Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(rasotazole @ 2010 04 21, 10:38)
O gal galit patarti kaip iškepti ir apversti gražiai lietinį blyną  blush2.gif


as verciu su silikonine mentele rolleyes.gif
Atsakyti
as verciu ismetus i ora rolleyes.gif nesunku visai, turiu specialia keptuve lietiniams kepti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasotazole @ 2010 04 21, 11:38)
O gal galit patarti kaip iškepti ir apversti gražiai lietinį blyną  blush2.gif

Svystelk su keptuve blyna i ora, kai ore jis apsivers - pagauk ji vel ant keptuves ir apkepk kita puse, saugiausiais budas,nagai nenusvyla rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(budylnikas @ 2010 04 21, 11:05)
Svystelk su keptuve blyna i ora, kai ore jis apsivers - pagauk ji vel ant keptuves ir apkepk kita puse, saugiausiais budas,nagai nenusvyla rolleyes.gif

drinks_cheers.gif va va, man taip geriausiai ir iseina, nes su mentele dazniausiai sugadinu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasotazole @ 2010 04 21, 10:38)
O gal galit patarti kaip iškepti ir apversti gražiai lietinį blyną  blush2.gif Mistika man tai kažkokia, mano močiutė tai karštą nagais griebdavo ir versdavo, per kelias sekundės dalis tą atlikdavo, bet man čia kaip iš magijos pasaulio tą lietinį iškept doh.gif

man su paprasta medine mentele viskas normaliai iseina g.gif
metant i virsus tai visada puse blyno uzlenkiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 04 21, 07:55)


Nieko nekvailas klausimas  mirksiukas.gif Aš pirma kartą kai gaminau viską sugadinau  blush2.gif Nes pamiršau plėvelę patepti aliejumi  lotuliukas.gif Taip,užrišu,verdu su plėvelę,neišbėga jei gerai užriši  4u.gif



Ir aš turiu klausimą apie kiaušinukus 4u.gif Ta plėvelė nesuyra bevirdama? Ar ji tam skirta - naudoti aukštose temperatūrose, ar kaip čia yra? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2010 04 21, 14:32)
Ir aš turiu klausimą apie kiaušinukus  4u.gif  Ta plėvelė nesuyra bevirdama? Ar ji tam skirta - naudoti aukštose temperatūrose, ar kaip čia yra?  blush2.gif


Tikrai nesuyra schmoll.gif Paprasta plona maistinė plėvelė 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 04 21, 15:08)
Tikrai nesuyra  schmoll.gif Paprasta plona maistinė plėvelė  4u.gif

Patvirtinu,kad tikrai taip- nesuyra .Šiandien išbandyta thumbup.gif Didelis ačiū už receptuką.Vaikai net akis išvertė pamatę tokius kiaušinius tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(feneke @ 2010 04 21, 18:23)
Patvirtinu,kad tikrai taip-  nesuyra .Šiandien išbandyta thumbup.gif  Didelis ačiū už receptuką.Vaikai net akis išvertė pamatę tokius kiaušinius tongue.gif



Na va kaip smagu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nesusipratele @ 2010 04 21, 11:04)
as verciu ismetus i ora  rolleyes.gif nesunku visai, turiu specialia keptuve lietiniams kepti  smile.gif


Vau bigsmile.gif
O kokia yra keptuve speciali blynams??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(5imute @ 2010 04 22, 09:13)
Vau  bigsmile.gif
O kokia yra keptuve speciali blynams???  ax.gif

turiu va tokia mirksiukas.gif http://www.epolis.lt/cms/141291lt.jpg maximoje pirkta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nesusipratele: 22 balandžio 2010 - 09:20
QUOTE(nesusipratele @ 2010 04 22, 09:19)
turiu va tokia  mirksiukas.gif http://www.epolis.lt/cms/141291lt.jpg  maximoje pirkta

bigsmile.gif Fantastiska
Atsakyti