Įkraunama...
Įkraunama...

Neperšlampamos paklodės į lovytę

mums taip pat jų neprireikė, nes nebuvo dar bėdų
Atsakyti
Nemanau kad jos sveika - šunta uodega tik ant jų, oro nepraleidžia.
Atsakyti
QUOTE(svarelis888 @ 2013 04 24, 10:27)
Nemanau kad jos sveika - šunta uodega tik ant jų, oro nepraleidžia.



Ar bandėte, kad taip sakote?
Kažkodėl manau, kad ne. Ar neišbandžius galima pateikti objektyvią nuomonę?
Mano abu vaikai miega ant Loritos neperšlampamų paklodžių, kurios prlaleidžia orą, tiek vaiko odelė kviepuoja, tiek čiužinys. Jokių prakaitavimų ar pan. Beje, netgi yra su bambuku, kur tinka alergiškiems vaikams.

Aš galiu drąsiai leisti savo vaikui palakstyti lovelėje be pamperso ir nebijoti, kad prisisios, nes nuimu paklodę ir viskas.
Kažkada buvo pakakojęs, ir nusiėmė pampersą, ilgai tylėdamas žaidė, kad mama neateitų smile.gif Įsivaizduojat kaip atrodytų čiužinys jei būtų paprasta paklodė? O db nuėmiau, išskalbiau, ir viskas.

Beje, mano vienam vaikui 2 metukai, kitam greit bus 1-eri, tai manau pakankamai ilgas paklodės bandymo laikas, kad galėčiau pasakyti tik pliusus thumbup.gif
Atsakyti
Nelaikau mazes be pampersu.
Labai trumpai po maudyniu ir viskas.
Bet problem niekada neturejome, maudomes 2 kartus I diena, tepames kremukais.
Ciuzinys musu kokosinis, tai jei ir prisisiotu, jis viska sugeria ir neturi jokio kvapo. Kelis kartus buvo atsitikes toks reikalas, bet nieko. smile.gif
Atsakyti
nemanau kad nesveika ,jei naudojama su protu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dragyte @ 2013 04 30, 13:29)
nemanau kad nesveika ,jei naudojama su protu blush2.gif



Na mes naudojame visą laiką, ar čia skaitoma jau be proto? smile.gif
Va dabar vyresnėlis išmoko nusiimti pampersą, tai paguldau, jis jei neužmiega iškart nusiima pampersą ir miega. Ir žinoma atsitinka avarija (kaipštik vakar taip buvo). Paklodė šlapia, o čiužinys sveikas smile.gif Tik tiek, kad patalai irgi visi peršlapo ax.gif
Atsakyti
Aš iš pradžių dėjau, bet ne per visą lovą, o tik po užpakaliu, bet kai leliukas mažas, gaunasi, kad visas guli ant tos paklodės. Bet visada jaučiau tokį sąžinės priekaištą, kad negerai. Mergaitė prakaituodavo, o ir pati atsimenu iš ligoninės, kaip prakaitavau ant to neperšlampamo čiužino, tai išėmiau galu gale, vis tiek su pampiu miega. Jei bus kokia nelaimė, tai džiovinsim blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi naudojau, bet kažkaip jokių problemų nebuvo, labai kokybiškos ir mažylei jokių problemų nesukėlė smile.gif Kažkaip nejaučiu kaltės dėl to ;]
Atsakyti
Mes naudojam ir nejauciu jokio sazines grauzimo. kaip tik dukryte gali pliku uzpakaliuku pazaist. aisku, jei sudtu tai nenaudotume, bet dabar kai viskas gerai tai tik dziaugiuos kad mazylei smagu plikutei pasivoliot smile.gif
Atsakyti
Vienos apie klijonkes, kitos apie vienkartinius patiesalus, kitos apie paklodes ir visos paklodem vadina biggrin.gif. Nemaisykit savoku. As dar tik laukiuosi, tai praktines patirties neturiu, bet surinkau jau siek tiek teorijos. Daugumos ciuziniu slapint negalima, o ypac viskoelastiniu ir kokosiniu. Kaip cia kazkuri rase, kad ant kokosiniu galima siusiuot, tai tikrai tai netiesa, nes jie gali supelyt. Kadangi nusipirkau ciuzini su viskoelasto sluoksniu, tai man si tema aktuali.

Blogai yra naudoti lovytėj tas vienkartines palutes ir klijonkes kaip tarybiniais laikais, jos neduoda nei ciuziniui nei odai kvėpuoti. Ir geras ciuzinys su tokiais patiesalais netenka prasmes.

Išeitys:

Kai kurios mamytės kaip matau naudoja kokybiškas naujoviškas kvėpuojančias paklodes. Būtų įdomu sužinoti iš ko pagamintas konkrečiai.

Pačiai teko susidurti nebent su PUL audiniu daugkartiniuose įklotuose ir sauskelnėse. PUL -tai medziaga su poliuretano membrana, ant paklodziu raso su laminuota PU plėvele. Medziaga tikrai kvepuojanti. Galima skalbt iki 60 laipsnių. Tikrai ne tas pats kas klijonke.

Dar būna paklodės iš mikrofibros, galima skalbti iki 90 laipsnių temperatūros. Su šia medžaga nesusidūrus, gal kas turite atsiliepimų.

Visgi aš greičiausiai pasirinksiu kitose temose mamyčių rekomenduotą vilnone ciuzinuko apsaugą. Ne paslaptis kad vilna sulaiko dregme. Kudikis daug nesuslapins, tai tokios apsaugos manau turetu uztekt. O pervystymui ir oro vonioms, nusipirksiu PUL medziagos patiesaliuka su viena bambukine puse.

Butu idomu isgirst daugiau nuomoniu apie naujoviskas paklodes, o ne nuo tarybiniu laiku islikusias klijonkes. Taip pat gal kas isbandet vilnones ciuzinuku apsaugas, kokie atsiliepimai, kur pirkot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 08 balandžio 2014 - 21:57
Kol vaikas miega su sauskelnem, nematau prasmes kazka tiesti. 4u.gif
Mes pirkom Loritos neperslampamas paklodes, kai jau vaikas pradejo miegoti be sauskelniu. Vidurinioji apie 2,5 metuku, maziukas - apie 1,5. Nes tokiam amziuje jau jei ir ivyksta avarija - tai kaip reikiant, ne kudikio 50 ml ax.gif Saugiau ir smagiau. Avarijos nebuvo daznos, bet pasitaikydavo, tada tik reikedavo perkloti patalus.... o jei ne paklode - tai ka nakti daryti, ciuzinys gi slapias, kur guldyt vaika? Be to, tokio amziaus vaiku slapimas jau turi kvapa, ciuzinio gi neisskalbsi.
Mano nuomone - butina paklode, bet ne mazyciam kudikeliui, kuri ir taip su sauskelnem, bet ugtelejusiam vaikui, kuri atpratinam nuo sauskelniu. wub.gif
Atsakyti
jei gera paklode ir atsitinka vis dar daug avariju ypac nakty sakyciau, kad reikia. Sunui (2m) pirkom ciuziny ir siule tokia paklode,bet mes neemem,nes pas jy nebuna avariju nakty smile.gif
Atsakyti