Įkraunama...
Įkraunama...

Kas pigiau - mergytė ar berniukas?

Sveikos mamytės!
Mano dukra netikėtai užsinorėjo sesutės arba broliuko. Ir netikėtai užsivedė diskusija kurios lyties mažylį pigiau išlaikyti?
P.S nepykit jei ne ką nors neteisingai padariau esu naujokė. 4u.gif
Atsakyti
Manau,kad kol vaikas visai kudikelis- jokio skirtumo kokios jis lyties , nuo to gi nepriklauso kokius kremus pirksi ar pan biggrin.gif O kai veliau paauga - irgi jokio skirtumo, mergaitems- leliu reik, veliau makiazo, veliau graziu rudu, masinos...berniukams- mesinyciu, veliau pinigu nusivest mergaite i kina, dar veliau masinos... smile.gif Taip kad man atrodo- jokio skitumo 4u.gif
Atsakyti
nezinau ,mano nuomone butu pigiau berniukas nes ,mergaitems oi kiek daug reike ipac kaip pauga pradedant nuo rubu ,kosmetikos ,ir tt.. berniukui tiek nereike g.gif
Atsakyti
O man vis delto atrodo mergytes brangesnes biggrin.gif gal kad kol mazyte tai ne bet paaugus kokių 2 metuku tikrai daugiau išlaideliu ir gumytes ir lankeliai ir papuošaliukai barbiu ...
O čia neitema tai berniukam lengviau parinkti žaisliukus bet kokia mašinelę nupirksi ar tai traktoriu ar sportine patenkintas liks ir gali pagal kaina rinktis o mergaite aikštingesne o tokia barbe o ne tokia princene ne princese bratz kainos nežmoniškos o ju tai visos nori doh.gif gal sakysit kad neteisi aš bet man atrodo ,kad pvz berniukui mašinėlę nupirksi už maždaug 15 lt o mergaitei lelytės kokybiškos nelabai už tokią kainą rasi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(super.mamukas @ 2010 04 05, 14:43)
gal sakysit kad neteisi aš bet man atrodo ,kad pvz berniukui mašinėlę nupirksi už maždaug 15 lt o mergaitei lelytės kokybiškos nelabai už tokią kainą rasi  blink.gif

Matosi, kad berniukų neturit, kai taip kalbat lotuliukas.gif
Bakuganai, ben10, spidermanų mašinos, lego - kainos kosminės doh.gif Dabartinių berniukų mašinėle už 15 litų neužkiši, o ir ji bus vienam vakarui, vėliau keliaus į šiukšliadėžę biggrin.gif
Atsakyti
na del zaislu pirkimo galima gyncytis ne visiems berniukams bet koki zaisla nupirksi pati augynu berniuka tai bet koki zaisla nenupyrkdavau jis rynkdavos o kai siek tiek paugo zaidymai visokie prasydejo ir ne bet kokie ,aisku mergaites daug brangiau islaikyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2010 04 05, 14:47)
Matosi, kad berniukų neturit, kai taip kalbat  lotuliukas.gif
Bakuganai, ben10, spidermanų mašinos, lego - kainos kosminės  doh.gif Dabartinių berniukų mašinėle už 15 litų neužkiši, o ir ji bus vienam vakarui, vėliau keliaus į šiukšliadėžę  biggrin.gif

na nežinau gal esu senų pažiūrų g.gif
Atsakyti
Pati auginu ir mergaitę, ir berniuką ir galiu pasakyt, kad jokio skirtumo lytis, išlaidos panašios. Vaiko auginimas gi ne tik žaislai mirksiukas.gif Ir pažiūros taip pat čia ne prie ko schmoll.gif Kodėl mergaitė gali norėt bratzių, o berniukas turi pasitenkit kinietiška mašinėle kai draugai žaidžia su tais vadinamaisiais madingais žaislais blush2.gif
Atsakyti
kol dar leliukai kainuoja vienodai, o veliau gal mergaitems reiks daugiau 4u.gif

bet koks skirtumas kas, svarbu, kas sveikas vaikas gimtu, tai svarbiausia tongue.gif
Atsakyti
man is vis kvailai skamba klausimas del pygumo... blink.gif
fool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigeita @ 2010 04 06, 11:08)
man is vis kvailai skamba klausimas del pygumo... blink.gif
fool.gif


man irgi drinks_cheers.gif
dar galiu pasakyti,kad sveikas vaikas pigiau, o va kai ligoniuka turi tada jau brangiai kainuoja mirksiukas.gif
gal dar nieko nepirkit pataupykit tongue.gif
Atsakyti
galiu drasiai pasakyti kad nera skirtumo, nes pati kaskada gavojau kad berniukas pigiau iseina... ji aprenksi ir jam tiks... zaislai ir paprastesni, bet stipriai klydau... jis dabar penkiu metuku, bet jau keli metai jo neaprenksi tai ko jis nenores... kainos tos pacios rubu kaip ir mergaiciu ir plius pasirinkimas ju rubu yra mazesnis nei mergaitems... zaislai ir yra brangus... ir ju reikia tiek kiek ir mergaitems lotuliukas.gif
Atsakyti