Įkraunama...
Įkraunama...

Imunoglobulin

QUOTE(RositaK @ 2010 05 03, 16:42)
o kur daretes tyrimus del imuninio nesuderinamumo? pas koki gyd.? cia kraujo tyrimas, taip?  ax.gif  4u.gif  4u.gif



Pas gydytoja Pleskaciauska brangusis pirmiausia darese spermos tyrimus, o paskui pas ji pasidarem imunologinio suderinamumo...nu as kraujo nesidariau, tiesiog pasimyli ir valandos begyje turi nuvaziuot pas gydytoja, tada jis ima tepineli, likusios spermos makstyje ir ziuri...mano atveju, spermiukai pateke i maksti mirsta...


Kerzaka, o kokius imunologinius tyrimus daro santariskese??? man tai po Pleskaciausko mano gine gydyma skyre..ai kazkaip vaistu ir chemijos as nenoriu, tad pirmadieni ziuresiu ka toliau man pasakys...gal toliau imunoglobulina leis...nusipirkau vakar salaviju arbatos, tai bandysiu su ja pazaist smile.gif
Atsakyti

PREFEMIN lengvina premenstruacinio sindromo negalavimus, bet man gine ji kazkodel skyre, kai norejau pastot. na jis man padejo, be man atrodo tau reikia kazko stipresnio. parasyk ka tau skyre po apsilankymo.


QUOTE(injuoz @ 2010 05 03, 15:59)
nu matai pora menesiu, tik imunoglobulina leidzia, o 1.5 metu niekas nekibo...ir atrode, kad abu sveiki, tai tik pries 3 menesius tyrimus daremes, ir paaiskejo, kad abudu sveiki, bet imunologiskai nesuderinami...o kas tas prefemin?

Atsakyti
taip ginekologe, nes imunologas pasake kad pas mane viskas ok smile.gif tie mano tyrimai nera informatyvus, nes nera kazkokio pagrindinio tyrimo(kazkas apie choriono ir motinos imunologini suderinamuma), o jo Lietuvoj niekas nedaro. tiesiog mano tyrimai rodo kad yra nukrypimai. Imunologas mano kad mes visi tokius nukrypimus turime. As tik pas Karpenko lankausi, nes jau pavargau nuo tu visu daktaru ir sauju vaistu. As tai joga pradejau lankyt, padeda grazinti optimizma ir nusiraminti. Karpenko nieko negarantuoja ir irgi negali konkreciai nustayti kas cia man yra. Tiesiog keliom toks jos gydymas padejo, tai dabar ir as bandysiu. Kiek skaiciau apie Bykova, tai ten irgi konkretumo nedaug, o pinigu sumos nemazos isleidziamos. Tiesiog kazkam padejo. Nors jeigu nepades Karpenko turbut lieksiu pas Bykova, nes nezinau kur dar kreiptis biggrin.gif turbut reiketu pradet taupyt Bykovai biggrin.gif


QUOTE(kerzaka @ 2010 05 03, 21:15)
O tai visą šį gydymą ir paskyrė ginekologė, pas kurią lankaisi? Tu berods irgi dareisi tuos pačius imunologinius tyrimus Santariškėse, kaip ir aš. Tai tau ginekologė sugebėjo juos pakomentuoti? Ar vis dėlto susiradai imunologą?
Aš kol kas nuo papildomų gydytojų vizitų susilaikiau. Vartoju homeopatinius žirniukus ir akupunktūrą darausi. Sakiau, už kurio laiko pasikartosiu tyrimus, o tada reikės arba pas tavo ginę apsilankyti, arba pas Bykovą lėkti.

Atsakyti
cia apie slavijus 4u.gif

Nuo seno žolininkai šalaviją vadina stebuklinga žolele. Senovės graikai šį augalą laikė geriausia priemone nuo moters nevaisingumo, o Senovės Egipte po karų ir epidemijų moterims buvo netgi privaloma gerti šalavijo sėklų nuovirą, kad padidėtų gimstamumas. Tačiau su šalaviju reikia elgtis atsargiai, griežtai laikytis dozuotės. Nuovirui užteks 1 arbatinio šaukštelio stiklinei vandens, geriama po 1 šaukštą 2-3 kartus per dieną 11 dienų, pradedama gerti vos pasibaigus mėnesinėms. Kursas kartojamas 3 mėnesius. Jei per tą laiką nepastojama, būtina daryti 2 mėnesių pertrauką. Šalavijuose esama ypatingo fitohormono, savo sudėtimi panašaus į moteriškąjį hormoną estrogeną. Šalavijo nuoviras teigiamai veikia gimdos kaklelį, spermatozoidams tampa lengviau prasiskverbti pro jį iki kiaušialąstės.


QUOTE(injuoz @ 2010 05 04, 11:14)
Pas gydytoja Pleskaciauska brangusis pirmiausia darese spermos tyrimus, o paskui pas ji pasidarem imunologinio suderinamumo...nu as kraujo nesidariau, tiesiog pasimyli ir valandos begyje turi nuvaziuot pas gydytoja, tada jis ima tepineli, likusios spermos makstyje ir ziuri...mano atveju, spermiukai pateke i maksti mirsta...
Kerzaka, o kokius imunologinius tyrimus daro santariskese??? man tai po Pleskaciausko mano gine gydyma skyre..ai kazkaip vaistu ir chemijos as nenoriu, tad pirmadieni ziuresiu ka toliau man pasakys...gal toliau imunoglobulina leis...nusipirkau vakar salaviju arbatos, tai bandysiu su ja pazaist smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Jasmine @ 2010 05 04, 14:56)
cia apie slavijus  4u.gif

Nuo seno žolininkai šalaviją vadina stebuklinga žolele. Senovės graikai šį augalą laikė geriausia priemone nuo moters nevaisingumo, o Senovės Egipte po karų ir epidemijų moterims buvo netgi privaloma gerti šalavijo sėklų nuovirą, kad padidėtų gimstamumas. Tačiau su šalaviju reikia elgtis atsargiai, griežtai laikytis dozuotės. Nuovirui užteks 1 arbatinio šaukštelio stiklinei vandens, geriama po 1 šaukštą 2-3 kartus per dieną 11 dienų, pradedama gerti vos pasibaigus mėnesinėms. Kursas kartojamas 3 mėnesius. Jei per tą laiką nepastojama, būtina daryti 2 mėnesių pertrauką. Šalavijuose esama ypatingo fitohormono, savo sudėtimi panašaus į moteriškąjį hormoną estrogeną. Šalavijo nuoviras teigiamai veikia gimdos kaklelį, spermatozoidams tampa lengviau prasiskverbti pro jį iki kiaušialąstės.



aga, jau viska pasiigooglinau smile.gif ir Prefemin nusipirkau ir nuo vakar salavijus gert pradejau. as ir pas Karpenko vaikstau, ziuresiu ka ji patars dabar....
Atsakyti
Sveika 4u.gif
Kaip tau sekasi? gal Karpenko kanors naujo pasiule? nesenai suzinojau, kad dar viena jos paciente pastojo, leidziasi imunoglobulina ir kolkas vaikiukas vystosi smile.gif tai jau keturios tokios merginos. kazkaip sukelia optimizmo man tokios zinios, tik as jau nebeturiu kantrybes, taip norisi, kad kuo greiciau vel pastociau smile.gif



QUOTE(injuoz @ 2010 05 03, 15:59)
nu matai pora menesiu, tik imunoglobulina leidzia, o 1.5 metu niekas nekibo...ir atrode, kad abu sveiki, tai tik pries 3 menesius tyrimus daremes, ir paaiskejo, kad abudu sveiki, bet imunologiskai nesuderinami...o kas tas prefemin?

Atsakyti
QUOTE(Jasmine @ 2010 05 19, 10:59)
Sveika  4u.gif
Kaip tau sekasi? gal Karpenko kanors naujo pasiule? nesenai suzinojau, kad dar viena jos paciente pastojo, leidziasi imunoglobulina ir kolkas vaikiukas vystosi  smile.gif tai jau keturios tokios merginos. kazkaip sukelia optimizmo man tokios zinios, tik as jau nebeturiu kantrybes, taip norisi, kad kuo greiciau vel pastociau smile.gif



vadinasi ir musu eile ateis smile.gif
Atsakyti
Susitikimas su psichologe - šiek tiek patikslinimų smile.gif

Nevaisingumas daro įtaką visoms žmogaus gyvenimo sritims – santykiams su partneriu, su šeima, su draugais, darbui , karjerai, finansams, laisvalaikiui...


Vaisingumo asociacija kviečia visus norinčius į susitikimą-diskusiją tema „Psichologinės pagalbos poroms, susiduriančioms su nevaisingumu, prasmė ir galimybės“ su psichologe Romena Kačiniene.

Birželio 5 d. 11 val.

Birželio 12 d. 11 val. (pageidaujančioms atvykti su vyrais, rekomenduojame rinktis šią dieną, nes taip jau pasiskirstė, kad šią dieną užsirašė daugiau porų, tad bus smagiau vyrams mirksiukas.gif )


Susitikimai vyks Vaisingumo asociacijos patalpose (Žirmūnų g. 143 - 121 kab., Žirmūnų seniūnija, Vilniuje). Vaisingumo asociacijos nariams paskaita nemokama. Kitiems dalyviams kaina 20Lt.

Pasirinkite Jums patogią dieną ir registruokitės tel. 8683 71632 arba el. paštu: ruta@vaisingumoasociacija.lt

Nuo rugsėjo galėsime pasiūlyti pastovius užsiėmimus, tad labai džiaugsimės, jeigu atvyksite susipažinti ir padiskutuoti apie tai, kas rūpi Jum, apie tai, ką mes galime padaryti dėl Jūsų wub.gif

Iki susitikimo,

Vaisingumo asociacija
www.vaisingumoasociacija.lt
Atsakyti
sveikos visos

na vat ir vel ash rashau cia.

dabar jau 4 - karta laukiuosi, su aspirinu ir heparinu ir... atrodo, vel nesivysto.
jau turi buti 6 sav., o shirdeles nera.

Pakliuvau shiandien pas Karpenko. Ji ishkart nusiunte kraujo tyrimus del HCG. VAt ryt ir zinosiu, ar kas vystosi, ar viska nutraukti.
Kazkodel ash Karpenko pasitikiu labiausiai. Ji baisiai nustebo, kad man nepasiule daryti HCG o tik laukti 3 sav. Sako, jei nesivysto, tai leidziant tuos vaistus prasidejus persileidimui galima ir nukraujuoti.....
dieve mano kaip viskas baisu. TAi vat ryt zinosiu, jei kas vystosi - suleis imunoglobulina, jei ne... deja reiks bandyti dar karta.

MAnau, busiu ishbandziusi viska, kas imanoma Lietuvoje....

Atsakyti
QUOTE(kishke @ 2010 06 10, 08:49)
sveikos visos

na vat ir vel ash rashau cia.

dabar jau 4 - karta laukiuosi, su aspirinu ir heparinu ir... atrodo, vel nesivysto.
jau turi buti 6 sav., o shirdeles nera.

Pakliuvau shiandien pas Karpenko. Ji ishkart nusiunte kraujo tyrimus del HCG. VAt ryt ir zinosiu, ar kas vystosi, ar viska nutraukti.
Kazkodel ash Karpenko pasitikiu labiausiai. Ji baisiai nustebo, kad man nepasiule daryti HCG o tik laukti 3 sav. Sako, jei nesivysto, tai leidziant tuos vaistus prasidejus persileidimui galima ir nukraujuoti.....
dieve mano kaip viskas baisu. TAi vat ryt zinosiu, jei kas vystosi - suleis imunoglobulina, jei ne... deja reiks bandyti dar karta.

MAnau, busiu ishbandziusi viska, kas imanoma Lietuvoje....



sveika,

laikykis, tikiuosi, viskas bus gerai...as ir siom dienom buvau pas Karpenko, bet as jau po laparaskopijos...deja geru ziniu nera...mane gelbetu tik dirbtinis apvaisinimas...o del Karpenko, as ja nerealiai pasitikiu, pati geriausia gydytoja...aisku, ja prisijaukinti reikia, bet lenkliu galva pries jos profesionaluma...

Kishke, duok zinot kaip laikais wink.gif
Atsakyti
Merginos,
pataisykite, jeigu ne taip supratau, bet jeigu mamos Rh-, o tecio Rh+, tai labai tikėtinas imunologinis nesuderinamumas?
Ar toki suderinamumą galima nustatyti atlikus kraujo tyrimą?
dėkui.
Atsakyti
Sveika,
ar galetum parasyti ka tau rado po lapaskopijos?
4u.gif


QUOTE(injuoz @ 2010 06 10, 14:28)
sveika,

laikykis, tikiuosi, viskas bus gerai...as ir siom dienom buvau pas Karpenko, bet as jau po laparaskopijos...deja geru ziniu nera...mane gelbetu tik dirbtinis apvaisinimas...o del Karpenko, as ja nerealiai pasitikiu, pati geriausia gydytoja...aisku, ja prisijaukinti reikia, bet lenkliu galva pries jos profesionaluma...

Kishke, duok zinot kaip laikais wink.gif

Atsakyti