Įkraunama...
Įkraunama...

Sarkoidozė

Na,mes jau po pulmonologo konsultacijos. Paskyre bronchoskopija,dar kazkokius plauciu tyrimus. Viska darysim ir lauksim rezultatu,o tada vel pas pulmonologe.
Atsakyti
Sveikos likimo drauges. Noriu ir as pasidalinti savo isgyvenimais del sios ligos ir be abejo reikes jusu patarimu bei siokios tokios informacijos, kurios gydytojai kazkodel man negali suteikti.
O viskas prasidejo praita vasara. Beje, pastebejau, kad daugeliui si liga pasireiske vasaros laikotarpiu g.gif Man istino desines kojos ciurna. Vos paeiti galejau. Uzsirasiau pas gydytoja, kuri israse diclaco ir liepe saugoti koja, kuo maziau vaikscioti. Sako - patempimas. Na, as norejau pasitikrinti sveikata, tad paprasiau padaryti issamu kraujo tyrima(mokama be abejo). Per sekanti apsilankyma gydytoja israse siuntima pas chirurga, nes kraujo tyrimai rode uzdegima. Chirurgas gan atsainiai apziurejo, dar nusistebejo, kad as del anot jo sanariu uzdegimo nedarbinguma pasiemusi esu, israse tepaliuka ir nimesili ir viskas. Gydziausi savaite, bet ne kiek negerejo. Nutraukiau nedarbinguma, nes prasidejo atostogos. Maniau, kad per astostogas issigydysiu. Po atostogu padirbau viena diena, o sekancia diena vos is lovos islipau - skaudejo visus kuno sanarius. Kagi, vel teko apsilankyti pas gydytoja. Gydytoja israse siuntima pas reumatologa. Tik Santariskiu poliklinikoj siaip ne taip patekau pas reumatologe. Umus artritas ir mazgine eritema. Israse kruva tyrimu - kraujo, plauciu rentgena, dar liepe issitirti del LPI ir pas infektologa nusiunte. Kadangi buvo vasara, o vasara nera lengva pas gydytojus patekti, nes daug kas atostogauja, pas infektoliga negalejau greitai patekti net privaciai. Tad gydytoja liepe pasidaryti tyrima del zarnyno infekcijos. Plauciu rentgenas nieko blogo nerode, bet gydytoja pamate kazkoki seseli plauciu kamiene. Tad israse siuntima pas pulmonologa, nes itare sarkoidoze. Na, pirmas apsilankymas pas pulmonologe baigesi guldymu i ligonine tyrimam. Ten praleidau kelias dienas. Ta pacia diena kai pagulde, padare bronchoskopija. Labai nemalonus tyrimas. Momentu atrode, kad dustu. Per kitas dienas - plauciu kompiuterine tomografija ir spirometrija. Israsant patvirtino diagnoze - sarkoidoze pirma stadija. Tik gydytoja liepe pasidaryti ir kitus tyrimus, nes kaip supratau pirma stadija negalejo tokiu komplikaciju sukelti ir po pusmecio liepe vel pas pulmonologe apsilankyti. Liepe toliau gerti movali nuo uzdegimo.Tad seke kiti tyrimai. Zarnyno infekcijos(tyre del jersinijozes) tyrimu vienas is rezultatu teigiamas. Tiesa, IgG tyrimai teigiami. O tai rode buvusia infekcija, bet infektologas del viso pikto israse antibiotiku. Tad teko savo organizma sekinti dar ir antibiotikais. Sulaukiau ir LPI tyrimu. Dariausi issamius tyrimus, tad viena is diagnoziu - ZPV 66 tipas - visiskai ismuse mane is veziu. Kelias dienas verkiau. Gydytoja, mama ir kiti ramino, kad nera taip blogai. Tepinelis be intraepiteliniu pakitimu, tad jokiu blogumu kaip ir nera. Tik teks dazniau tirtis del gimdos kaklelio vezio. Klausiau gydytojos ar visos tos diagnozes nesutrukdys ateityje tureti vaiku. Sake, kad ne. Nors mano terapeute pirma karta savo praktikoje susidure su sarkoidize serganciu zmogumi. Nutraukiau kontraceptiku vartojima. Sakiau vyrui, kad teks kitaip saugotis tongue.gif Gydytoja patare, jei noresiu artimiausiu metu pastoti, palaukti koki menesiuka, kad organizmas atsigautu nuo vaistu ir ligu. Koju(is pradziu istino desine, po kokiu triju savaiciu ir kita koja) tinimas ir skausmai praejo kazkur vasaros pabaigoje. Sanariu nebeskaudejo, bet atsirado dusinantis kosulys, kuris labiausiai pasireiskia nuo didelio kruvio ar pasikeitus orui - tarkim isejus is siltos patalpos i vesuma ir atvirksciai. Prasitariau vyrui, kad kitais metais noreciau tapti mama. Na, saugotis nesisaugojom, bet kuri laika ir nepastojau. Uztad buvo puiki straigmena man gimtadienio proga, kai suzinojau, kad nestuke.gif Nesenai apsilankiau pas pulmonologe. Suzinojusi, kad laukiuosi, apreke mane, kad nepasitikrinusi, ar liga progresavo ar ne, pastojau. Veliau pradejo normaliai sneketi, bet i uzduotus jai klausimus neatsake. Tad noriu paklausti jusu, supermamytes, ar kuriai teko lauktis sergant sarkoidoze? Ar ligos simptomai nestumo metu atslugo? Kaip teko gimdyti - paciai ar dare cezari? Ar liga neapsunkino gimdymo? Sirdingai dekoju is anksto uz atsakymus. Stiprybes ir daug daug sveikatos.
Atsakyti
QUOTE(mazas_eziukas @ 2015 01 22, 16:51)
Tad noriu paklausti jusu, supermamytes, ar kuriai teko lauktis sergant sarkoidoze? Ar ligos simptomai nestumo metu atslugo? Kaip teko gimdyti - paciai ar dare cezari? Ar liga neapsunkino gimdymo? Sirdingai dekoju is anksto uz atsakymus. Stiprybes ir daug daug sveikatos.



Sveika mano atveju liga rado po gimdymo atsitiktinai padarius rentgena (reikalinga buvo tvarkant popierius emigracijoje). kiek esu domejusis tai liga progresuoja nestumo metu. kiek esu dariusi kraujo tyrimus nieko niekas itartino nemate. simptomai buvo kaip ir visom nestukem pykinimas, nuovargis ir aisku gal labiausiai sarkoidozei priskiriamas tai koju tirpimas. Kelis kart griuvau ant pilvo butent del to. Gimdziau nenatural o cezariu nes taip buvo nuspresta su gydytoju dar nestumo pradzioje, tad liga itakos man neturejo. Sveikatos ir tau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos:)noreciau paklaust ka kraujas gali parodyt prie sio susirgimo nusedima?crb?leu?ka jums rode?Ar su skydliaukes hormonais tai susieje?aciu
Atsakyti
Laba visoms, sergancioms sarkoidoze. Man si liga aptikta jau du metai, o ji gal jau buvo ir seniau.. kaip jau visos zinot, kad tai neaiski liga nei kaip su ja kovoti.
Noriu Jusu paklausti. Viena gydytoja, sirgusi sia liga, sake, kad ka galiu padaryti, tai gerti E vitamin ir rupuzes lasus. As juos pradejau nesenai gerti ir paziurejau,kad ant buteliuko raso Bufo D6, gal zinot ka tai galetu reiksti? ar tai ne D vitaminas?, kuris sergant sia liga draudziamas ( mano ziniomis).
Nekantriai lauksiu atsakymo, arba dar kokio patarimo, kad nuteiktu mane teigiamai, nes stogas vaziuote vaziuoja.. verysad.gif
Aciu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(mazas_eziukas @ 2015 01 22, 14:51)
Sveikos likimo drauges. Noriu ir as pasidalinti savo isgyvenimais del sios ligos ir be abejo reikes jusu patarimu bei siokios tokios informacijos, kurios gydytojai kazkodel man negali suteikti.
O viskas prasidejo praita vasara. Beje, pastebejau, kad daugeliui si liga pasireiske vasaros laikotarpiu g.gif  Man istino desines kojos ciurna. Vos paeiti galejau. Uzsirasiau pas gydytoja, kuri israse diclaco ir liepe saugoti koja, kuo maziau vaikscioti. Sako - patempimas. Na, as norejau pasitikrinti sveikata, tad paprasiau padaryti issamu kraujo tyrima(mokama be abejo).  Per sekanti apsilankyma gydytoja israse siuntima pas chirurga, nes kraujo tyrimai rode uzdegima. Chirurgas gan atsainiai apziurejo, dar nusistebejo, kad as del anot jo sanariu uzdegimo nedarbinguma pasiemusi esu, israse tepaliuka ir nimesili ir viskas. Gydziausi savaite, bet ne kiek negerejo. Nutraukiau nedarbinguma, nes prasidejo atostogos. Maniau, kad per astostogas issigydysiu. Po atostogu padirbau viena diena, o sekancia diena vos is lovos islipau - skaudejo visus kuno sanarius. Kagi, vel teko apsilankyti pas gydytoja. Gydytoja israse siuntima pas reumatologa. Tik Santariskiu poliklinikoj siaip ne taip patekau pas reumatologe. Umus artritas ir mazgine eritema. Israse kruva tyrimu - kraujo, plauciu rentgena, dar liepe issitirti del LPI ir pas infektologa nusiunte. Kadangi buvo vasara, o vasara nera lengva pas gydytojus patekti, nes daug kas atostogauja, pas infektoliga negalejau greitai patekti net privaciai. Tad gydytoja liepe pasidaryti tyrima del zarnyno infekcijos. Plauciu rentgenas nieko blogo nerode, bet gydytoja pamate kazkoki seseli plauciu kamiene. Tad israse siuntima pas pulmonologa, nes itare sarkoidoze. Na, pirmas apsilankymas pas pulmonologe baigesi guldymu i ligonine tyrimam. Ten praleidau kelias dienas. Ta pacia diena kai pagulde, padare bronchoskopija. Labai nemalonus tyrimas. Momentu atrode, kad dustu. Per kitas dienas - plauciu kompiuterine tomografija ir spirometrija. Israsant patvirtino diagnoze - sarkoidoze pirma stadija. Tik gydytoja liepe pasidaryti ir kitus tyrimus, nes kaip supratau pirma stadija negalejo tokiu komplikaciju sukelti ir po pusmecio liepe vel pas pulmonologe apsilankyti. Liepe toliau gerti movali nuo uzdegimo.Tad seke kiti tyrimai. Zarnyno infekcijos(tyre del jersinijozes) tyrimu vienas is rezultatu teigiamas. Tiesa, IgG tyrimai teigiami. O tai rode buvusia infekcija, bet infektologas del viso pikto israse antibiotiku. Tad teko savo organizma sekinti dar ir antibiotikais. Sulaukiau ir LPI tyrimu. Dariausi issamius tyrimus, tad viena is diagnoziu - ZPV 66 tipas - visiskai ismuse mane is veziu. Kelias dienas verkiau. Gydytoja, mama ir kiti ramino, kad nera taip blogai. Tepinelis be intraepiteliniu pakitimu, tad jokiu blogumu kaip ir nera. Tik teks dazniau tirtis del gimdos kaklelio vezio. Klausiau gydytojos ar visos tos diagnozes nesutrukdys ateityje tureti vaiku. Sake, kad ne. Nors mano terapeute pirma karta savo praktikoje susidure su sarkoidize serganciu zmogumi. Nutraukiau kontraceptiku vartojima. Sakiau vyrui, kad teks kitaip saugotis  tongue.gif  Gydytoja patare, jei noresiu artimiausiu metu pastoti, palaukti koki menesiuka, kad organizmas atsigautu nuo vaistu ir ligu. Koju(is pradziu istino desine, po kokiu triju savaiciu ir kita koja) tinimas ir skausmai praejo kazkur vasaros pabaigoje. Sanariu nebeskaudejo, bet atsirado dusinantis kosulys, kuris labiausiai pasireiskia nuo didelio kruvio ar pasikeitus orui - tarkim isejus is siltos patalpos i vesuma ir atvirksciai. Prasitariau vyrui, kad kitais metais noreciau tapti mama. Na, saugotis nesisaugojom, bet kuri laika ir nepastojau. Uztad buvo puiki straigmena man gimtadienio proga, kai suzinojau, kad  nestuke.gif  Nesenai apsilankiau pas pulmonologe. Suzinojusi, kad laukiuosi, apreke mane, kad nepasitikrinusi, ar liga progresavo ar ne, pastojau. Veliau pradejo normaliai sneketi, bet i uzduotus jai klausimus neatsake. Tad noriu paklausti jusu, supermamytes, ar kuriai teko lauktis sergant sarkoidoze? Ar ligos simptomai nestumo metu atslugo? Kaip teko gimdyti - paciai ar dare cezari? Ar liga neapsunkino gimdymo? Sirdingai dekoju is anksto uz atsakymus. Stiprybes ir daug daug sveikatos.

Laba. O kaip tau dabar?kaip jautiesi?
Nes as du metai kaip kart nuo karto tikrinuosi, darausi tyrimus, sergant sarkoidoze..kaip tik pries menesi uzklausiau daktaro, ar gimdymas galimas ( antra kart), jis sake, kad kaip tik GALI pradingti liga po gimdymo.. ta pacia dien nuejau pas kita daktare,sako, kad nekvailiok, nerizikuok.. Esu visiskai pasimetus, nezinau kuo tiketi. unsure.gif Kelinto laipsnio sarkoidoze tau buvo nustatyta? Aciu smile.gif
Atsakyti
Labukas,
Gal žinote Kaune homeopatą, kuris gydytų sarkoidozę, gal jau kas lankėtės? Mano vyrui nustatė, kol neskyrė hormoninio gydymo, paliko stebėjimui, norėtųsi natūraliai kažkaip gydytis.
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2015 09 28, 14:02)
Labukas,
Gal žinote Kaune homeopatą, kuris gydytų sarkoidozę, gal jau kas lankėtės? Mano vyrui nustatė, kol neskyrė hormoninio gydymo, paliko stebėjimui, norėtųsi natūraliai kažkaip gydytis.



As vaziavau pas Balvociute. Ji diplomuota farmacininke, pagamino arbata tik man. Jusu atveju, neskubeciau, nes si liga gali ir spontaniskai dingti.
Atsakyti
Sveikos supermamytės dar kartelį smile.gif Ne taip jau senai pasakojau savo sarkoidozinę istoriją. Jos tęsinys būtų toks - esu 3 mėnesių ir 1 savaitės mergytės mamytė smile.gif Pagimdžiau sveiką nuostabią dukrytę. Esame labai laimingos. Gimdžiau natūraliai, pati smile.gif Kažkaip į nėštumo pabaigą buvau net pamiršusi savo sarkoidozę ir su gydytoja, pas kurią gimdžiau, net nekalbėjau kaip tai gali įtakoti gimdymą. Keblumų dėl pačios ligos gimdymo metu nekilo. Tik man 36 nėštumo savaitę nustatė streptokoką, tai gimdant teko leisti peniciliną. Neskaitant kai kurių nesklandumų gimdymo metu, kažkokių komplikacijų ar dar kažkokių neaiškumų būtent dėl sarkoidozės nebuvo. Netgi atrodo liga atsitraukė. Tiesa, dabar reikėtų vėl apsilankyti pas pulmonologą ir pasidaryti tyrimus, bet kažkaip laiko tam neatrandu. O ir noro nėra. Kartais paskausta sąnarius, bet abejoju, kad dėl sarkoidozės. Tikiuosi, kad ne dėl jos ir kad liga pasitraukė. Kai pasidarysiu tyrimus, parašysiu kas ir kaip smile.gif Viską apibendrinant išvados mano atveju būtų tokios - jei lengva sarkoidozės stadija, nėštumo ir gimdymo ji neįtakoja smile.gif
Tiesa, kažkuri mamytė rašė, kad sergant sarkoidoze negalima gerti vitamino D. Na, man pulmonologė liepė vengti kalcio turinčių produktų ir negerti jokių kalcio papildų. Ir berods galima, o gal ir reikėtų gerti vitaminus A ir E.
Kokas tiek smile.gif
Būkite sveikos ir laimingos, nes laiminga mama, laiminga ir šeima wink.gif
Papildyta:
QUOTE(BellaBellaBella @ 2015 07 11, 22:26)
Laba visoms, sergancioms sarkoidoze. Man si liga aptikta jau du metai, o ji gal jau buvo ir seniau.. kaip jau visos zinot, kad tai neaiski liga nei kaip su ja kovoti.
  Noriu Jusu paklausti. Viena gydytoja, sirgusi sia liga, sake, kad ka galiu padaryti, tai gerti E vitamin ir rupuzes lasus. As juos pradejau nesenai gerti ir paziurejau,kad ant buteliuko raso Bufo D6, gal zinot ka tai galetu reiksti? ar tai ne D vitaminas?, kuris sergant sia liga draudziamas ( mano ziniomis).
  Nekantriai lauksiu atsakymo, arba dar kokio patarimo, kad nuteiktu mane teigiamai, nes stogas vaziuote vaziuoja.. verysad.gif
  Aciu  rolleyes.gif
Papildyta:

Laba. O kaip tau dabar?kaip jautiesi?
Nes as du metai kaip kart nuo karto tikrinuosi, darausi tyrimus, sergant sarkoidoze..kaip tik pries menesi uzklausiau daktaro, ar gimdymas galimas ( antra kart), jis sake, kad kaip tik GALI pradingti liga po gimdymo.. ta pacia dien nuejau  pas kita daktare,sako, kad nekvailiok, nerizikuok..  Esu visiskai pasimetus, nezinau kuo tiketi.  unsure.gif  Kelinto laipsnio sarkoidoze tau buvo nustatyta?  Aciu  smile.gif


Man irgi gydytoja minėjo, kad po gimdymo gali liga ir pasišalinti smile.gif O dabar jaučiuosi išties fantastiškai - juk esu MAMA smile.gif Dabar nuovargis kamuoja dėl miego trūkumo tongue.gif O man buvo nustatyta pirma sarkoidozės stadija. Tiesa pasakius net nežinau kiek ši liga turi stadijų tongue.gif Bet iš gydytojos supratau, kad pati lengviausia. Dabar reikėtų surasti laiko ir noro apsilankyti pas gydytojus ir pasidaryti tyrimus. Reikia sudėti visus taškus ant i smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,
Man labai pažystamos Jūsų patirtys, todėl noriu pasidalinti savi patirtimi su šia klastinga liga.
Man tai pat prieš keletą mėnesių diagnozavo sarkoidozę ir dar plaučiuose rado bakteriją. Kankinausi , labai skaudėjo visus sąnarius jie labai tino, buvo be galo silpna, neturėjau jėgų niekam. O gydytojai siūlė tik antibiotikus ir hormonus. Tokio gydymo atsisakiau. Pamačiusi mano pažystama išsigando, buvau jau nebe aš o egzistuojanti "daržovė". Ji pasiūlė kitą natūralų gydymo metodą alavijo produktais. Aš griebiausi, kaip skęstantysis šiaudo. Pradėjus vartoti po 1 savaitės pradėjau truputį stipriau jaustis, grįžo noras gyventi, dar po savaitės pradėjo rimti sąnarių skausmas ir tinimai. Dabar vartoju jau daugiau kaip 1,5 mėnesio ir jaučiuos nepalyginamai geriau, sąnariai nebetinsta ir skausmas virto tik maudimu. Tikiuos, kad alavijo pagalba aš vėl grįšiu į įprastas gyvenimo vėžes. Sėkmės visoms kovojančioms su liga, tikėkime sarkoidozę įveiksime mes - o ne ji mus...
Atsakyti
Sveiki,sarkoidoze turiu apie 12 metu,pirma kart nustate,po metu be gydymo remisija ir ramiai gyvenau 10 metu.pamimdzius antra vaika,po pusmecio vel atsinaujino sarkoidoze,po tyrimu nustatyta ta pati 2 stadija.labai pergyvenau,bet aciu Dievui ji lyg vel grizo i remisija.Gydytojas sako,kad gimdymas issaukia liga arba recidyvus.Labai sunku psichologiskai kai liga atsinaujina.Sakykit ar skiepijates nuo gripo ar erkinio encefalito,ar rekomenduoja gydytojai? Mano gydytojas man rekomenduoja skiepytis nuo gripo,bet as taip isigazdinus,bijau,kad tik vel nepablogetu del vakcinos ir jos salutiniu poveikiu
Atsakyti

SVEIKI

Visų pirma noriu parašyti ,truputį apie save. Gyvenu Mažeikiuose ,taip pat sergu 3 stadijos plaučių sarkaidoze,  ligą nustatė jau dveji metai.Pirmus metus važinėjau i santariškes kas 3  mėnesius, kadangi gydimo man nereikia,o ir savijauta negerėja, tai visiškai nieko nedarau, nesilankau pas gydytojus. Einu į darbą ...gyvenu ir tiek.Tik neramina ,kad sveikata negerėja kankina kosulys. Gal yra žmogus panašiu atveju . Gal turit protingų minčių ar būdų kaip galėtų gyventi linksmiau  (tas žodis linskmiau gal nelabai tinka). Jei kam įdomu parašykit.

Atsakyti

SVEIKI

Visų pirma noriu parašyti ,truputį apie save. Gyvenu Mažeikiuose ,taip pat sergu 3 stadijos plaučių sarkaidoze,  ligą nustatė jau dveji metai.Pirmus metus važinėjau i santariškes kas 3  mėnesius, kadangi gydimo man nereikia,o ir savijauta negerėja, tai visiškai nieko nedarau, nesilankau pas gydytojus. Einu į darbą ...gyvenu ir tiek.Tik neramina ,kad sveikata negerėja kankina kosulys. Gal yra žmogus panašiu atveju . Gal turit protingų minčių ar būdų kaip galėtų gyventi linksmiau  (tas žodis linskmiau gal nelabai tinka). Jei kam įdomu parašykit.

Atsakyti