Įkraunama...
Įkraunama...

Kūčiukai - receptai

o sakykit 70gr aguonu neperdaug g.gif gal 7gr ,nes beveik visas pakelis susipila aguonu ir tesla buna juoda vien aguonins sakyciau pyragas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwyte @ 2011 12 08, 11:07)
o sakykit 70gr aguonu neperdaug g.gif  gal 7gr ,nes beveik visas pakelis susipila aguonu ir tesla buna juoda vien aguonins sakyciau pyragas smile.gif

Bandykit dėt 7gr. Žiūrėkit, kas gausis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 12 06, 17:53)
Uogulencija, neiškraipykite tikrojo mano recepto: jame ne 20gr., o 40gr. mielių. Pamažinus gali tinkamai neiškilti tešla. Ir dar mano kūčiukai su pienu, ne vien su vandeniu.

Tikslus mano kūčiukų receptas:
600gr. miltų tešlai+100gr.kočiojimui, 250gr. cukraus, 80gr. margarino arba sviesto, 70gr. aguonų, 40gr. mielių, druskos, puodelis vandens, puodelis pieno.
Mieles ištrinam su cukrumi, druska, margarinu, tada įpilam pašildyta pieną+vandenį, maišant sudedam persijotus miltus ir aguonas. Pastatom šiltai, kad pakiltų. Porąkart kylančią tešlą permaišom.


Mums šis labiausiai patiko, su pieniuku rolleyes.gif Tik mielių aš pamažinau, viskas gerai gavosi,bet čia iš skūpumo,nes turėjolikt kitiems kūčiukų receptams blush2.gif Išbandėm šią savaitę tris receptus, tai Tepaluotos pats tikriausias skonis rolleyes.gif

QUOTE(daiwyte @ 2011 12 08, 09:07)
o sakykit 70gr aguonu neperdaug g.gif  gal 7gr ,nes beveik visas pakelis susipila aguonu ir tesla buna juoda vien aguonins sakyciau pyragas smile.gif


Ne per daug schmoll.gif Berkit 50,jei jums per daug atrodo ar nemėgstat tokių, bet 70 yra labai geras kiekis rolleyes.gif
Atsakyti
Kūčiukai

Puikūs, trapučiai jei mažesni, jei mėgstate minkštesnius reikėtų pjaustyti stambiau.

user posted image

350 ml. šilto vandens
11 gr. sausų mielių
110. gr. margarino
900 gr. miltų
150 ml. aguonų
150 gr. cukraus

Mieles ištirpiname šiltame vandenyje, cukrų išsukti su minkštu margarinu. Miltuos sumaišyti su aguonom, padaryti duobutę supilti mielių mišinį, margariną ir užminkyti tešlą, leisti jai pakilti dvigubai. Formuoti ploną virvelę ir ją smulkinti "pagalvėlėmis".
Kepti 180 С. orkaitėje.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 12 08, 11:33)
Bandykit dėt 7gr. Žiūrėkit, kas gausis  cool.gif

ipyliau 20gr biggrin.gif o per kiek laiko mazdaug pakyla tesla,nu man ji kazko nekyla,pastaciau silai ,jau nuo 12val g.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daiwyte: 08 gruodžio 2011 - 14:35
QUOTE(daiwyte @ 2011 12 08, 14:34)
ipyliau 20gr  biggrin.gif  o per kiek laiko mazdaug pakyla tesla,nu man ji kazko nekyla,pastaciau silai ,jau nuo 12val g.gif  verysad.gif

as snd irgi kepu tepaluotos kuciukus, kazka matyt ne taip padarete, kad sunkiai kyla, arba gal nera silta kur kildinate;) man per psuvalandi iskilo, ir dabar jau vis kyla, tuoj eisiu kovioti ir kepti is dvigubos normos;) mieliu dejau dvigubai normai 80 g;)
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2011 12 08, 14:40)
as snd irgi kepu tepaluotos kuciukus, kazka matyt ne taip padarete, kad sunkiai kyla, arba gal nera silta kur kildinate;) man per psuvalandi iskilo, ir dabar jau vis kyla, tuoj eisiu kovioti ir kepti is dvigubos normos;) mieliu dejau dvigubai normai 80 g;)

laikau siltai orkaitej,o as dejau sausas mieles 11gr ,tik gal del to nekyla g.gif
Pakilo biski daugiau jau ,bet noretusi kad daugiau ji kiltu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daiwyte: 08 gruodžio 2011 - 14:58
QUOTE(daiwyte @ 2011 12 08, 15:34)
ipyliau 20gr  biggrin.gif  o per kiek laiko mazdaug pakyla tesla,nu man ji kazko nekyla,pastaciau silai ,jau nuo 12val g.gif  verysad.gif

Gal per karstu skysciu uzpylet mieles ir jos zuvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Drum @ 2011 12 08, 15:46)
Gal per karstu skysciu uzpylet mieles ir jos zuvo?  g.gif

tikrai ne viskas issikepem iskilo trigubai ,super skanus ,minkstuciai butent tokiu ir norejom,primine babos keptus kadaise kuciukus 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif s
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daiwyte: 08 gruodžio 2011 - 17:21
QUOTE(Ulė @ 2011 12 08, 14:06)
350 ml. šilto vandens
11 gr. sausų mielių
110. gr. margarino
900 gr. miltų
150 ml. aguonų
150 gr. cukraus


Grazus kuciukai, bet paskaiciau, kad rasote receptus su margarinu arba sviestu blink.gif Kuciu stalui sitie produktai nenaudojami schmoll.gif Todel ir merkiami kuciukai i aguonpieni, o minkomi su vandenuku ir aliejumi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2011 12 09, 08:47)
Grazus kuciukai,  bet paskaiciau, kad rasote receptus su margarinu arba sviestu  blink.gif  Kuciu stalui sitie produktai nenaudojami  schmoll.gif  Todel ir merkiami kuciukai i aguonpieni, o minkomi su vandenuku ir aliejumi  ax.gif

Visada galite rinktis kas priimtina Jums.
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2011 12 09, 08:47)
Grazus kuciukai,  bet paskaiciau, kad rasote receptus su margarinu arba sviestu  blink.gif  Kuciu stalui sitie produktai nenaudojami  schmoll.gif  Todel ir merkiami kuciukai i aguonpieni, o minkomi su vandenuku ir aliejumi  ax.gif

Tai kad margarine ne laso sviesto, vien aliejus ir daug E biggrin.gif
Atsakyti