Įkraunama...
Įkraunama...

svarstyklės ir žuvys

Matyt kai Vyras zuvys o moteriske svarstykles geriau. pas mus atvirkščiai. Aš žuvys , mano brangiausias Svarstyklės. Nesu iš tyliūjų jis irgi... bet visdelto as daugaiu vadovauju. nuspresti kur eiti... paskambinti susitarti del kokiu reikalu visur as... žodžiu tikrai, kartais norisi kad jis nusprestu. Bet skoni tai puiku turi... uzeinam i parduotuve jis is didziausios kruvos istrauks liuks daikciuka bigsmile.gif
seip atrodo viskas liuks ir gerai sutariam ir seip ... bet kartais jo silpnybes uzknisa . doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte78 @ 2009 03 23, 15:12)
Matyt kai Vyras zuvys o moteriske svarstykles geriau. pas mus atvirkščiai. Aš žuvys , mano brangiausias Svarstyklės. Nesu iš tyliūjų jis irgi... bet visdelto as daugaiu vadovauju. nuspresti kur eiti... paskambinti susitarti del kokiu reikalu visur as... žodžiu tikrai, kartais norisi kad jis nusprestu. Bet skoni tai puiku turi... uzeinam i parduotuve jis is didziausios kruvos istrauks liuks daikciuka  bigsmile.gif
seip atrodo viskas liuks ir gerai sutariam ir seip ... bet kartais jo silpnybes uzknisa . doh.gif


Mano antroji puse irgi svarstykles, o as zuvys smile.gif taciau jau pripratom vienas prie kito charakteriu ir zinom jau kada kitam geriau pasiulyt kur eiti ar koki filma ziureti. Man truputi neramu ispradziu buvo, taciau dabar viskas vyksta savaime ir diskusiju ilgu nebekyla smile.gif
Atsakyti
Kaip idomiai.... blink.gif Aš žuvis, MB - svarstyklės. Bet visi tie aprašymai pas mus atvirkščiai. Sakyčiau aš jam esu intelektualus penas, jis visada manęs klauso ir viską dedasi į širdį, kaip čia buvo parašyta apie žuvis.... Bet visgi pas mus truputi idomiai su gimimo datom. Abu esam ant ribų gimę. Jis riboje su skorpionu, o aš su vandeniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(eola @ 2005 12 23, 20:11)
Jeigu Svarstyklėms Žuvys yra vergai, tai Žuvims Svarstyklės yra loginiai informatoriai bei emociniai ir seksualiniai viršininkai. Žmoniškai šnekant, Svarstyklės yra labai apsiskaičiusios, intelektualios personos, tad jos Žuvims gali suteikti daug informacijos iš įvairiausių gyvenimo sričių, be to, tai vyksta paprasčiausio pokalbio metu - Žuvys tiesiog tyli, klauso ir dedasi į širdį ir protą, ir po truputį tobulėja. Juk ne veltui sakoma, kad Svarstyklės yra geriausi pedagogai, dėstytojai. Be to, Svarstyklės gali išmokyti Žuvis mylėti (s), valdyti savo emocijas, pajusti harmoniją, nes Svarstyklės yra pusiaiusvyros ženklas, o Žuvys per daug gilios (taip gilios, kad net dugno nesimato), dėl to su jomis sunku bendrauti kasdienybėje, nes Žuvys visada lyg "ne tame laike ir ne čia". Kaip tik Svarstyklės gali jas(juos) nuleisti ant žemės, išmokyti konkretumo, praktiškumo. Pavyzdžiui, aš esu Žuvų ženklo, o mano motina - Svarstyklės, tai aš jai dėkinga už tai, kad išmokė mane gerai tvarkytis namuose, kantriai atlikti savo pareigas. Tai man labai pravertė kasdienybėje. Na, o dabar, užauginusi vaikus, galiu sau leisti ir "paskrajoti debesyse".
O dėl to aukojimosi,  doh.gif tai...be vargo nei žuvelės iš prūdo nepagausi mirksiukas.gif

Manau, visiška tiesa drinks_cheers.gif
Atsakyti
MB svarstyklės, aš žuvis.
oi kiek visko būna. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 01 12, 11:28)
MB svarstyklės, aš žuvis.
oi kiek visko būna. doh.gif



smile.gif
bet cia labai daug kas priklauso bent nuo gimimo metu, nuo tikslios datos ir panasiai... smile.gif taciau aisku bendru bruozu ir charakteristiku visada pasitaiko wink.gif
Atsakyti
Butent ieskojau atsiliepimu apie zuvis,nes gyvenu su draugu daugiau nei metai,diena is dieos ir jis man dar vistiek neaiskus... buves mergisius,patiko laisvo elgesio moterys,nebuvo grazuoles net, o as ir grazi ir ne plastake,o jis neivertina to... db jau metai nebetie,gal susitupejo ir laio nebeturi eit i sali,bety kontroliuoju ji,nes kaip sakau vyrai,akd ir kokia grazia,gera turi, gali susirast kokia meiluze be dantu ir su 3vaikais dar ir isduot...or cia jau ne zodiake esme... bet kiek zinau visas buvusias isdave,su amnim kai susipazino ensake,akd turejo drauge tuo metu,buciau znojus buciau neprasidejus..kai gyvent pradejau suzinojau daug alyku,bet palaipsniui... man sunku perprasti,nes yra uzsidares,nekalba su manim beveik naivus,patiklus kitais,bet ne manim,nors turetu buti priesingai... pastovei savo mintyse ir nesipasakoja nieko,net jei paklausiu ka galvoji tai sako kad nieko arba apie darba,problemas...bet tik tiek,nepaaiskina placiau... kuo daugiau as jam sakau kad tie zmones nepatikimi arba tokie ir tokie,tai jis tada labiau gina ir priesingai,tada lieku as bloga... uzsispyres labai,neklauso ka sakau,poto pamato,akd teisi esu,bet vistiek nesureiksmina to... turintis kantrybe,sunku isvest is kantrybes,bandziau visaip,bet sunku palaust... O kas akivaizdziausia tai egoistas, visad as ji turiu suprast,.ji paguost,juo ruèpintis... jei pasakau akd man skauda,tai jis sako,radai kam pasakyt man irgi skauda... beveik kasdien vis sako atnesk,paduok,nunesk,paglostyk,pamasazuok-... visad jis vargsiukas,bet manes neuzjaus niekad---nera dosnus,skupus...megsta skaniai pavalgyt,gero vyno isgert... su draugais nesislaisto,poilsi renkas namie lovoj prie TV...visad reik ragint ir tempt...bet ir tai dazniausiai nieko.. lovoj anksciau lb gerai budavo ir daug kartu i diena...o dabar tai keleta kart i savaite,o as kasdien vis noreciau...pasakau gal pasimylim, tai sako veliau arba pavarges... nu tingi matau labai...o poto kai pabando buna ir antra kart dar poto pakartojam i komplimentus nelabai kreipia demesi...pats ju nesako,labai retai...budama salia jo atrodo prarandu savo verte, budama su kitais vel kartele uzsikelia nesuprantu as tu zuvu...beto man sake,akd zuvys vyrai yra kolekcionieriai,savo sirdyje kolekcionuoja moteris,kiekviena jam vis lieka gera savaip
Atsakyti
Sveikos,aš žuvis mano MB. svarstyklės,kartu jau 17m,būna visko ,bet jeigu reikia nusileisti tai darau aš,užuojautos nelaukiu ,nes vyrai tai maži vaikai kurie nieada neužauga,rūpinuosi visais reikalais namuos,tiesa kai turi laiko padeda.

BEST_QUALITY
jums galiu replikuoti,kadangi jūsų žmogus žuvis ,o aš irgi tokia tai pats sudėtingiausias ženklas. Mylėkit arba ne, tik nesistenkite suprasti nes nieko nesigaus mes gyvename savo pasaulyje,kurį supranta tik mūsų ženklo žmonės ir niekada nieko iki galo nepasakome,o su meile dar blogiau .O svarstyklės irgi pakankamai sudėtingas ženklas ir nenori pripažinti kai yra neteisios.


Atsakyti
Aš žuvis, o mb - svarstyklės.
Su juo ir sunku ir lengva. Užsispyręs, apsiėmęs kažką daryti, gali nutempti ir metus ir du. Laisvalaikį paprastai planuoju aš, kontroliuoti tenka kiekvieną žingsnį, nes linkęs atidėlioti viską, tai sakai, kad nupirktų pvz bilietus, tai žiūrėk už savaitės pati einu ir perku.
Šiaip patikimas gana, rūpestingas, kojytes pamasažuoja, arbatytės padaro wub.gif
Jam su manimi irgi nelengva, nuotaika keičiasi greičiau nei ta arbatytė atvėsta, o kur dar polinkis į tingėjimą ir plaukimą pasroviui. Po to baigiasi tuo, kad sėdim abu namie ir aš ant jo bambu, kad niekur neišeinam. Jis nesugalvoja ką daryti, o aš iš tikrųjų tik bambėti ir netingiu biggrin.gif
doh.gif
tai gyvenam kartu, nes jis tingi mane mesti, o aš plaukiu pasroviui blush2.gif
dar sako, kad myli rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumasha @ 2011 09 29, 09:30)
Aš žuvis, o mb - svarstyklės.
Su juo ir sunku ir lengva. Užsispyręs, apsiėmęs kažką daryti, gali nutempti ir metus ir du. Laisvalaikį paprastai planuoju aš, kontroliuoti tenka kiekvieną žingsnį, nes linkęs atidėlioti viską, tai sakai, kad nupirktų pvz bilietus, tai žiūrėk už savaitės pati einu ir perku.
Šiaip patikimas gana, rūpestingas, kojytes pamasažuoja, arbatytės padaro  wub.gif
Jam su manimi irgi nelengva, nuotaika keičiasi greičiau nei ta arbatytė atvėsta, o kur dar polinkis į tingėjimą ir plaukimą pasroviui. Po to baigiasi tuo, kad sėdim abu namie ir aš ant jo bambu, kad niekur neišeinam. Jis nesugalvoja ką daryti, o aš iš tikrųjų tik bambėti ir netingiu biggrin.gif 
doh.gif
tai gyvenam kartu, nes jis tingi mane mesti, o aš plaukiu pasroviui  blush2.gif
dar sako, kad myli  rolleyes.gif

Taip su laisvailaikiu ir mums taip aš esu tas kuris nori visur išeiti,daug pamatyti,o geriausia kad jei negaunu to ko noriu tai tol neduodu ramybės kol nusileidžia,sutinku ,kad žuvys tinginiai ,bet jei yra įkvėpimas tai jos gali padaryti per dieną ką svarstyklės daro savaitę blush2.gif O jau svarstyklių pykčiai doh.gif namai kaip po tornado doh.gif blush2.gif
Atsakyti
na atgaivinkim tema apie zuvytes ir svarstykliukus smile.gif
ar tokiu poru maza kad niekas nepasisako.... ?
as zuvis, mb svarstykle...
tai kuo toliau tuo labiau imu tiketi kad sie santykiai neimanomi.
Atsakyti
Uoj ne ne.. Turejau viena ilga draugyste su svarstykle. Veliau seke trumpesne draugyste su svarstykle ir tik isitikinau, kad tai nesuderinama unsure.gif

Viena diena jie mylintis, viska padarys, ant ranku nesios, skrajoja, laimingi. Kita diena nieko nereikia, depresija, nera meiles, dziaugsmo nieko. smile.gif Tokia mano sudejus 4 metu patirtis su svarstyklem. Geri zmones, draugiski, taciau kaip vyro nenoreciau smile.gif per daug blaskosi ir svyruoja.

Atsakyti