Įkraunama...
Įkraunama...

2metai (svoris)

maniškei už mėnesio bus 2 metukai. sveria 10kg, o ūgis 85cm. atrodo smulkutė, ilgakojė smile.gif šiaip ji nuo pat pirmųjų mėnesių svorio priauginėjo mažiau negu visi vaikai., o kai jau paaugo, per pusmetį vos po kelis šimtus gramų priauga. bet nesuku per daug sau galvos. mergužėlė guvi, daug bėgioja, vietoj nenustygsta, tai ir išbėgioja greitai viską hihihi.gif
Atsakyti
Mum dar visas menuo iki 2m,bet sveriam visus 15kg smile.gif na bet pas mane vyras auga,taip kad su mergaitem nesilyginam rolleyes.gif ugio nezinau,ne snieka smum jo nematuoja...
Atsakyti
13.850 kg
Atsakyti
2m3men. 92cm ir 12.5kg bet labai jau judrus tai nuo maziuko buvo toks ilgas ir kudas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wika&: 17 gegužės 2010 - 13:06
sveikos 4u.gif

mano suneliui uz savaites 2 metukai,sveria 12,700 ,ugis 87 cm. bet kaip pastebejau jau nuo pusantru metuku gal tik 700gr priaugo g.gif . bet valgo tai kaip reikalas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pelite @ 2010 05 17, 19:22)
mano suneliui uz savaites 2 metukai,sveria 12,700 ,ugis 87 cm. bet kaip pastebejau jau nuo pusantru metuku gal tik 700gr priaugo g.gif . bet valgo tai kaip reikalas ax.gif

mano irgi valgo daug bet kai judurs tai viska isbegioja ax.gif
Atsakyti
musu suneliui 2m3men svoris 13kg o ugis 92cm
Atsakyti
QUOTE(Wika& @ 2010 05 18, 10:04)
mano irgi valgo daug bet kai judurs tai viska isbegioja ax.gif


4u.gif
tai va butent,kad vetoj nepasedi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pelite @ 2010 05 18, 12:55)
4u.gif
tai va butent,kad vetoj nepasedi mirksiukas.gif

Mano 2 m. ir beveik 2 mėn. sūnus sveria 17 kg jau kuris laikas, 1 kg nukritęs. Ūgis 98,2 cm. Jau apie metus labai mažai valgo, nu laaabai mažai, o judrus labai, ir niekada tas svoris nekrito... g.gif Jau ir tyrimus visokius darė, nieko doro nepasakė. Viskas šiaip gerai, tik neramu dėl to baisaus nevalgumo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2010 05 18, 16:15)
Mano 2 m. ir beveik 2 mėn. sūnus sveria 17 kg jau kuris laikas, 1 kg nukritęs. Ūgis 98,2 cm. Jau apie metus labai mažai valgo, nu laaabai mažai, o judrus labai, ir niekada tas svoris nekrito...  g.gif Jau ir tyrimus visokius darė, nieko doro nepasakė. Viskas šiaip gerai, tik neramu dėl to baisaus nevalgumo...  verysad.gif


mano manimu,kad kiek suvolgo,tiek jam uztenka,svoris pagal ugi normalus liktai,jis gi aukstas ax.gif
nu pavizdziui,ka jis per diena suvalgo? ax.gif
Maniskio ugis tik 88 cm rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(pelite @ 2010 05 18, 16:59)
mano manimu,kad kiek suvolgo,tiek jam uztenka,svoris pagal ugi normalus liktai,jis gi aukstas ax.gif
nu pavizdziui,ka jis per diena suvalgo? ax.gif
Maniskio ugis tik 88 cm rolleyes.gif .

Taip, pagal ūgį svoris normalus, ne dėl to aš nerimauju, o dėl to, iš ko jis taip auga, vandens ir oro smile.gif
Nežinau, kaip jums įvardinti, kiek suvalgo per dieną, nes būna visaip. Dažniausiai nei neparagauja siūlomo valgio, arba 2-3 kąsnelius, retą dieną suvalgo per vieną valgymą 100 g. Ir tikrai neperdedu, nes ilgą laiką tiesiog skaičiavau gramus, kąsnius, kiek suvalgo, kad būtų tikrai aišku. Būna, kad net iki 19-20 val. visiškai nieko nevalgęs būna, tik vandenį geria, o ir tada vos kelis kąsnelius. Bet jau baigiu susitaikyti, kad nieko aš čia nepakeisiu. Judrus, guvus, bet piktas, nervingas, o kaip nebus, jei nepavalgęs... plius labai dažnai griūna tiesiog lygioj vietoj, nei bėgdamas, nei ką, kas kelia nerimą. Norėjosi galvoti, kad trūksta jėgų dėl nevalgymo, bet kaip ten yra, gal neurologė pasakys.
Gal pagerės apetitas, kai atsiras šviežių vaisių/daržovių...
Atsakyti
mano dukryte 2 metuku svere 10.900kg, ugis 86cm. wub.gif
labai judri mergaite. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kettim: 18 gegužės 2010 - 21:47