Įkraunama...
Įkraunama...

Sarkoidozė

QUOTE(Mintė @ 2015 09 28, 14:02)
Labukas,
Gal žinote Kaune homeopatą, kuris gydytų sarkoidozę, gal jau kas lankėtės? Mano vyrui nustatė, kol neskyrė hormoninio gydymo, paliko stebėjimui, norėtųsi natūraliai kažkaip gydytis.

Sveiki!
Gal galite pasidalinti, ar radote tokį homeopatà? Kaip vyro sveikata?
Atsakyti

Sveiki..

Skaitau šitą temą trečias mėnuo, iš naujo ir vėl , ir vėl... 2017 m. gruodžio mėnesį pradėjo mausti čiurnas, viso kūno raumenis,buvo pats darbymetis, dirbu prekyboje, maniau nuovargis...juolab , kad paskutiniai pora mėnesių buvo daugybė darbo, o dar du vaikai. Po naujų metų nebeatsistojau ant kojų, nuėjau pas gydytoją. Po diejų mėnesių biuletenio, krūvos ibuprofeno, nustatyta Sarkoidozė pirma stadija. Gydymo neskyrė... daug sužinojau iš šito forumo, suprantu, pagrindinis vaistas - sveika gyvensena. Kuo aš pilnai tikiu. Nesimaitinau baisiai, bet nuo nuolatinio bėgimo darbe pervargau, stresą ir įtampą malšinau rūkymu. Pakeitusi mitybą jaučiuosi geriau. 

Klausimas, ar kuriai nors /kuriam nors, pradėjo atsirasti pakitimai akyse? Radau info, kad būtent rūkantiems akių sarkoidozė būdiga...pradžioj maniau , kad nuo kondicionierių akys peršti, dar vasarą praeitą akyje pamačiau keistą guzelį, akys raudonos, peršti, tai matyt ta ligą nešioju nepastebimai vos ne metus laiko...klausimas dirbančioms sunkesnį darbą, kaip tvarkotės su raumenų tirpimu? Gal pirkote kur specialius batus? be maisto, kokius vitaminus perkate , kad atstatyti tą energiją? nes jaučiu, kad per dažnai griebiu kavos, nes atrodo užmigsiu betkur...

Klausimas pasveikusioms, jei tokios dar grįžta į šį forumą...per kiek laiko nuo diagnozės pasijutote geriau? pora mėn? ilgiau?...kartais jaučiu , kad ilgiau nebeištversiu fiziškai...

Atsakyti
Labas, man irgi įtariama sarkoidozė, galutiniam diagnozės patvirtinimui reikia atlikti bronchoskopiją, labai bijau ir nenoriu unsure.gif turbūt ieškosiu galimybės ją atlikti su sedacija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 14 balandžio 2018 - 17:11

Nieko ten baisaus, neprisiskaitykite neigiamų komentarų.:)

Raminančių įkalkit ir kvėpuokit.

Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2018 04 14, 18:11)
Labas, man irgi įtariama sarkoidozė, galutiniam diagnozės patvirtinimui reikia atlikti bronchoskopiją, labai bijau ir nenoriu  unsure.gif  turbūt ieškosiu galimybės ją atlikti su sedacija.

Mano vyrui Kaune klinikose atliko su narkoze.
Atsakyti
QUOTE(Vestuvinė @ 2018 05 16, 22:25)
Mano vyrui Kaune klinikose atliko su narkoze.


Ačiū už informaciją, turėsiu omeny, tik turbūt reikėtų pasiimti siuntimą pas pulmonologą ir prisiregistruoti Kauno klinikose, per vieną dieną neišeitų iškart nuvažiavus pasidaryti (aš iš Vilniaus).

Vilniuje šią procedūrą daro su narkoze Grybo g., jau buvau nusprendus taip ir daryti, bet gavau patarimų, kad tyrimo medžiaga vis tiek vežama tirti į Santariškes ir pervežimo metu dalis ląstelių žūva, todėl tyrimas gali būti netikslus. Tai pakibau nežinioje - be narkozės darytis labai nenoriu, o su narkoze tų pasirinkimų beveik nėra.

Tai dabar gyvenu kaip strutis sukišęs galvą į smėlį, galvoju, gal nesidaryti tos bronchoskopijos išvis, o po kokio pusmečio pakartoti rentgeną ir žiūrėti, kas daros. Protu, aišku, suprantu, kad elgiuosi kaip mažas vaikas, bet negaliu per save perlipti.

O mano istorija, trumpai, tokia: nežinau, ar čia susiję, bet mano sveikatos problemos prasidėjo sausio pabaigoje, kai nei iš šio, nei iš to, patino kaklo limfmazgiai ir pradėjo kamuoti bendra prasta savijauta. Limfmazgiai tai praeidavo, tai vėl užeidavo. Ant kojų atsirado guzai (mazginė eritema) ir nuėjau ilgą kelią, kol viena protinga šeimos gydytoja liepė pasidaryti plaučių nuotrauką. O ten matėsi pakitimai plaučiuose ir limfmazgiuose. Nei kosulio, nei dusulio tada nebuvo.

Dabar guzai jau beveik praėjo, nuo jų atsiradimo praėjo jau daugiau nei du mėnesiai. Atsirado šioks toks kosulys, bet jis manęs nevargina ir gyventi netrukdo. Turiu mažiau jėgų nei įprastai. Daugelį dienų atrodo, kad gyvenu kažkokiam burbule, lyg būčiau miegojusi tik kelias valandas, nors išsimiegu normaliai. O labiausiai tai mane vargina skrandžio bėdos, kurios gal ir nesusijusios su sarkoidoze, bet atsirado dėl viso streso dėl šitos ligos.

Taigi labai norėčiau tikėti, kad guzų dingimas reiškia, kad ir apskritai liga traukiasi.

Visoms, susidurusioms su sia liga, sveikatos, aš vis iš naujo ir iš naujo paskaitau temą nuo pradžių, idomu, kaip sekasi senbuvėms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 19 gegužės 2018 - 16:56
QUOTE(jearmaine @ 2018 05 19, 16:53)
Ačiū už informaciją, turėsiu omeny, tik turbūt reikėtų pasiimti siuntimą pas pulmonologą ir prisiregistruoti Kauno klinikose, per vieną dieną neišeitų iškart nuvažiavus pasidaryti (aš iš Vilniaus).

Vilniuje šią procedūrą daro su narkoze Grybo g., jau buvau nusprendus taip ir daryti, bet gavau patarimų, kad tyrimo medžiaga vis tiek vežama tirti į Santariškes ir pervežimo metu dalis ląstelių žūva, todėl tyrimas gali būti netikslus. Tai pakibau nežinioje - be narkozės darytis labai nenoriu, o su narkoze tų pasirinkimų beveik nėra.

Tai dabar gyvenu kaip strutis sukišęs galvą į smėlį, galvoju, gal nesidaryti tos bronchoskopijos išvis, o po kokio pusmečio pakartoti rentgeną ir žiūrėti, kas daros. Protu, aišku, suprantu, kad elgiuosi kaip mažas vaikas, bet negaliu per save perlipti.

O mano istorija, trumpai, tokia: nežinau, ar čia susiję, bet mano sveikatos problemos prasidėjo sausio pabaigoje, kai nei iš šio, nei iš to, patino kaklo limfmazgiai ir pradėjo kamuoti bendra prasta savijauta. Limfmazgiai tai praeidavo, tai vėl užeidavo. Ant kojų atsirado guzai (mazginė eritema) ir nuėjau ilgą kelią, kol viena protinga šeimos gydytoja liepė pasidaryti plaučių nuotrauką. O ten matėsi pakitimai plaučiuose ir limfmazgiuose. Nei kosulio, nei dusulio tada nebuvo.

Dabar guzai jau beveik praėjo, nuo jų atsiradimo praėjo jau daugiau nei du mėnesiai. Atsirado šioks toks kosulys, bet jis manęs nevargina ir gyventi netrukdo. Turiu mažiau jėgų nei įprastai. Daugelį dienų atrodo, kad gyvenu kažkokiam burbule, lyg būčiau miegojusi tik kelias valandas, nors išsimiegu normaliai. O labiausiai tai mane vargina skrandžio bėdos, kurios gal ir nesusijusios su sarkoidoze, bet atsirado dėl viso streso dėl šitos ligos.

Taigi labai norėčiau tikėti, kad guzų dingimas reiškia, kad ir apskritai liga traukiasi.

Visoms, susidurusioms su sia liga, sveikatos, aš vis iš naujo ir iš naujo paskaitau temą nuo pradžių, idomu, kaip sekasi senbuvėms  4u.gif


Bronhoskopijos metu imamas tik bronhu turinys, tai tikrai galima pakenteti, juk ne biopsija darys.
Ir meginkit papulti pas Malakauska, tai geriausias sarkoidozes zinovas. Vilniuje tuo klausimu ne kas.
Papildyta:
QUOTE(maskatukas @ 2018 05 19, 17:25)
Bronhoskopijos metu imamas tik bronhu turinys, tai tikrai galima pakenteti, juk ne biopsija darys.
Ir meginkit papulti pas Malakauska, tai geriausias sarkoidozes zinovas. Vilniuje tuo klausimu ne kas.

Paimkite siuntima ir registruokites nors ir Klaipedoje. Ir patogiausia internetu.
Atsakyti
QUOTE(mamirtet @ 2005 12 10, 12:07)
Sveiki,

turiu maza vaikuti ir man nieko netruktu, tik dziaugtis juo ir gyvenimu... bet praejus keliems menesiams po gimdymo emiau blogiau jaustis... po begales nerimo dienu ir tyrimu man nustate plauciu sarkoidoze... labai sumazejo plauciu turiai... Ieskau zmoniu, kurie susidure su tokia diagnoze... Prasau atsiliepkit...

Sveiki!
Jusu tokia sena zinute. Kaip jusu liga? Gal iveikete?
Atsakyti
QUOTE(Vestuvinė @ 2018 08 30, 18:56)
Sveiki!
Jusu tokia sena zinute. Kaip jusu liga? Gal iveikete?



Aha, man irgi įdomu būtų sužinoti, kaip laikosi temos senbuvės, ar praėjo ši liga.

Mano istorija tokia, kad visgi pabijojau aš tos bronchoskopijos, neprisiverčiau jos daryti, dar kitokių sveikatos bėdų turėjau, tai sarkoidozė net į antrą planą nuėjo. Vasarą vengiau saulės, praėjo tie guzai ant kojų (mazginė eritema), apskritai jaučiuosi geriau, nors vis dar silpniau negu anksčiau, bet jau ne taip baisia kaip pavasarį. Norėtųsi tikėti, kad liga praeina.

Kadangi nepasidariau bronchoskopijos, tai diagnozė nebuvo patvirtinta ir man turbūt nepriklauso joks ligos sekimas. Bet mąstau, kad kokį lapkritį pasidarysiu rentgeną (bus praėjęs pusmetis nuo tada, kai liga buvo pastebėta) ir nueisiu pas pulmonologą, kad pakomentuotų, kaip atrodo iš nuotraukos, ar pagerėjęs vaizdas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 02 rugsėjo 2018 - 12:07
Labas smile.gif tai kaip ir planavau, lapkričio mėnesį pakartojau plaučių nuotrauka. Buvo praėję šiek tiek daugiau nei pusė metų nuo pirmos nuotraukos, rodžiusios pakitimus. Tai matoma teigiama dinamika, pakitimai matosi tik vienoje plaučių pusėje (pavasarį buvo abejose). smile.gif

Džiaugiuosi, tikiuosi, liga ir toliau trauksis ir dings visiems laikams. Visgi ji mane gerokai paveikė psichologiškai, tas ilgas laiko tarpas, kai niekas nesugebejo jos diagnozuoti, tas beprotiškas jėgų neturėjimas ir aplinkinių nesupratingumas (liga juk nemirtina ir net ne tokia pavojinga). Yra kaip yra, tikiuosi, atsistatyti ne tik fiziškai, bet ir psichologiskai.
Atsakyti
Sveiki, sarkoidozę turėjau prieš 15 metų( o atrodo ką tik nesenai tai buvo). Tai pasakysiu, visiškai pasveikau, jokių pasekmių nėra. Man siaubingai pradėjo skaudėti sąnarius ( visus kiek jų yra), pilna guzų buvo ant kojų, sutiko kojos.. p nerado ligos gan ilgai. Siuntė į Vilnių, darė bronchoskopiją, geriau hormoninius vaistus. Gydžiausi gal pusę metų, profilaktiškai kas 3 mėn. Važiuodavau į Vilnių pas Zablockį. Viskas praėjo... taip ir nežinau nei nuo ko nei kodėl ji atsirado. Man ji buvo po pirmo gimdymo, sakykim, buvo išsekęs organizmas. Viskas praeina:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chikko: 30 sausio 2019 - 21:46

Sveikos, jungiuosi as prie jusu rato. Kaip sekasi gydytis Jums merginos? Ieskau gero sios ligos gydytojo. Tinka Kaunas, Klaipeda arba Vilnius.  

Atsakyti