Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinių suknelų salonai

QUOTE(Katinas79 @ 2014 02 06, 17:44)
Merginos, nebukite naivios!!!  doh.gif

Jau tiek cia yra neigiamu atsiliepumu apue ta SANTA salona, o jus vis tiek ten einate... O paskui skundziates del ju chamizmo ir pan.  doh.gif
Tai apsaugokite save is anksto, ir nervu savo pagailekite - tiesiog ten neikite!!! Nebent, aisku, norisi kazkur emocijas islieti...  ax.gif

As, kai ieskojau savo sukneles, kai paskaiciau apie ta SANTA, tai tas salonas iskart buvo isbrauktas is mano saraso lankytinu salonu. Ir viskas, ramu wink.gif

Tad, linkiu ir jums to! Yra tikrai ne vienas puikus salonas Vilniuje, kur ir kainos prieinamos, ir sukneles grazios ir tvarkingos, ir aptarnavimas puikuis! Juk tada ir sau bus daug ramiau, kad TA diena tikrai viskas bus gerai su issirinkta suknele wink.gif

Sekmes Jums!  4u.gif


prieš porą metų ten teko nuomuot proginę suknelę, tai nežinau, viskas ėjo sklandžiai, šį karta ėjau tik dėl PRONOVIAS suknelių, išsskyrus Madonna salono, aš jų kolekcijos niekur neradau, tad nuėjau ten ir svarbiausia jau įsimylėjau į tą suknelę, bet visvien neskubėjau pasarašyti sutarties...ir Ačiū Dievui nesusidėjau schmoll.gif
Atsakyti
[quote=Xperia24,2014 02 06, 15:15]
Merginos, nu siaubas! !!as tiesiog zodziu neturiu! Nesilankykite SANTA salone! Aptarnavimas labai zemo lygio, dirbanti mergina chame, elgiasi negraziai. Maza aptarnavimo, ji dar ir meluoja apie sukneliu kainas! Kas kart tos pacios sukneles kaina keiciasi. Dar isspausdinsiu musu susirasynejima, as buvau soke! pakomenyokite Jus prasau!

O Dieve !!!! doh.gif kokios kaimietes
blink.gif wacko.gif gerai, kad susilaikiau ir neprasidejau su siuo salonu, nors dar lig siol "svaigstu" del vienos Pronovias sukneles...
Atsakyti
QUOTE(Xperia24 @ 2014 02 06, 20:58)
prieš porą metų ten teko nuomuot proginę suknelę, tai nežinau, viskas ėjo sklandžiai, šį karta ėjau tik dėl PRONOVIAS suknelių, išsskyrus Madonna salono, aš jų kolekcijos niekur neradau, tad nuėjau ten ir svarbiausia jau įsimylėjau į tą suknelę, bet visvien neskubėjau pasarašyti sutarties...ir Ačiū Dievui nesusidėjau  schmoll.gif


Pabandykite kreiptis i kitus salonus del savo tos sukneles - gal jie tokia tures... Tiesiog elektoriniu ir visus is eiles... Arba gal gales uzsakyti. Juk kai yra poreikis, turi atsirasti ir pasiula wink.gif
Negi tik tas zemo lygio SANTA tokias sukneles gali tureti... doh.gif

Labai linkiu Jums gauti ta suknele, kurios taip trokstate!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
Paprastai jei vienas Vilniaus salonas yra tam tikros firmos atstovas-kiti salonai tos pačios firmos suknelių gali ir neturėti.
Gal dar pabandykit į Madonos saloną kreiptis arba ieškoti kt mieste. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif Paprastai nieko forumuose nerašau, tik skaitau, bet šiandien nuspredžiau pasidalinti savo įspūdžiais iš vestuvinės suknelės medžioklės.

Salonai, kuriuos aplankiau:
1. Le Rina, Juozapavičiaus g.,
2. Orelli, Savanorių pr.,
3. La Rosa, Basanavičiaus g.
4. Širdelė mano (Pronuptia) taip pat Basanavičiaus gatvėje.

Įspūdžiai ir patirtis:

1. Le Rina, Juozapavičiaus g., - nemažas suknelių pasirinkimas ir jaukus salonas. Suknelės tik pardavimui, suknelių kainos vidutiniškos, sakyčiau, vidurkis 2500lt. Išsirinkus tinkama modelį, pagal tavo išmatavimus suknelę siuva. Siuvimas ne Lietuvoje, todėl galimybės daryti primatavimus nėra, ir suknelę gali pamatyti kažkur po 5 savaičių. Dėl kokybės - nėra bloga, tačiau nėra ir labai gera. Papilio (La Rosa) ar Margarett (Širdelė mano) suknelių pasiuvimas ir medžiagos yra gerenės kokybės. Aptarnauja maloniai, bet laukia tavo nuomonės. Jei suknelė nelabai tinka, drąsiai apie tai nesako. Man asmeniškai norėjosi atviros nuomonės, bet čia jau subjektyvus dalykas. Apibendrinant, galiu pasakyt, kad verta užsukti į šį saloną.

2. Orelli
Na, net nežinau... Pažiūrėjusi Orelli salono internetinį puslapį, išsirinkau ne vieną patinkanti variantą, plius salono subtilios nuotakos koncepciją man buvo artima.
Tačiau manęs laukė visiškas nusivylimas. Salonas įsikūręs netoli Vingio kinoteatro, šalia autobusų stotelė. Salono langai dideli, pro juos gerai matosi visas salonas ir kas jame vyksta. Persirengimo kampelis yra gerai matomas pro langus, aš jaučiausi nesmagiai. Dėl suknelių - salone skurdus pasirinkimas, duoda matuoti vieną modelį, ir paskui prideda kažkokius papilkėjusius ir aptriušusius suknelių fragmentus, maždaug, taip galėtų atrodyti jūsų variantas. Mano vaizduotės tam neužteko... Internetiniame puslapyje siūlomų suknelių nerasite. Medžiagos pigios, pasiuvimas, bet jau to ką mačiau, taip pat. Kaina - siuvimo nuo 2000 LT. Be to, viename forume radau merginų diskusiją apie tai, kad Orelli siuva Kinijoje ir tas pačias sukneles galima užsisakyti iš ebay. Radau, kelis tokius pavydžius:
http://www.ebay.com/...=item2ecd606f44,
http://www.ebay.com/...=item23333a6f00
Orelli puslapio ir ebay nuotraukos identiškos. Vidutinė suknelės kaina iš ebay yra 150usd, Orelli siūlo nuo 2000lt.
Aptarnavimas - šaltai malonus. Jaučiausi nesmagiai. Apibendrinant, salone praleidau 15 minučių, į tą laiką įėjo savo vizijos pasakojimas ir suknelių matavimas. Norėjau išeiti kuo greičiau.

3. La Rosa
Patiko salonas, jaukus, didelis suknelių pasirinkimas ir malonus aptarnavimas. Patiko Papilio suknelių kokybė. Naujų suknelių kainos 2500-3000LT. Beje, iki vasario 28, naujai kolekcijai (pirkimui) yra taikoma 20% nuolaida. Išsirinkau kelis suknelių variantus, tačiau labiausiai patikusio salonas neturėjo. Palikau saloną su mintim, kad čia dar norėsiu grįžti, jei kitur nieko neišsirinksiu. Apibendrinant, La Rosa tikrai vertas dėmesio salonas.

4. Širdelė mano, dar žinomas kaip Pronuptia salonas.
Pradėsiu nuo aptarnavimo - mane pasitiko salono savinikė (jei teisingai supratau). Labai šilta ir maloni moteris. Papasakojau jai ko noriu, iš karto suprato ko ieškau.
Suknelės yra lenkiško siuvimo, geros kokybės (www.Margarett.pl). Sakyčiau, labai geri variantai subtiliom ir klasiką vertinančioms nuotakoms. Kainos panašios į La Rosa. Kas man labai patiko, moteris nebijo pasidalinti savo nuomonę, pagyrė figūros privalumus ir patarė kaip paslėpti trūkumus (pvz., mano pečiai platesni už klubus). Dėmesio ir naudingų patarimų (pvz. kaip priderinti vyro baltinių spalvą prie mano suknelės) gavau daug, be to, ir savąją suknelę radau bigsmile.gif Suknelę užsakė iš gamintojo, turėtų atvažiuoti balandžio pabaigoje. Tikiuos, kad viskas bus thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(marinak @ 2014 02 23, 03:17)
Sveikos, merginos 4u.gif Paprastai nieko forumuose nerašau, tik skaitau, bet šiandien nuspredžiau pasidalinti savo įspūdžiais iš vestuvinės suknelės medžioklės.

Salonai, kuriuos aplankiau:
1. Le Rina, Juozapavičiaus g.,
2. Orelli, Savanorių pr.,
3. La Rosa, Basanavičiaus g.
4. Širdelė mano  (Pronuptia) taip pat Basanavičiaus gatvėje.

Įspūdžiai ir patirtis:

1. Le Rina, Juozapavičiaus g., - nemažas suknelių pasirinkimas ir jaukus salonas. Suknelės tik pardavimui, suknelių kainos vidutiniškos, sakyčiau, vidurkis 2500lt. Išsirinkus tinkama modelį, pagal tavo išmatavimus suknelę siuva. Siuvimas ne Lietuvoje, todėl galimybės daryti primatavimus nėra, ir suknelę gali pamatyti kažkur po 5 savaičių.  Dėl kokybės - nėra bloga, tačiau nėra ir labai gera. Papilio (La Rosa) ar Margarett (Širdelė mano) suknelių pasiuvimas ir medžiagos yra gerenės kokybės. Aptarnauja maloniai, bet laukia tavo nuomonės. Jei suknelė nelabai tinka, drąsiai apie tai nesako. Man asmeniškai norėjosi atviros nuomonės, bet čia jau subjektyvus dalykas. Apibendrinant, galiu pasakyt, kad verta užsukti į šį saloną.

2. Orelli
Na, net nežinau... Pažiūrėjusi Orelli salono internetinį puslapį, išsirinkau ne vieną patinkanti variantą, plius salono subtilios nuotakos koncepciją man buvo artima.
Tačiau manęs laukė visiškas nusivylimas. Salonas įsikūręs netoli Vingio kinoteatro, šalia autobusų stotelė. Salono langai dideli, pro juos gerai matosi visas salonas ir kas jame vyksta. Persirengimo kampelis yra gerai matomas pro langus, aš jaučiausi nesmagiai. Dėl suknelių -  salone skurdus pasirinkimas, duoda matuoti vieną modelį, ir paskui prideda kažkokius papilkėjusius ir  aptriušusius suknelių fragmentus, maždaug, taip galėtų atrodyti jūsų variantas. Mano vaizduotės tam neužteko... Internetiniame puslapyje siūlomų suknelių nerasite. Medžiagos pigios, pasiuvimas, bet jau to ką mačiau, taip pat. Kaina - siuvimo nuo 2000 LT. Be to, viename forume radau merginų diskusiją apie tai, kad Orelli siuva Kinijoje ir tas pačias sukneles galima užsisakyti iš ebay. Radau, kelis tokius pavydžius:
http://www.ebay.com/...=item2ecd606f44,
http://www.ebay.com/...=item23333a6f00
Orelli puslapio ir ebay nuotraukos identiškos. Vidutinė suknelės kaina iš ebay yra 150usd, Orelli siūlo nuo 2000lt.
Aptarnavimas - šaltai malonus. Jaučiausi nesmagiai. Apibendrinant, salone praleidau 15 minučių, į tą laiką įėjo savo vizijos pasakojimas ir suknelių matavimas. Norėjau išeiti kuo greičiau.

3. La Rosa
Patiko salonas, jaukus, didelis suknelių pasirinkimas ir malonus aptarnavimas. Patiko Papilio suknelių kokybė. Naujų suknelių kainos 2500-3000LT. Beje, iki vasario 28, naujai kolekcijai (pirkimui) yra taikoma 20% nuolaida. Išsirinkau kelis suknelių variantus, tačiau labiausiai patikusio salonas neturėjo. Palikau saloną su mintim, kad čia dar norėsiu grįžti, jei kitur nieko neišsirinksiu. Apibendrinant, La Rosa tikrai vertas dėmesio salonas.

4. Širdelė mano, dar žinomas kaip Pronuptia salonas.
Pradėsiu nuo aptarnavimo - mane pasitiko salono savinikė (jei teisingai supratau). Labai šilta ir maloni moteris. Papasakojau jai ko noriu, iš karto suprato ko ieškau.
Suknelės yra lenkiško siuvimo, geros kokybės (www.Margarett.pl). Sakyčiau, labai geri variantai subtiliom ir klasiką vertinančioms nuotakoms. Kainos panašios į La Rosa. Kas man labai patiko, moteris nebijo pasidalinti savo nuomonę, pagyrė figūros privalumus ir patarė kaip paslėpti trūkumus (pvz., mano pečiai platesni už klubus). Dėmesio ir naudingų patarimų (pvz. kaip priderinti vyro baltinių spalvą prie mano suknelės) gavau daug, be to, ir savąją suknelę radau  bigsmile.gif Suknelę užsakė iš gamintojo, turėtų atvažiuoti balandžio pabaigoje. Tikiuos, kad viskas bus  thumbup.gif




marinak, o tai orelli jas siuncia ar siuva? nes nesupratau is ju puslapio. modeliu graziu yra, bet kiek supratau "vietoje" neturi?
Atsakyti
QUOTE(isadora004 @ 2014 02 23, 19:08)
marinak, o tai orelli jas siuncia ar siuva? nes nesupratau is ju puslapio. modeliu graziu yra, bet kiek supratau "vietoje" neturi?


Pasake, kad siuva, tik nesake kur verysad.gif
Ir, deja, graziu modeliu vietoje neturi, sake, galit rinktis is katalogo siuvimui.

Atsakyti
QUOTE(marinak @ 2014 02 24, 13:18)
Pasake, kad siuva, tik nesake kur verysad.gif
Ir, deja, graziu modeliu vietoje neturi, sake, galit rinktis is katalogo siuvimui.


hm.. aisku.. na sia savaite planuoju aplankyti keleta salonu smile.gif parasysiu veliau ispudzius wink.gif
Atsakyti
Sveikos, Supermamos smile.gif jungiuosi ir as prie "vestuviniu sukneliu paieskos burelio" smile.gif
musu vestuves jau birzeli thumbup.gif jau aplankiau pora salonu: Balta suknele ir Salonas R. Deja, ten nieko neissirinkau sad.gif pirmajame isvis nieko tinkamo neradau, o antrajame viena gal nieko, bet nera TA smile.gif tai tesiu paieskas toliau. Galvojau aplankyti Orelli ir Santa. Bet ziuriu atsiliepimai nekokie...
Gal galite jau patyrusios ar aplankiusios daugiau salonu apsviesti - kokia yra normali vestuvines sukneles pirkimo kaina, kad nepermoket? Nes kazkaip jau tokios uzkeltos atrodo... Uz nuoma pvz praso 1700.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renaldam: 25 vasario 2014 - 10:58
I salona R irgi galvoju uzsukti. O gal kas girdejot apie Novirgin? Nerandu atsiliepimu. Nes paziurejau ju svetainej, tai sukneles mielos ir kainos nesikandzioja. Idomu butu isgirsti nuomones buvusiu?
Atsakyti
QUOTE(marinak @ 2014 02 24, 12:18)
Pasake, kad siuva, tik nesake kur verysad.gif
Ir, deja, graziu modeliu vietoje neturi, sake, galit rinktis is katalogo siuvimui.

Orelli siuva kaip supratau vietoje pagal tavo duomenys. Ir tada nuoma 2500 Lt. Aš pvz domejausi pas juos del progines tai pasake pasiuvymas nuo 1000 Lt, viskas priklauso nuo medziagos. 4u.gif
Atsakyti
Na pagaliau prisiruosiau ir aplankiau keleta salonu smile.gif

Pirmasis aplankytas buvo Santa, apie kuri cia tiek daug blogu atsiliepimu smile.gif na nzn, vienintelis neigiamas dalykas tai turbut del to, kad labai jautesi spaudimas. O siaip aptarnavo ganetinai maloniai. Sukneles grazios, deja, man per brangios sad.gif

Antrasis Angelo Mio. Pasijauciau kaip parduotuvej. Kazkaip nemalonu man ten buvo. Matuojies, o aplink dar kelios nuotakos vaiksto ziurinejas smile.gif is sukneliu, nors pasirinkimas ir nemazas, taciau tiko tik 1a. Bet ir ta nepasakyciau, kad labai suzavejo.

Treciasis Novirgin. Na cia jau nevisai salonas smile.gif Merginos priima namuose, tačiau labai maloniai aptarnauja ir draugiskai pataria. Sukneliu pasirinkimo nera tiek kiek salonuose, taciau modeliai labai dekingi ir gyvai daug graziau atrodo nei ju svetainej. Ir kainos neuzkeltos. Kaip pacios sako, kadangi kol kas neturi salono, del to gali pasiulyti geresnes kainas. Cia issirinkau pora sukneliu. Bet dar nepirkau - negaliu apsisprest dar:) Kas dar patiko - jei pirkciau is ju suknele, galeciau ja veliau perparduoti per jas. Tai realiai iseitu pigiau nei nuoma. Ir gauciau nauja suknele. Ir dar makiaza dovanoja 4u.gif

Ketvirtas Salonas R. Labai patiko. Tiek aptarnavimas, tiek sukneles. Konsultante labai nuosirdziai patare, parinko kelis modelius, kurie jos nuomone man tiktu. Labai patiko viena suknele, tai dabar galvoju tarp 3 smile.gif
Atsakyti