Įkraunama...
Įkraunama...

Absurdiškoms PSD įmokoms-ne!

http://www.peticijos.lt/visos/3265
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 03 31, 08:32)
Vėl. Neturi pajamų, bet turi privačiam gydymui. Kas? Pajamų slėpimas, nelegalios pajamos, kokie aitvarai suneša gėrius.


Cituoju save 4u.gif

QUOTE(OILILY @ 2010 03 31, 08:20)
Tai va butent, kad "visur" dirbantys islaiko nedirbancius arba yra valstybiu kur susirge neapdraustieji nieko nemokamai ir negauna, bet priverstinio mokescio is zmogaus be pajamu niekas neima ir registruotis nevaro. Neprasantys valstybes paramos verciasi patys, o prasantys dalyvauja visokiose programose ir gauna parama, zymiai didesne nei pas mus, o ne padengtus 72lt...


Neapsidraudes zmogus negauna gydymo arba lieka su asmenine skola uz atliktas proceduras, jei randa kas ji gydo avansu. Bet priverstinai apdrausti sveikatos be zmogaus sutikimo neturetu buti imanoma...
Atsakyti
senoji tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 31 kovo 2010 - 10:48
Kuo toliau tuo graziau,greit ir paskutines geresnes kelnes atims is ubago,dar tokios nesamones nesu girdejusi.o tai jei as pernai buvau motinystes atostogose,tai man reiks kazka moket ar ne?bijau net pajamas deklaruot kai tokios nesamunes vyksta
Atsakyti
Dabar jus man atsakykit i klausima. jau apie ta mokesti nieko nepostringausiu, nes tiesiog neturiu kantrybes apie ji kalbeti. bet as pernai baigiau universiteta ir iki dbar tai yra kita puse metu niekur nedirbau ir DB nestovejau,tiesa sakant prasedejau uzsieni. db grystu balandzio pabaigoj. tai pagal puikuji istatyma ir as moket tureciau. sakoma, kad nebijokit, jus informuos apie mokesti ir pan. kadangi jau yra kovo paskutine diena, tai kada jie mane zada informuot????????? joks laiskas negautas nieko, tai kada jie ji man atsius, kai ateis geguzes3 ir prades delspinigius skaiciuot? schmoll.gif

jau niekas nestebina toj Lietuvoj manes... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(timotey @ 2010 03 31, 11:53)
Kuo toliau tuo graziau,greit ir paskutines geresnes kelnes atims is ubago,dar tokios nesamones nesu girdejusi.o tai jei as pernai buvau motinystes atostogose,tai man reiks kazka moket ar ne?bijau net pajamas deklaruot kai tokios nesamunes vyksta

Nieko jums nereiks mokėti, esate drausta, ir žiūrint kad turit tris vaikus, numanau ilgai nereikės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*VaniLLa Sky* @ 2010 03 31, 12:02)
Dabar jus man atsakykit i klausima. jau apie ta mokesti nieko nepostringausiu, nes tiesiog neturiu kantrybes apie ji kalbeti. bet as pernai baigiau universiteta ir iki dbar tai yra kita puse metu niekur nedirbau ir DB nestovejau,tiesa sakant prasedejau uzsieni. db grystu balandzio pabaigoj. tai pagal puikuji istatyma ir as moket tureciau. sakoma, kad nebijokit, jus informuos apie mokesti ir pan. kadangi jau yra kovo paskutine diena, tai kada jie mane zada informuot????????? joks laiskas negautas nieko, tai kada jie ji man atsius, kai ateis geguzes3  ir prades delspinigius skaiciuot? schmoll.gif

jau niekas nestebina toj Lietuvoj manes... doh.gif


o jus esate kada nors dirbusi? nes kazkaip mokiniu kazkuri laika tai neliecia iki pirmo kart kai isidarbina ar kazkas panasaus, bijau net nusikalbet, bet gal kas patikslins
Atsakyti
legaliai nesu dirbusi, isskyrus praktikos universitete laikotarpi, bet tai darbu neskaitoma, mano ziniomis. na tai jeigu po mokyklos niekur nedirbau,istojau ir mokiausi taip pat nedirbdama, tai reiskias moketi nereikes?
Atsakyti
QUOTE(timotey @ 2010 03 31, 11:53)
Kuo toliau tuo graziau,greit ir paskutines geresnes kelnes atims is ubago,dar tokios nesamones nesu girdejusi.o tai jei as pernai buvau motinystes atostogose,tai man reiks kazka moket ar ne?bijau net pajamas deklaruot kai tokios nesamunes vyksta

kadangi su trim vaikais esat tai iki 18 m turit draudimą.
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 03 31, 09:20)
kadangi su trim vaikais esat tai iki 18 m turit draudimą.


va sitas dalykas man idomus. tai reiskia jei zmogus nedirba, nestovi birzoj, bet turi tris mazus vaikus-tai jam tas mokestis nepriklauso? kur apie tai galima paskaityt?
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2010 03 31, 12:29)
va sitas dalykas man idomus. tai reiskia jei zmogus nedirba, nestovi birzoj, bet turi tris mazus vaikus-tai jam tas mokestis nepriklauso? kur apie tai galima paskaityt?

Yra taip, kad jeigu turi vieną vaiką, esi drausta iki jam sueis 8 metukai. O jeigu turi du ir daugiau vaikų tai esi drausta iki sueis 18 m. Šia lengvata gali pasinaudoti vienas iš tėvų. dažniausiai renkasi ją mama 4u.gif
kadangi matau pas jus du vaikučiai, tai jums draudimas iki 18 m mirksiukas.gif
Atsakyti
Keistas poziuris g.gif nuo darbystes iki bedarbystes vienas zingsnis. Idomu,jei prarastumet darba ir uzsiregistruotumet DB,tai jei sirgtumet,nepasinaudotumet valstybes draudimu g.gif biggrin.gif
Nemanau,kad mokesciu rinkejai nesugalvos dar ko nors smile.gif nes surinkus PSD is visu,tikrai skyle biudzete nesumazes schmoll.gif
Na,va,prasau
http://www.delfi.lt/...s.d?id=30578193
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rulle: 31 kovo 2010 - 11:58