Įkraunama...
Įkraunama...

Pop, estrados studijos

Turiu info net iš keleto šaltinių, kad tai labai gera mokykla. Suteikia kaip ir paprastos muzikos mokyklos muzikinį išsilavinimą. Daug koncertuoja, tačiau yra pakankamai brangu.
Atsakyti
QUOTE(MIGA @ 2005 03 09, 10:11)
Siek tiek daugiau nei pries 1,5 m. mes lankem viena popchora. Man visai patiko, nors dukra ten buvo jauniausia grupej - jai buvo tik 3 metai, o priimdavo nuo 4, bet ji visai neblogai ten jautesi, per 1 men. tikrai daug pasieke - ten moke dainu ir judesiu. Lankem du kartus per savaite, veliau turejo buti po 3 uzsiemimus, bet mes nustojome lankyti, nes buvo toli vazineti, o as laukiausi antrojo vaikelio, tai metem...
Kaina    70-80 Lt per menesi.

Choras "Perliukas" maziukams, o didesniu, tai lygtai "Linksmoji sypsena" ar pan.
Ju bustine Jonavos g. prie pat "Drobes".

Tai tiek informacijos... 4u.gif



Na jei vis dar kam idomu, Vaikus i pop chorus cia priima nuo 3 iki 18 metu, priklausomai nuo amziaus pakliusite i skirtinga grupe: Mažylis, Perliukas, Linksmoji šypsena, Holiday.
Užsiemimai vyksta 3kartus/sav. Du kartus dirbama su vokalu (dainuojama), viena karta sokis-choreografija. Dar noreciau pridurti, kad vaikas sioje studijuoje tikrai susipazins ir kiekviena repeticija pats asmeniskai patures rankose ir naudos praktikoje tikrus vokalinius mikrofonus, kas dainavimui gyvai tikroje scenoje tikrai pravercia.
Atsakyti
Grupės "Saulės vaikai" vadovė yra Juratė Miliauskaitė, tai gal bandykite ieskoti kontanto su ja.
O šiaip (tai yra mano asmeninė nuomonė) grupė Saulės vaikai yra iškirtinai turtingų vaikų tėvams (neisizeiskite, gal jus tokios ir esate), visu pirma menesinis mokestis 100Lt, toliau aprangos po 150-200lt kiekvianai dainelei, kuriu i metus yra padaroma patikekite nemazai. Zinoma koncertai ir t.t. Na zinoma darbas vertas rezultato.
Jei kam butu idomu galeciau paieskoti vadoves tel. ar dar zinau kito kolektyvo koordinates.
Bet kokiu atveju rinktis jums, mamytes.
Atsakyti
Ant kompakto "Saulės vaikų burtai" radau jų kontaktų:

tel.: 8 698 75078

el.pastas: saulesvaikai@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2005 08 03, 19:31)
Kiek aš žinau, tai ši grupė yra sudaroma iš vaikų kurie lanko, rodos, Naujalio muzikos mokyklą

Greičiausiai ne Naujalio, o Kačianausko(Miliauskaitės "Linksmasis Do" irgi iš tų vaikų). O kad reikia daug pinigėlių šiam kolektyvui-tai tiesa...
Atsakyti
Dukrelė 9m. labai nori lankyti kažką panašaus, gal kurių vaikučiai yra tokių grupių nariai ar žinote apie tai, būkit geri, pasidalinkite informacija, adresais. Kaune nemažai yra - "Tu ir aš", "DND", ... , bet internete nerandu kontaktinės informacijos. Ačiū.
Atsakyti
Dukra lanko "Lašeliukus" A. Stulginskio mokykloj, Dainavos rajone. Repeticijos vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 16:30 - galit atvažiuoti šiek tiek anksčiau ir pasikalbėti su vadove wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvė @ 2005 12 20, 00:29)
Dukra lanko "Lašeliukus" A. Stulginskio mokykloj, Dainavos rajone. Repeticijos vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 16:30 - galit atvažiuoti šiek tiek anksčiau ir pasikalbėti su vadove wink.gif

sveikute:)
kiek tavo durytei metu ar jai patinka:)
mano suneliui 3m ir mes labai norim ji pradeti ugdyti muzikineje veikloje. ar repeticijos vyksta dabar tuo paciu laiku? gal galetum parasyti vadoves telefona? kaip manai ar mus priimtu?
Atsakyti
sveika PUSK:)
noreciau taves paklausti: mano sunui 3m ir mes labai noretume lankyti "laseliukus" ar kita panasaus pobudzio, kadangi mes nesam kaunieciai, bet gyvenam kaune nelabai zinom- gal galeciau gauti kokios tai informacijos. dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dvisaulutes @ 2006 02 05, 14:25)
sveika PUSK:)
noreciau taves paklausti: mano sunui 3m ir mes labai noretume lankyti "laseliukus" ar kita panasaus pobudzio, kadangi mes nesam kaunieciai, bet gyvenam kaune nelabai zinom- gal galeciau gauti kokios tai informacijos. dekoju smile.gif


pora mano pazistamu vaiku dainavo ir laseliukuose ir kitam zymiam ansambleli. bet karjeros ten padaryti ar muzikaluma islavinti kebloka. tai daugiau imidzas.
visas demesys skiriamas ypatingiems vaikams, o ypatumas- tai giminyste.
bet jei jums,tai nesvarbu, jei esate pasiruose moketi uz tai ne mazus, pirkti ir siuti kostiumus scenai nuo 150-200lt., lydeti ir apsimoketi visas kelioniu islaidas bei dauguma savaitgaliu aukoti koncertams pagal fonograma- tai nenusivilsite.

bet jei tikrai norite ugdyti vaiko muzikaluma, veskite i muzikos mokykla- ju kaune ne viena. po poros metu,prie didelio noro, galima ir pop grupe lankyti.

berniukus nuo 3m. priima varpelis ( poskos gatve- senamiestis), mergaites- moksleiviu rumuose( parodos g.) . vadove labai nuostabi.
Atsakyti
QUOTE(Verba @ 2005 10 15, 21:46)
Greičiausiai ne Naujalio, o Kačianausko(Miliauskaitės "Linksmasis Do" irgi iš tų vaikų). O kad reikia daug pinigėlių šiam kolektyvui-tai tiesa...

drinks_cheers.gif Pazistu viena nare, tai tikrai is labai pasiturincios seimos. Bet man sitas kolektyvas scenoje atrodo laaaaaabai graziai thumbup.gif .Kitur tai tikras choras......o cia......matomai viskas ir kainuoja.
Atsakyti
Aš galiu tik pasakyti, jog A.Novikas thumbup.gif mokytojas. Vien pažiūrėjus kaip jis su savo vaikais bendrauja, manau mažiams ten ir dainavimo ir bendravimo ir geros nuotaikos mokyklėlė smile.gif
Atsakyti