Įkraunama...
Įkraunama...

Pop, estrados studijos

Dar yra,paziurek www.7muzos.lt
Atsakyti
Apie re mi do girdejau nelabai kokių atsiliepimų. Tiksliau - apie vadovę. Esą, jai labiau rūpi komercinė, negu muzikinė šio reikalo pusė. Bet tai tik nuogirdos.
Atsakyti
QUOTE(seska @ 2005 03 15, 13:06)
nemanau, kad verta vaika leist i pop-chora.  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  ten nemoko nei grazaus vokalo, nei dar ko nors gero.  doh.gif  manau geriausi chorai muzikos mokyklose. jei vaikas turi klausa, tai be vargo ten pateksit ir kainuos maziau. ten kreipia demesi i KIEKVIENA vaika, KIEKVIENA moko GERO dainavimo. as uz muzikos mokyklas. Vlniaus geriausias choras B. DVARIONO m. m-kloj. apie Kauna nieko nzn  schmoll.gif

kaune pats geriausias jaunuciu choras ''dominante'',nuo 3m.-6m.,ir nuo 7m.-12m.,o veliau ''lyra''.kaina 13lt./men..moksleiviu rumuose.
Atsakyti
Jei turit daug pinigų, patarčiau leisti į Noviko džiazo mokyklą, nes ten vyresniems kaip muzikos mokyklos muzikinį išsilavinimą galima gauti. biggrin.gif Pop chorų lygis Vilniuje man bent jau pasirodė vidutinis. 4u.gif
Atsakyti
Man labai fainuoliai yra grupė HEY - geros dainos, madingi ir gražūs rubeliai thumbup.gif
Atsakyti
O gal ką nors žinote aplink Pašilaičius? Mačiau 7mūzos'e Vaida Genytė subūrusi chorą VERDENĖ, ką apie jį galit pasakyti? O aplink kas daugiau ar yra?
Atsakyti

Kreipkites i kauno moksleiviu rumus(tik uzkilus ant parodos kalno),antra rugsejo savaite i jaunuciu choro vadove, Audrone Adamkeviciene.Jus priims i maziuku chora.Mano dukros lankys ketvirtus metus,esame jau ''DOMINANTEJE''(nuo 1 klases).Neseniai grizome is Vilniaus dainu sventes,o ten patenka tik patys rimciausi.Sito choro nemyleti neimanoma, vadove tikra saunuole.Lankykite ir tuo isitikinsite.SEKMES!!!
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
drauge prase suzinoti apie sia grupe. gal kurios mazuciai lanko noretume suzinoti kur kaune galima rasti, kokios kainos, kokiomis dienomis ir kokiu laiku vyksta uzsiemimai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziviliuxas: 31 liepos 2005 - 21:11
Kiek aš žinau, tai ši grupė yra sudaroma iš vaikų kurie lanko, rodos, Naujalio muzikos mokyklą (už pavadinimą negaliu garantuoti, bet čia yra muzikos mokykla priešais Muzikinį teatrą) smile.gif
Atsakyti
sveiki,


mane irgi sudomino DZimba studija gal kas nors gaugiau galetu apie ji parastti
Atsakyti
QUOTE(ib17 @ 2005 08 09, 08:56)
sveiki, 
mane irgi sudomino DZimba studija gal kas nors gaugiau galetu apie ji parastti


Džimba yra vaikų muzikos studija, į kurią priimami vaikučiai nuo keturių metų ir tik išskirtinais atvejais mokytojai atsirenka ir mažesnius mirksiukas.gif Pamokėlės vyksta 2 kartus per savaitę po vieną valandą. per tą laiką vaikučiai dainuoja šoka ir kaškokius darbelius daro biggrin.gif Jie turi savo įrašų studiją, kurioje kuriamos ir įrašomos dainelės. Džimba dažnai kviečiama į įvairius renginius. pamokėlės vyksta Mokytojų namuose ir jos prasidės nuo rugsėjo mėnesio. Grupėse vaikų skaičius ribotas, taigi užsirašyti reikia jau dabar (ką mes ir padarėme biggrin.gif ax.gif ) Pirma pamokėlė, per kurią mokytojai atrenka vaikučius yra nemokama rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Gal kas turit daugiau info apie šią mokyklą?
Atsakyti