Įkraunama...
Įkraunama...

Kūčiukai - receptai

QUOTE(sena pažįstama @ 2011 12 09, 09:04)
Tai kad margarine ne laso sviesto, vien aliejus ir daug E biggrin.gif

tada dar blogiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwyte @ 2011 12 08, 11:07)
o sakykit 70gr aguonu neperdaug g.gif  gal 7gr ,nes beveik visas pakelis susipila aguonu ir tesla buna juoda vien aguonins sakyciau pyragas smile.gif

tik jau ne 7 g,dekit 70g.,normaliai gaunas
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 12 08, 14:06)
Kūčiukai

Puikūs, trapučiai jei mažesni, jei mėgstate minkštesnius reikėtų pjaustyti stambiau.


......

kokie grazuciai , vakar bandziau kepti ir man nesigavo verysad.gif
dabar galvoju gal mazai palaikiau ta tesla ir gerai ji man neiskilo g.gif
ant kiek jus paliekate ? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 15 gruodžio 2011 - 19:33
Sveiki, sunku pasakyt kokiam laikui palikt, priklauso nuo kambario temp, kaip siltai tesla kildinama, bet manau kazkur apie valanda, gal tiesiog su mielem ne taip suzaidet, na pacias mieles ne taip paruoset 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2011 12 09, 14:02)
Sveiki, sunku pasakyt kokiam laikui palikt, priklauso nuo kambario temp, kaip siltai tesla  kildinama, bet manau kazkur apie valanda, gal tiesiog su mielem ne taip suzaidet, na pacias mieles ne taip paruoset 4u.gif

dekui uz atsakima rolleyes.gif gal ir netaip . pirma karta su mielem darau kazka blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vanile69 @ 2011 12 09, 12:25)
kokie grazuciai , vakar bandziau kepti ir man nesigavo  verysad.gif 
dabar galvoju gal mazai palaikiau ta tesla ir gerai ji man neiskilo  g.gif 
ant kiek jus paliekate ? rolleyes.gif


palieku kol pakyla tesla dvigubai 4u.gif
gaila,kad nepavyko,bet nenuleiskit ranku bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vanile69 @ 2011 12 09, 18:14)
pirma karta su mielem darau kazka  blush2.gif  doh.gif

Mieles reikia užpilti drungnu vandeniu, ne karštu. Jei užminkėt per kietą tešą, gali kilti lėčiau, neišsigąskit, duokit kilti ir 5-6 valandas. Dar galite pakildinti ir jau supjaustytus skardoje kūčiukus - palaikykite pusvalandį prieš šaunant į orkaitę.
Beje, ne visos mielės vienodai geros, man nepatinka šios:
user posted image
O geriausios mielės šios:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2011 12 09, 07:47)
Kuciu stalui sitie produktai nenaudojami  schmoll.gif  Todel ir merkiami kuciukai i aguonpieni, o minkomi su vandenuku ir aliejumi  ax.gif

turbut pas jus nerasti ant stalo nei sausainiu ne, pyrageliu, nes i juos ir naudojamas sviestas.. o tuo labiau i naminius meduoliukus
Atsakyti
600gr. miltų tešlai+100gr.kočiojimui, 250gr. cukraus, 80gr. margarino arba sviesto, 70gr. aguonų, 40gr. mielių, druskos, puodelis vandens, puodelis pieno.
Mieles ištrinam su cukrumi, druska, margarinu, tada įpilam pašildyta pieną+vandenį, maišant sudedam persijotus miltus ir aguonas. Pastatom šiltai, kad pakiltų. Porąkart kylančią tešlą permaišom.


Kepiau pagal si recepta, gavosi labai skanus biggrin.gif Jei mazesni - iseina trapus, jei didesni tai minksti. Nu vienu zodziu tikrai labai liuks.
Tiks nesuprantu kaip reikia padaryti kuo mazesnius kuciukus? g.gif Is tos teslos kai padarau virvute plona tik paleidziu rankas ji vel greitai susitraukia doh.gif na jau daug vargo turejau. Pati pirma skarda gavosi tokie didoki biggrin.gif paskutine isejo normalaus dydzio bet noretusi dar mazesniu. Papasakokite kaip jus darote? Ar cia nuo teslos priklauso? g.gif
Atsakyti
Mielinė tešla visada "guminė" tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 12 06, 11:53)
Uogulencija, neiškraipykite tikrojo mano recepto: jame ne 20gr., o 40gr. mielių. Pamažinus gali tinkamai neiškilti tešla. Ir dar mano kūčiukai su pienu, ne vien su vandeniu.

Tikslus mano kūčiukų receptas:
600gr. miltų tešlai+100gr.kočiojimui, 250gr. cukraus, 80gr. margarino arba sviesto, 70gr. aguonų, 40gr. mielių, druskos, puodelis vandens, puodelis pieno.
Mieles ištrinam su cukrumi, druska, margarinu, tada įpilam pašildyta pieną+vandenį, maišant sudedam persijotus miltus ir aguonas. Pastatom šiltai, kad pakiltų. Porąkart kylančią tešlą permaišom.

superiniai gavosi thumbup.gif 4u.gif dariau viska *3 biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Alexxandra, kaip nuostabiai atrodo kuciukai tavo wub.gif Gundausi isbandyt ax.gif
Atsakyti