Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

sveikos mamos
norejau paklausti pagal sy istatyma:
PINIGINĖ SOCIALINĖ PARAMA NEPASITURINČIOMS ŠEIMOMS IR VIENIEMS GYVENANTIEMS ASMENIMS
Kai kurioms šeimoms taikomos papildomos sąlygos:

auginančių vaikus iki 18 metų nesusituokusių asmenų, nutraukusių santuoką ar gyvenančių skyrium sutuoktinių šeimos teisę į socialinę pašalpą turi:

sudarius teismo patvirtintą sutartį dėl vaiko, kuriam yra pripažinta tėvystė, materialinio išlaikymo arba teismui priteisus šiam vaikui išlaikymą;
tėvystės nustatymo, vaiko išlaikymo priteisimo bylos nagrinėjimo teisme laikotarpiu.
Šeima, kuri nėra sudariusi teismo patvirtintos sutarties dėl vaiko materialinio išlaikymo arba dėl išlaikymo ir (ar) tėvystės nustatymo nesikreipė į teismą arba kreipėsi, bet tėvystė nebuvo nustatyta ar išlaikymas nebuvo priteistas, turi teisę gauti kompensacijas, o socialinę pašalpą turi teisę gauti tik vaikas (vaikai).
tai cia kai sutuoktiniai nera issiskyre bet gyvena atsrirai? ir kai yra priteisti elementai gali gauti soc.pasalpa? blush2.gif
Atsakyti
Labas, mamytes, sakykit, jei vaikutis gimes 2007 m. ir dabar jam 2,5 metuku, o jau pora menesiu nebegaunam tu 97 lituku, kaip suprasti?
Atsakyti
QUOTE(Arizona @ 2010 04 19, 20:39)
Labas, mamytes, sakykit, jei vaikutis gimes 2007 m. ir dabar jam 2,5 metuku, o jau pora menesiu nebegaunam tu 97 lituku, kaip suprasti?


reikia eiti rasyti prasyma 52 litukamas gauti, nes suejus 2 metukams pagal nauja laikinaji istatyma 97lt mokami nebe iki 3 metu, o sutrumpinti iki 2 metu. (bus skaiciuojamos 2009-01-01 iki 2010-01-01 menesines pajamos, norint gauti 52lt jos neturi virsyti kiekvienam seimos nariui daugiau nei 525lt/men, grazins ir tuos pinigelius kuriu nebegavote nuo metu pradzios mirksiukas.gif )
http://74.125.77.132...a...=clnk&gl=lt
Atsakyti
o kas zinote, ar as galiu tiketis geguze gauti pingelius uz balandzio menesi, nes vaikuciui 2metukai sueina tik labandzio 30, tai kaip ir visas menuo gaunas
Atsakyti
QUOTE(*Tinginiuke* @ 2010 04 19, 23:14)
o kas zinote, ar as galiu tiketis geguze gauti pingelius uz balandzio menesi, nes vaikuciui 2metukai sueina tik labandzio 30, tai kaip ir visas menuo gaunas

jeigu negaunat iš sodros arba ne daugiau kaip 525 tada taip mirksiukas.gif mano vaikui sumokėjo ir už 7 dienas, apskaičiavo kiek diena įkainojama ir atitinkamai paskaičiavę už kelias dienas sumokėjo
Atsakyti
as gaunu i ssodros 443 kazkur, tai mum visas balandis gaunas nes vaikas 30 gime opaskutine diena menesio...tai kaip suprantu gausiu ir sodros ir soc dar? g.gif
Atsakyti
Sveikos,
norejau paklausti:
mums si men gime dukryte, tai ar reikia apsilankyti seniunijoje, kad deklaruoti jos gyvenama vieta? ar jau dabar nebemoka iki metuku laiko 97 berots LT
aciu
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2010 04 20, 12:29)
Sveikos,
norejau paklausti:
mums si men gime dukryte, tai ar reikia apsilankyti seniunijoje, kad deklaruoti jos gyvenama vieta? ar jau dabar nebemoka iki metuku laiko 97 berots LT
aciu

po 97.50 moka iki 2 metuku,jei jusu motinistes pasalpa nevirsija 525 lt.reikia i soc.centra nueit,parasyt prasyma del vaiko pinigu.
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2010 04 20, 12:29)
Sveikos,
norejau paklausti:
mums si men gime dukryte, tai ar reikia apsilankyti seniunijoje, kad deklaruoti jos gyvenama vieta? ar jau dabar nebemoka iki metuku laiko 97 berots LT
aciu


97 litukai pirmus du menesius vaikui gimus priklauso visoms, nes skaiciuojamos tik imant vieno is tevu (kuris isejo atostogu) pajamas (neturi virsyti 525lt/men)- kadangi tais menesiais pajamu nera - tai visoms ir priklauso. thumbup.gif

jei tolimesnes (pradejus gauti motinystes (tevystes) pasalpa) vieno is tevu isejusio auginti mazylio pajamos ne didesnes 525lt (motinystes (tevystes) pasalpa jei ne didesne)- tai 97lt bus mokami kol sueis vaikui metukai, jei pajamos nepadides (neisidarbinsit ir t.t.) mokes iki 2 metuku, bet jei pajamos padidetu tada pinigeliai nebepriklausys.

po 2 metu visoms reikia rasyti prasymus 52litukams gauti, nes tada skaiciuojamos nebe vieno asmens 525lt/men, bet ar visiems seimos nariams tenka 525lt/ men) - pagal toki skaiciavima uz viena vaikuti (vyresni kaip 2m) gaunu, uz kita ne (iki 2 metuku)
o uzpildyt turetu ta pati darbuotoja, kuri pildo vienkartine ismoka vaikui gimus. (bent jau pas mus ji pildo). mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Tinginiuke* @ 2010 04 20, 11:30)
as gaunu i ssodros 443 kazkur, tai mum visas balandis gaunas nes vaikas 30 gime opaskutine diena menesio...tai kaip suprantu gausiu ir sodros ir soc dar? g.gif


taip, kiek priklauso tiek ir turite gauti, nors ir balandzio 2 butu gimes mazylis uz 2 dienas turetu sumoket mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 20 balandžio 2010 - 16:44
Merginos ar kuri ejot rasyti prasymus del vaiko pinigu mokejimo iki 2 m. tesimo po laikinojo istatymo isigaliojimo?
Zodz pagal istatyma "Nuo 2010 m. sausio 1 d. sprendimą tęsti išmokos vaikui mokėjimą iki 2 metų amžiaus vaikams, turintiems teisę gauti išmoką pagal šio įstatymo nuostatas, savivaldybės administracija gali priimti be naujo asmens prašymo." Kadangi negaunu motinystes (tevystes) ismokos tai logiskai maniau, kad mano vaikui tvarkingai tes vaiko pinigu mokejima iki jam sueis 2 metai... Bet kur tau. blink.gif Nuo sausio vaiko pinigeliu mano vaikui dar nemokejo - tai galvoju reik pasiteiraut, gal moteriskes ka ne taip supranta ar skaiciuoja. Paskambinus buvau lengvai nustebinta, istatyma pasirodo jie ramiai traktuoja, kaip ju teise bet ne pareiga man tas ismokas moketi, atseit kai turesim laiko tai ir pasinaudosim tuo 'gali priimti" sprendima, o kai sprendima testi ismokos mokejima priimsim - tada ir ismokesim. Dar sako, jei norit gaut ismokas skubos tvarka - tai atvykit parasykit prasyma, nes istatymas nedraudzia, tada mes per menesi isnagrinesim, priimsim sprendima ir gal geguze jau gausit ismokas uz sausi - balandi...tai stai kas pasirodo yra skubos tvarka lotuliukas.gif Tai dabar mastau, jei as ten nevyksiu (nelabai yra laiko)- tai kada priims ta sprendima ir ismokes ismokas uz laikotarpi nuo sausio ne skubos tvarka, kiba po metu keleriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VOLPEX: 20 balandžio 2010 - 17:18
QUOTE(VOLPEX @ 2010 04 20, 18:17)
Merginos ar kuri ejot rasyti prasymus del vaiko pinigu mokejimo iki 2 m. tesimo po laikinojo istatymo isigaliojimo?
Zodz pagal istatyma "Nuo 2010 m. sausio 1 d. sprendimą tęsti išmokos vaikui mokėjimą iki 2 metų amžiaus vaikams, turintiems teisę gauti išmoką pagal šio įstatymo nuostatas, savivaldybės administracija gali priimti be naujo asmens prašymo." Kadangi negaunu motinystes (tevystes) ismokos tai logiskai maniau, kad mano vaikui tvarkingai tes vaiko pinigu mokejima iki jam sueis 2 metai... Bet kur tau. blink.gif  Nuo sausio vaiko pinigeliu mano vaikui dar nemokejo - tai galvoju reik pasiteiraut, gal moteriskes ka ne taip supranta ar skaiciuoja. Paskambinus buvau lengvai nustebinta, istatyma pasirodo jie ramiai traktuoja, kaip ju teise bet ne pareiga man tas ismokas moketi, atseit kai turesim laiko tai ir pasinaudosim tuo 'gali priimti" sprendima, o kai sprendima testi ismokos mokejima priimsim - tada ir ismokesim. Dar sako, jei norit gaut ismokas skubos tvarka - tai atvykit parasykit prasyma, nes istatymas nedraudzia, tada mes per menesi isnagrinesim, priimsim sprendima ir gal geguze jau gausit ismokas uz sausi - balandi...tai stai kas pasirodo yra skubos tvarka lotuliukas.gif Tai dabar mastau, jei as ten nevyksiu (nelabai yra laiko)- tai kada priims ta sprendima ir ismokes ismokas uz laikotarpi nuo sausio ne skubos tvarka, kiba po metu keleriu lotuliukas.gif


ismoketi gali tik uz 12 men atgal, taigi jei jus rastiskai neparasysit prasymo, jos neprivalo jums tvarkyti, o gali ir isvis netvarkyti.
Atsakyti
sveikos
aš 3 mėnesius jau negaunu tų 97,50 lt doh.gif ėjau prieš porą mėnesių iš naujo prašymą rašyti ir ramiai laukiau pinigėlių.
VIKOSIUKS, buvai teisi, Kuršėnai mano dokumentų net neišsiuntė, kur reikia doh.gif tai jau kitą mėnesį turėčiau gauti už 4 mėnesius doh.gif tikiuos nebereiks eiti aiškintis, kodėl negaunu doh.gif
Atsakyti