Įkraunama...
Įkraunama...

barščiai (burokėlių sriuba)

QUOTE(Sandrelle @ 2005 12 09, 18:46)
Virti rutuliukai iš mėsos faršo. Gali būti ir sriubokėlių, ir kitokioje buroje  mirksiukas.gif

Aš jas vadinu galkomis smile.gif. man frikadelės kažkaip negražu....
Atsakyti
Ačiū už frikadelių paaiškinimą. Mes namuose irgi vadiname galkomis, galkutėmis ax.gif , dėl to ir nežinojau kas tos frikadelės biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai dar supjausčiusi burokėlius bliūde sumaišau su pora šaukštų pomidorų padažo-kažkur prieš šimtą metų skaičiau,kad taip dedama į ukrainietiškus barščius.
Ir šiaip,barščiai man labai labai niam niam.Turėjau kaimyną-buvusį laive koku,tai jis sakydavo,kad barščiai kuo ilgiau pastovi-tuo skanesni.Na aišku,ne savaitę,bet pora dienų tai tiksliai.
Atsakyti
vėl viriau pagal jadzkos receptą tik daba jau pridėjau frikadelių, vajezau nu dieviškas skonis, net vaikas pamėgo sriubokėlius.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 12 13, 09:44)
vėl viriau pagal jadzkos receptą tik daba jau pridėjau frikadelių, vajezau nu dieviškas skonis, net vaikas pamėgo sriubokėlius.


O su jautienos frikadelėm virei?
Man paprastai kitokios net nesakanu ax.gif
Atsakyti
perpus su kiaule, nes labai nedaug jautienos turėjau. dabar vaikas terorizuoja ir atsisako bet ką kitą valgyt:)
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 12 14, 15:41)
perpus su kiaule, nes labai nedaug jautienos turėjau. dabar vaikas terorizuoja ir atsisako bet ką kitą valgyt:)


Taij gerai smile.gif
Sriubokeliu bura yra sveika, skanu ir gerai smile.gif

Pamiršau pasakyti, kad aš dar ilgai ją verdu... kokias kelias valandas...
Atsakyti
oi ne. aš tai net valandos neverdu.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 12 14, 17:05)
oi ne. aš tai net valandos neverdu.

smile.gif aš kartais ir Cilli pipiriuko įpjaustau smile.gif kai norisi ko nors aštresnio. Tik aišku vaikams tas gal nelabai tinka....
Atsakyti
Į sriubokėlių burą aš kartais įdedu koldūnų jau bebaigdma virt. O jei koldūnai dar mamos gaminti, tai iš viso fantastiškas skonis. Bulvių nededu, tik morkas, svogūną, porus, žalumynus.
Atsakyti
QUOTE
Į sriubokėlių burą aš kartais įdedu koldūnų jau bebaigdma virt. O jei koldūnai dar mamos gaminti, tai iš viso fantastiškas skonis

Ir su grybais essen.gif essen.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 12 15, 18:46)
Ir su grybais  essen.gif  essen.gif  essen.gif


Su dziovintais grybas tikrai labai skanu drinks_cheers.gif
Atsakyti