Įkraunama...
Įkraunama...

Imunoglobulin

QUOTE(injuoz @ 2010 06 14, 14:53)
i menesi tik karta leidzia ir tam tikra ciklo diena...tai viena injekcija 38 lt, bent jau tiek as mokejau...bet matai imunologinis nesuderinamumas, tai tik viena is priezasciu kodel nera lialiuko ir nebutinai pagrindine...tad ziurek, bet imunoglobulinas niekuo nekenksmingas...o ka tau gine sake, kai nuejai su diagnoze?


o kur tu lankais pas gine, pas kokia? kai gaunat tu vaistuku?juk jie LT nera registruoti?
Atsakyti
baltarusijoje sio imunoglobulino 10 ampuliu pakuote galima isigyti uz 90000 rubliu, ti kritus BYR kursui, litais dabar gautusi apie 50 lt.
Atsakyti
ar yra mamyciu, kurios leidosi imunoglobulina ir sekmingai isnesiojo? g.gif
Atsakyti
Sveikos

Taip, ash leidausi shiuos vaistus ir sekmingai ishneshiojau vaikuti. O priesh tai turejau 3 persileidimus ir niekas nenustate jokios priezasties.dar leidausi ir heparina kraujo skystinimui. Nezinau kas ish ju padejo, taiau vaikas gime sveikas, jam jau metukai.
Atsakyti
QUOTE(dainiuke @ 2011 05 23, 23:27)
baltarusijoje sio imunoglobulino 10 ampuliu pakuote galima isigyti uz 90000 rubliu, ti kritus BYR kursui, litais dabar gautusi apie 50 lt.

[Sveikos merginos, aš naujokė čia, bet su panašiom bėdom kovoju jau kelinti metai...Jei trumpai - trys nesivystantys neštumai, pastojam natūraliai. Norėjau paklausti, gal kuri susidūrėte su imunoglobulino trūkumo bėda? Ginekologė sudarė vaistų vartojimo planą, viską gaunu, o imunoglobulino-niekaip, Rusijoje irgi pažįstamas neranda (yra šiuo metu tik į veną lašinami po 25 ml, o man paskirta po 1,5 ml. į raumenis pastojus). Negaliu planuoti neštumo be tų injekcijų. Gal kuri parašytų, kaip sukosi iš tokios padėties, ar yra alternatyvų, galima atsakyti ir į AŽ. Iš anksto dėkoju ir labai laukiu žinių smile.gif]
Atsakyti
QUOTE(kishke @ 2012 03 20, 15:30)
Sveikos

Taip, ash leidausi shiuos vaistus ir sekmingai ishneshiojau vaikuti. O priesh tai turejau 3 persileidimus ir niekas nenustate jokios priezasties.dar leidausi ir heparina kraujo skystinimui. Nezinau kas ish ju padejo, taiau vaikas gime sveikas, jam jau metukai.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Žirniukė @ 2012 09 07, 13:56)
[Sveikos merginos, aš naujokė čia, bet su panašiom bėdom kovoju jau kelinti metai...Jei trumpai - trys nesivystantys neštumai, pastojam natūraliai. Norėjau paklausti, gal kuri susidūrėte su imunoglobulino trūkumo bėda? Ginekologė sudarė vaistų vartojimo planą, viską gaunu, o imunoglobulino-niekaip, Rusijoje irgi pažįstamas neranda (yra šiuo metu tik į veną lašinami po 25 ml, o man paskirta po 1,5 ml. į raumenis pastojus). Negaliu planuoti neštumo be tų injekcijų. Gal kuri parašytų, kaip sukosi iš tokios padėties, ar yra alternatyvų, galima atsakyti ir į AŽ. Iš anksto dėkoju ir labai laukiu žinių smile.gif]

Sveika, pas mane buvo identiska situacija....kol apsilankiau pas gyd. Karpenko, Vilniuje....ji man taip pat prirase imunoglobulino...to paties kaip ir tau...as jo gavau is Peterburgo, is Baltarusijos, taip pat Kaliningrade galima buvo uzsakyt...tu vaistuku turejo pardavimui ir pati gydytoja, tik pas ja brangiau zinoma gaudavosi, bet...tai irgi iseitis mirksiukas.gif

Sekmes tau...ketvirtas kartas bus sekmingas 4u.gif Man pasiseke, pasiseks ir tau wub.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgyte666 @ 2012 09 07, 22:06)
Sveika, pas mane buvo identiska situacija....kol apsilankiau pas gyd. Karpenko, Vilniuje....ji man taip pat prirase imunoglobulino...to paties kaip ir tau...as jo gavau is Peterburgo, is Baltarusijos, taip pat Kaliningrade galima buvo uzsakyt...tu vaistuku turejo pardavimui ir pati gydytoja, tik pas ja brangiau zinoma gaudavosi, bet...tai irgi iseitis  mirksiukas.gif

Sekmes tau...ketvirtas kartas bus sekmingas  4u.gif Man pasiseke, pasiseks ir tau  wub.gif  nestuke.gif

[Sveikos merginos, gal kurios lašinotės į veną imunoglobuliną (po 25 ml). Parašykite, prašau, kokiu grafiku jį leidotės ir kiek laiko (prieš pastojant, neštumo metu). Kažkaip niekur nerandu tikslesnės informacijos. Rašykit ir į AŽ. Ačiū!]
Atsakyti
braitis komentavo, kad jei kitu priezasciu nerandama, galima itarti, kad tai imunine problema.
Atsakyti
QUOTE(Pifiene @ 2015 03 07, 15:47)
Kokia tu saunuole, kad daliniesi info  4u.gif  tavo zinute aukso vertes, kai labai reikia to imunoglobulino, o jo rasti neina niekur.


Merginos gal kuri galit imesti foto ar kokia nuoroda kaip tas imuglobulino ampoliu pakelis atrodo? Man deja Karpenko nenurode kiek turi buti ml, bet tikriausiai 1.5? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maugute156 @ 2015 07 07, 22:24)
Merginos gal kuri galit imesti foto ar kokia nuoroda kaip tas imuglobulino ampoliu pakelis atrodo? Man deja Karpenko nenurode kiek turi buti ml, bet tikriausiai 1.5?  4u.gif

Štai 4u.gif
user posted image]imunoglobulinas RU[/URL]
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2015 07 08, 07:16)


Aciu labai, bandysiu prasyti pazystamu Rusijoje. Kaip suprantu vaistinese juos parduoda ir pigiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(maugute156 @ 2015 07 08, 10:43)
Aciu labai, bandysiu prasyti pazystamu Rusijoje. Kaip suprantu vaistinese juos parduoda ir pigiau?  g.gif

Pigiausia bus užsisakyt tiesiogiai iš RU vaistinių jei turi priėjimą 4u.gif mes perkam per kažkelintas rankas doh.gif
Tik primenu, kad jį reikia laikyti vėsiai (šaldytuvo temp.), tai iškart pagalvok apie saugų transportavimą 4u.gif
Atsakyti