Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

O pas ka dabar perkate VS, gal prirodytumet?
As turejau 2 tarpininkes, bet viena baige sia veikla, o kitai kazkokios vs problemos, prekes atgal atsiunte ar kas.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 21, 13:03)
cia maciau vs ispardavimu temoj pardavineja S dydi sios sukneles


kad S tai jau čia 4-6 bus, didelis doh.gif nors reiks pažiūrėti, dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijolia @ 2010 04 21, 15:06)
O pas ka dabar perkate VS, gal prirodytumet?
As turejau 2 tarpininkes, bet viena baige sia veikla, o kitai kazkokios vs problemos, prekes atgal atsiunte ar kas..  g.gif

as per minna perku smile.gif
Atsakyti
vichy suknelė gražiai atrodo visai, gražiau juoda nei balta.
Bet Atiros juodoji suknelė tai nerealiai vulgariai atrodo. Nebent kokį švarką ant viršaus dėtis
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 04 21, 15:27)
vichy suknelė gražiai atrodo visai, gražiau juoda nei balta.
Bet Atiros juodoji suknelė tai nerealiai vulgariai atrodo. Nebent kokį švarką ant viršaus dėtis

retai uzsukat ax.gif man jusu liemuo akyse stovi doh.gif lotuliukas.gif tooookio liekno nebuvau macius wub.gif laaaabai grazu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anile: 21 balandžio 2010 - 13:31
QUOTE(Anile @ 2010 04 21, 14:30)
retai uzsukat  ax.gif man jusu liemuo akyse stovi  doh.gif  lotuliukas.gif tooookio liekno nebuvau macius  wub.gif laaaabai grazu  wub.gif

ačiū! smile.gif ki ki nepasikuklinsiu ir man gražu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 21, 09:02)
tada reiskias nesiskiria ilgiai  ax.gif gerai, kad S neemiau  biggrin.gif
Papildyta:

o kaip S ties krutine? graziai gula?

normaliai teis krutine buvo, apgludę

QUOTE(Anile @ 2010 04 21, 11:04)
drinks_cheers.gif kai gausiu S dydi ir pasimatuosiu, jei viskas tiks XS tau az parasysiu biggrin.gif
merginos, o gal matet realiu foto arba gal kuri nors realiai matavotes, ciupinejot sia suknute?????? laaaabai kazko tokio reik, tik baisu kad gali but neverta demesio  blush2.gif ir kaip su dydziais idomu  g.gif Gal kartais matet pas kokia pardaveja pirkt ju, kad siustis nereiktu  bigsmile.gif
user posted image

panašią iš ASOS turėjau. tai nežinau ar medžiaga tokia pat. Asos buvo modalis medžiaga. tai Asos labai negražiai žiūrėjo ta krentanti juosta.

Puikiausioji o tai kiek cm tas liemuo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2010 04 21, 14:41)
Puikiausioji o tai kiek cm tas liemuo? biggrin.gif

Normalus 59-60cm. Tik kadangi klubai 92, tai tas liemuo labai ryškus atrodo. smile.gif
Atsakyti
vikta, išduok paslaptį, kas su ta liemenėle negerai, kur iš Burbery pirkai blush2.gif Aš vis galvojau ar man jos kartais nereik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2010 04 21, 13:47)
vikta, išduok paslaptį, kas su ta liemenėle negerai, kur iš Burbery pirkai  blush2.gif Aš vis galvojau ar man jos kartais nereik  doh.gif

žiauriai per didelė smile.gif nesuprantu - vieni dydžiai tinka 34A, kiti dvigubai perdideli.
o 34AA nieko patinkančio nėra, 32A - apimtis veržia, bet kaušeliai geri.
Atsakyti
Apimtis ar kaušeliai?


Aš dviejų laukiu. Šiandien tikėjaus gaut, bet dar nėra, tai pradedu panikuot, kad vėl būsiu "apsiprekinus"
Atsakyti
Nors abi yra Miracle, bet jos labai skirtingos. tos neriniuotos susiuvimas priekyje žymiai platesnis, kas tinka ir nutampytai krutinei.

user posted image
user posted image

a79 - kaušeliai per dideli. atrodo taip lyg dar vieni tokio pat dydžio papuliai į juos tilptų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 21 balandžio 2010 - 13:52