Įkraunama...
Įkraunama...

2metai (svoris)

mano pipirui 2m 5men sveria 11 kg,o ugis 91 smile.gif
Atsakyti
Mano sunytis 2m svere 12,7 kg, o ugis 88cm smile.gif
Atsakyti
2 metų svėrėm 12 kg
dabar 2 ir 9 mėn. 13 kg
Atsakyti
12kg 4u.gif
Atsakyti
Mum iki 2ojo gimtadienio truksta poros men. svoris 14,5kg, ugis 82
Atsakyti
2m,2 men. 13 kg smile.gif Labai pergyvenau kad mazai sveria,bet ziuriu,kad visai geras svoris thumbup.gif .Labai nevalgo,bet turbut vaikai valgo tiek kiek jie nori,o ne tiek kiek nori mamos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Devintam danguj @ 2010 05 11, 10:50)
Gydytoja buvo visiškai teisi, Jūsų mergaitės svoris yra normalus (atitinkantis vaiko ūgį). Vaikai buna aukšti ir žemaūgiai. Jūsų dukrytė priskiriama prie žemaūgių (gal tiesiog ir patys tėvai nera labai aukšti? mirksiukas.gif ). Tai tikrai ne liga, su svoriu pas ją viskas OK. smile.gif
Papildyta:

Jūsų panelės svoris šiuo metu irgi aitinka ūgį rolleyes.gif
Papildyta:

Na o Jūsų sunelio ūgis ir svoris yra IDEALUS (auksinis vidurkis) didis.gif

tikrai nera ko pergyventi visai normalus ir ugis ir svoris,manoji tai 2 metuku sveria 14.3kg o ugis 92 nors patys esame neauksti taip kad kiekvienas vaikas skirtingu svorio ir ugio svarbu kad butu sveika
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2010 05 07, 16:28)
berniukas 2m 13 kg 90 cm  g.gif


mano sūnus 2m svėrė 15,5kg ir buvo 94cm ūgio wink.gif cool.gif Bet man jis atrodo normalus berniukas, nei storas nei ką wink.gif

bet žiūriu pagal šitas lenteles, mano vaikas būtų normalaus sudėjimo trimetis blink.gif lotuliukas.gif

Ūgio ir svorio lentelės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velniukstis: 04 birželio 2010 - 14:13
Maniskis 2 metu svere apie 15kg plius minus gramai, bet kai susirgom pametem pora kilogramu, bet ziuriu ir dabar jis dar kaip trimetnukas vidutinis, ugis 94cm. O kaimyninej palatoj buvo menesiu vyresnis berniukas, tai buvo 83cm ir apie 14kg svere. Na atrode gal kiek burbuliukas. Maniskis ir tada normalus tvirtas atrode ir dabar dar pusetinai... na, bet kur ten atrodysi gerai tik piena, kiausinukus ir sokolada bevalgydamas sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Titute @ 2010 06 03, 15:14)
2m,2 men. 13 kg  smile.gif Labai pergyvenau kad mazai sveria,bet ziuriu,kad visai geras svoris  thumbup.gif .Labai nevalgo,bet turbut vaikai valgo tiek kiek jie nori,o ne tiek kiek nori mamos  cool.gif

tai jau tikrai. Kai valgydavo sveikas maniskis atrode mazai labai valgo, o dabar per pus tiek valgo ir jau dziaugiuosi, kad daug suvalge smile.gif
Atsakyti
mano mazylei metai ir 5.svoris 14kg ugis 83. tokia putlute,bet greiciausiai nuo to kad dar gauna mamytes pienuko..
Atsakyti
1m 11mėn - 14 kg ir 92 cm ax.gif
Atsakyti
Mums 2 metukai sueis tik lapkričio mėnesį. Dabar sveriam 16.400.o ūgis-88cm. ax.gif
Atsakyti