Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(Natuke @ 2010 04 08, 13:39)
Pasiguosiu čia

Kai pasikeitė įstatymai, skambinau į Vilnių pasiaiškinti kas ir kaip (mes gyvenom Kl, bet dar registruoti Vilniuje). Pasakė man, kad kadangi gaunu nemokomą maitinimą, bei paramą vaiko mokymosi reikmėms, pinigėlių mokėjimas bus pratęstas automatiškai. Na laukiau pinigėlių, kažkur pasiskaičiau, kad jie tik nuo balandžio ves, nes tipo skaičiuoja, tai ir nesijaudinau labai,  kad jų nėra.

Šiandien pasiskambinau pasitislinti - pasakė, kad vis gi prašymą rašyti reikia, ir pajamas savo parodyti iš naujo. O kai aš skambinau sausio men jie dar nežinojo, taisyklės pasikeitė vėliau.... Nėra žodžių, nesuprantu, kodėl jie taip.. juk galėjo kokį raštelį parašyti, informuoti sad.gifsad.gif. Pasisiųlė užrašytį manę GEGUŽEI... nesuprantu, kaip taip gali būti sad.gif


sulauksi is ju informacijos schmoll.gif
jei pati su istatymais rankose negimei ir nesi aiskiarege, tai zinok busi kovotoja uz kiekviena centa turesi kovot ir niekam aciu nereikes sakyti, nes jos tai tikrai nepasakys.. ju pasakymu - pati turi zinot .
bet nenusimink, manau kad kaikuriuos dalykus tvarko atbuline data, tai visko gali buti kad sumokes viska kas priklause nuo sausio.
Atsakyti
Labas,

as ka tik atsisedau ir suskaiciavau, kad gavosi pernai metais seimos nariui 427 Lt/per menesi. Tai kaip ir tureciau gauti pasalpa. Tai dabar klausimas ar man reikes kokiu nors pazymu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2010 04 08, 18:20)
Labas,

as ka tik atsisedau ir suskaiciavau, kad gavosi pernai metais seimos nariui 427 Lt/per menesi. Tai kaip ir tureciau gauti pasalpa. Tai dabar klausimas ar man reikes kokiu nors pazymu? g.gif


ziurint kiek tavo mazylei metu, nes moka:
iki 2 metuku po 97lt,jei auginantis mazameti vaika gauna ne daugiau nei 525lt
nuo 2 iki 7 metuku po 52lt , jei seimos praejusiu metu menesines pajamos 1 asmeniui ne didesnes nei 525lt
nuo 7 iki 18 metu gauna tik daugiavaikes ar vaikus globojancios
iki 24metu - tik daugiavaikes, ar globojancios,. jei mokosi dieniniam skyriui.

cia kiekvienoj soc. skirtingai su tais dokumentu reikalavimais, nes is tikro jos daug ka mato - sodra (jei esi motinystes atostogose), darbo birza, regitros duomenis, registru centro duomenis. nemato tik darbovieciu - todel jei dirbate teks atnesti is darbovietes pajamas (bijau pameluot, nes pati motinystes atostogose, tai sodra rode)
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 04 08, 13:39)
Pasiguosiu čia

Kai pasikeitė įstatymai, skambinau į Vilnių pasiaiškinti kas ir kaip (mes gyvenom Kl, bet dar registruoti Vilniuje). Pasakė man, kad kadangi gaunu nemokomą maitinimą, bei paramą vaiko mokymosi reikmėms, pinigėlių mokėjimas bus pratęstas automatiškai. Na laukiau pinigėlių, kažkur pasiskaičiau, kad jie tik nuo balandžio ves, nes tipo skaičiuoja, tai ir nesijaudinau labai,  kad jų nėra.

Šiandien pasiskambinau pasitislinti - pasakė, kad vis gi prašymą rašyti reikia, ir pajamas savo parodyti iš naujo. O kai aš skambinau sausio men jie dar nežinojo, taisyklės pasikeitė vėliau.... Nėra žodžių, nesuprantu, kodėl jie taip.. juk galėjo kokį raštelį parašyti, informuoti sad.gifsad.gif. Pasisiųlė užrašytį manę GEGUŽEI... nesuprantu, kaip taip gali būti sad.gif

pas mane beveik analogiska padetis,bet man kovo vidury atejo laiskas is Kauno gatves paskirti pinigai dviem vyresnem mergaitem vieniems metams g.gif ir nerasiau jokiu prasymu,nepildziau jokiu dokumentu g.gif
Atsakyti
O as vis laukiu pasisakymu tu kuriu seimoje tik neseniai sumazejo pajamos ir nesigauna 525 lt, ar dabar reikia laukti tik 2011 metu pradzios kad gauti ismokas? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2010 04 09, 08:30)
O as vis laukiu pasisakymu tu kuriu seimoje tik neseniai sumazejo pajamos ir nesigauna 525 lt, ar dabar reikia laukti tik 2011 metu pradzios kad gauti ismokas? verysad.gif

cia gal jums geriau i soc.centra paskambint.man tai atrodo,kad reikia laukt kitu metu.
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2010 04 09, 07:30)
O as vis laukiu pasisakymu tu kuriu seimoje tik neseniai sumazejo pajamos ir nesigauna 525 lt, ar dabar reikia laukti tik 2011 metu pradzios kad gauti ismokas? verysad.gif

kazkada skaiciau kad lygtais perskaiciuoja g.gif
Atsakyti
Man 2009m pajamos buvo didesnes negu 525lt, taciau socialine paskaiciavo, kad gautume, nes siais metais pajamos mazos, kaip supratau tai is atskiru menesiu skaiciavo
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2010 04 10, 21:59)
Man 2009m pajamos buvo didesnes negu 525lt, taciau socialine paskaiciavo, kad gautume, nes siais metais pajamos mazos, kaip supratau tai is atskiru menesiu skaiciavo


1. vaiko pinigus skaiciuoja uz praejusiu 1 metu laikotarpi
http://www.socmin.lt...x.php?533031094

2. soc parama skaiciuoja uz 3 praejusius menesius arba jei pajamos pasikeitusios is 1 paskutinio menesio.
http://www.socmin.lt...php?-1170306460
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2010 04 09, 08:30)
O as vis laukiu pasisakymu tu kuriu seimoje tik neseniai sumazejo pajamos ir nesigauna 525 lt, ar dabar reikia laukti tik 2011 metu pradzios kad gauti ismokas? verysad.gif

Pajamų apskaičiavimas

šeimos vidutinės mėnesio pajamos išmokai gauti apskaičiuojamos pagal praėjusių kalendorinių metų pajamas arba jei šeimos pajamos, palyginti su praėjusių kalendorinių metų, kuomet asmuo neturėjo teisės gauti išmokos vaikui, pajamomis sumažėjo, šeimos vidutinės mėnesio pajamos apskaičiuojamos pagal praėjusių 12 kalendorinių mėnesių iki kreipimosi dėl išmokos mėnesio pajamas.
Vadinasi ims paskutinius 12 men i kurios ieis ir tas laikotarpis kai sumazejo pajamos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 11 balandžio 2010 - 16:44
Bet man 2009m pajamos isejo didesnes negu 525 lt, taciau gaunu vaiko pinigus, tai net nezinau kaip cia man paskaiciavo
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2010 04 11, 18:27)
Bet man 2009m pajamos isejo didesnes negu 525 lt, taciau gaunu vaiko pinigus, tai net nezinau kaip cia man paskaiciavo

Jus ziurekit kad paskui nereiketu grazint 4u.gif
Atsakyti