdaziau, mokejau 200 Lt (uz abieju pusiu perdazyma). ir likau patenkinta ju darbu. Jei domina, galiu duoti kontaktus smile.gif


Kiek laiko praejo po dazymo? Nes apie darbo kokybe galima spresti mazdaug po metu (ar po pusmecio)...
Atsakyti
4u.gif
Gal kas galit rekomenduot meistrą/ garažą/servisą, kur RENAULT diagnostiką galima pasidaryt, kitam forume skaičiau kad kažkur Liepkalnio rajone yra specializuotas, rekomenduoja, bet kažkaip nerandu kontaktu, gal kas žinot 4u.gif
Atsakyti
JMA Kaunas-Subaru centras. Nėra pernelyg brangu ir kalbasi kaip su žmogum, viską paaiškina ką daro ir kur, atsiklausia ar taisyt kažką, (na gal aš pinigų turiu tik vienam gedimui pašalint ir tt) ne taip kai tariamės už tiek sutaiso vos ne už dvigubas sumas... plius nuolaidas taiko, nekiša kad būtinai jų detales pirktum, nes tipo niekur kitur nėra (teko prieš tai su kitu autorizuotu centru pabendraut tai diena-naktis). Mašina nenauja, 5 metų. Tuo tarpu kitas centras tokio pat amžiaus mašinai pasiūlė varyt į garažėlius nes jau per sena, jie tokiom nebeužsiima (ne man taip nutiko bet gerai pažįstamam žmogui, tikrai nebūtų taip prasisukę su tokiu pasakymu, bet jei jau drįso taip išsireikšt tai galvoju kad požiūris į darbą oi nekoks ir kažin ar pasitikėčiau vien vardu 'firminis')
Atsakyti
Dabar visada vezam savo automobili cia www.varikliodiagnostika.lt 4u.gif , kas liecia ta diagnoskita, tai mas mus pezas, meistriukas, tokia ilga kasa ja atlieka nekaip, ne viska zino ir pan.bet visa kita tam servize thumbup.gif keitem guoli, traukutes, variklio pagalves, vyrukas spejo apsisukt per valanda thumbup.gif , o ir kainos geros, nesikandzioja, jei tik paklausi kiek kainuos tai is karto pasako tikslia kaina arba nuo kiek iki kiek(skirtumas apie 20lt) rolleyes.gif , niekada dar nebuvo briedu pridirbe ar padare tai ko nereikejo smile.gif detales perka is ''Robeto'' , visada su saskaita - faktura, nes mes patys ten pirkomes, tai buvo atvazieves meistras tuo metu smile.gif zodziu geras serviziukas, kol kas nepasisiukslino
Atsakyti
Man labai patiko Artrasas, Kaune , Petrašiūnuose. Apžiūrėjo nemokamai, visas remonto kainas derino prieš tai. Padarė pigiau, nei sakė preliminariai ir greičiau, nei buvo žadėta. Viską žmoniškai (moteriškai lotuliukas.gif ) paaiškino, nes man buvo iškilę klausimų - 'o čia būtina?' blush2.gif Gavau padorų išrašą, kokios detalės keistos, kiek kainuoja kiekviena iš jų, kiek kainuoja pats darbas ir rekomendacijas, ką daryti toliau. biggrin.gif
O priešingai - nerekomenduoju serviso LAPINAS, įsikurusio taip pat Kaune. Paprašyti apžiūrėti ir pasakyti preliminarią kainą - po 3jų valandų paskambino pasakyti, kad mašina jau sutvarkyta. Kainą pasakė tik po viso taisymo, kito kelio kaip tik sumokėti - nebebuvo. Bendravimo stilius - pigiau nerasit. Vnz, nebūtume ir ieškoję, nes 'gedimas' neįtakoja vairavimo(muzikos grojimas). Paprašius sąskaitos su konkrečiais darbais - davė čekį, kuriame nurodyta suma ir 'paslauga' - remontas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Awdrute @ 2012 05 15, 22:30)
Man labai patiko Artrasas, Kaune , Petrašiūnuose. Apžiūrėjo nemokamai, visas remonto kainas derino prieš tai. Padarė pigiau, nei sakė preliminariai ir greičiau, nei buvo žadėta. Viską žmoniškai (moteriškai  lotuliukas.gif ) paaiškino, nes man buvo iškilę klausimų - 'o čia būtina?'  blush2.gif Gavau padorų išrašą, kokios detalės keistos, kiek kainuoja kiekviena iš jų, kiek kainuoja pats darbas ir rekomendacijas, ką daryti toliau.  biggrin.gif
O priešingai - nerekomenduoju serviso LAPINAS, įsikurusio taip pat Kaune. Paprašyti apžiūrėti ir pasakyti preliminarią kainą - po 3jų valandų paskambino pasakyti, kad mašina jau sutvarkyta. Kainą pasakė tik po viso taisymo, kito kelio kaip tik sumokėti - nebebuvo. Bendravimo stilius - pigiau nerasit. Vnz, nebūtume ir ieškoję, nes 'gedimas' neįtakoja vairavimo(muzikos grojimas). Paprašius sąskaitos su konkrečiais darbais - davė čekį, kuriame nurodyta suma ir 'paslauga' - remontas.  doh.gif

kazkas tai baisaus, su tokiais servisais doh.gif , matyt niekas i juos nevaziuoja, darbo neturi meistriukai, tai ir sugeba patvarkyt net nesitare doh.gif
Atsakyti
Na jo,tikrai,su tokiais baisu... doh.gif As visada is anksto susitariu del kainos,ir aiskiai duodu suprasti,kad ju saviveiklos man nereikia,ir daugiau nei lito nemokesiu...o jei neina konkreciai susikalbeti-masinos pas tokius netaisau :)Nesusipratimu paprastai nebuna:) Tiesa,yra vienas servisas,kur galutines kainos is anksto nederinu,bet ten savi ,tai zinau,kad neapgaus... ax.gif
Atsakyti