Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 04 21, 10:37)
Aniles pademonstruota suknele turiu S dydzio ir man ji su 167 cm tokio pat ilgio kaip ir Anilei (jos suknele XS)

tada reiskias nesiskiria ilgiai ax.gif gerai, kad S neemiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vikta @ 2010 04 21, 10:59)
aš turėjau XS, tai rigi veržė. matavausi s - tada kabojo ties juosmeniu. nebent nešti siaurinti

o kaip S ties krutine? graziai gula?
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2010 04 21, 09:59)
atira tokio tipo turėjo, sakė neprigijo jai jis, nepatogus maudynėms


Tada palauksiu, gal atira dar konkreciau ka papasakos. Kadangi krutine maza, norisi sito tipo virsaus, nes praejusia vasara nusipirkau trikampiu tipo virsu, kai pasilenkdavau viskas issiziodavo ir matydavosi, tai noriu tokio kur gali kiek nori lankstytis ir degintis be sleikuciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 21, 10:02)
tada reiskias nesiskiria ilgiai  ax.gif gerai, kad S neemiau  biggrin.gif
Papildyta:

o kaip S ties krutine? graziai gula?

galiu pademonstruoti kaip atrodo S ant manes (noretusi M, del to nenesioju)
tik prasom nepeikti, nes nesu tokios manekeniskos figuros kaip musu mergaites
user posted image
Atsakyti
B.r.i.u.n.e.t.e o ka cia peikt g.gif graziai atrodo wub.gif spalvyte kokia...cia raudona skaitos? bigsmile.gif idomu ar S man nebutu per krutine per laisva? liemeni tai pasiaurint galima, o vat kaip su krutine idomu man butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 21, 10:16)
B.r.i.u.n.e.t.e o ka cia peikt  g.gif graziai atrodo  wub.gif spalvyte kokia...cia raudona skaitos? bigsmile.gif idomu ar S man nebutu per krutine per laisva? liemeni tai pasiaurint galima, o vat kaip su krutine idomu man butu  g.gif

cia oranzine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 04 21, 11:36)
cia oranzine  biggrin.gif

labai grazi wub.gif tokia raudonu plytu spalvyte wub.gif
o kokie jusu ismatavimai ax.gif nes noriu S bandyt paimt, bet nezinau ar nebus laisva labai ax.gif
Atsakyti
B.r.i.u.n.e.t.e, Jums parasiau AZ.
Gal kas is Jusu turi sios sukneles juodos versijos nuotrauka ? Idomu kaip atrodo..
http://s59.radikal.r...6a68f6ad42a.jpg
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 21, 10:22)
biggrin.gif
man kaip tik irgi reikia normalios little black dress  wub.gif  bet žiūrėjau VS puslapyje, nėra jų nei 2, nei 4 dydžio  unsure.gif  palauksiu, gal dar atsiras  verysad.gif  labiausiai tik dėl ilgio bijau, gal 4 dydžio būtų ilgesnė, bet jau turbūt būtų platoka ji man  doh.gif

vasarai labai grazi  thumbup.gif
galėsi vėliau gal nufotografuoti, kaip ten ta silikoninė juostelė iš vidaus atrodo  g.gif  man kažkaip tokio tipo vis baisu pirkti, galvoju, nesilaikys  unsure.gif

4 manau gali buti ir didoka, nes man 0 tik tik, o apimtys skiriasi tik keliais cm mirksiukas.gif
nufotografuosiu veliau, kai pasikraus fotiko baterija, ta juostele tokia kaip buna liemenelese pritaikytose nesioti be sleikuciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(canbera @ 2010 04 21, 11:13)
Gal kas is Jusu turi sios sukneles juodos versijos nuotrauka ? Idomu kaip atrodo..
http://s59.radikal.r...6a68f6ad42a.jpg


Juoda realiai atrodo taip smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2010 04 21, 10:59)
aš turėjau XS, tai rigi veržė. matavausi s - tada kabojo ties juosmeniu. nebent nešti siaurinti
gražiau ant tavęs atrodo nei ant modelio. bet man pačiai irgi tokio tipo suknelės nepatinka
atira tokio tipo turėjo, sakė neprigijo jai jis, nepatogus maudynėms

4u.gif cia mano pirma tokia suknele, irgi vis bijodavau tokias pirkt, bet visai gerai laikosi, aisku as cia dar su liemenele smile.gif

tikrai man jis nepatogus buvo, del grozio tai nerealus, bet patogumo nulis, bent jau man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 21, 11:20)
4 manau gali buti ir didoka, nes man 0 tik tik, o  apimtys skiriasi tik keliais cm  mirksiukas.gif
nufotografuosiu veliau, kai pasikraus fotiko baterija, ta juostele tokia kaip buna liemenelese pritaikytose nesioti be sleikuciu smile.gif


lauksiu bigsmile.gif
tai vat ir man širdis linksta prie 2... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Arizona @ 2010 04 21, 11:05)
Tada palauksiu, gal atira dar konkreciau ka papasakos. Kadangi krutine maza, norisi sito tipo virsaus, nes praejusia vasara nusipirkau trikampiu tipo virsu, kai pasilenkdavau viskas issiziodavo ir matydavosi, tai noriu tokio kur gali kiek nori lankstytis ir degintis be sleikuciu smile.gif

mano irgi nera didele, bet man tas virsus nesilaike, slysdavo i apacia, tai ji vis tvarkytis reikia doh.gif bet cia tikrai kiekvienai individualiai. nes yra merginu kurios labai patenkintos jom smile.gif
Atsakyti