Įkraunama...
Įkraunama...

Bankai, kortelės, įkainiai

Apklausa: Su kokiu banku labiausiai draugaujate? (544 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Terminuota indeli laikau Ukio banke, nes palukanos didziausios, gyvybe apsidraudus esu VB, pensiju sutarti pasirasiau su Hansa, o atlyginima perveda i NORD/LB. O darbo reikalais tenka bendraut su Snoro ir Parexo bankais. Kiekvienas bankas turi savu privalumu ir aisku, trukumu, bet pirmenybe visgi atiduodu Ukio ir Nordo bankams. rolleyes.gif
Atsakyti
As labiausiai bendrauju su Hansa, nes patinka per hansa.net sasakaitas apmoket ir tvarkyt, nors indelius laikom ir Snore, nes ten palukanos didesnes.
Atsakyti
o kodel negalima balsuoti uz kelis atsakymus?

su hanza esu priversta bendrauti, nes univeristetas padare mokejimo korteles nemokamai thumbup.gif tenai, taciau labai patogu atsiskaitinet uz komunalines paslaugas per hanza.net ir nenuskaiciuoja, taip kaip vilniaus bankas... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif VB... VB labiau oreintuojasi i verslo klientus... laikiau indely tenais, taciau sumazejus palukanoms, pernesiau i ukio banka, palukanos geresnes wink.gif snoro kioskeliai patogu kad ju daug, gali beveik bet kur susimoket thumbup.gif

Atsakyti
tenka bendraut su keletu, taciau labiausiai nervina Hansa bankas sad.gif visu pirma lab ilgos eiles (ilgiausios is visu mano matytu, kituose buna trumpesnes),ne viena karta buna kai nueini i ta hansa ,paklausi ir sako, nezinau,negirdejau ir t.t taigi negi as turiu zinot...o uz pratesima reik moket korteles 18 ar 19 litu sad.gif vienu z. nepatinka man sis bankas rolleyes.gif
Atsakyti
Tai ko tamsta nesinaudojat Hansa.net? As neatsimenu kada kokioj eilej banke stovejau, viska moku namie per interneta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Cancer @ 2004 05 19, 20:35)
Tai ko tamsta nesinaudojat Hansa.net? As neatsimenu kada kokioj eilej banke stovejau, viska moku namie per interneta thumbup.gif

tai va, kad pakolkas su hansa banku man teko bendrauti ne del mokesciu mokejimu, o del ivairiu popieriu, korteliu pasiemimo ir t.t, juk per neta to nepadarysi....
beje, man visiskai nepatinka ir netgi piktina, kad hansa banko visa electron korteles nepriima uzsienyje pvz kai buvau Svedijoje man bankomatas neisduodavo pinigu, o banke atsisake priimt, nors parvaziavusi nuejau i LT banka ir paklausiau, kodel neprieme, tai jie pagusciojo peciai ir nieko neatsake...
o paskui kai emiausi kortele ir paklausiau, ar jusu korteles galioja uzsienyje, man atsake....kad nezino mad.gif geras doh.gif o tai kas turi zinot???
vienu zodziu pakolkas esu susidururi tik su sio banko neigiamybem.
o jau kas mums nutiko su grupioke del sio banko pensiju fondu tai net bjauru prisimint blink.gif blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Drakulaite @ 2004 05 19, 22:23)


o jau kas mums nutiko su grupioke del sio banko pensiju fondu tai net bjauru prisimint blink.gif blink.gif unsure.gif

Nuo sitos vietos, prasom, placiau wink.gif
Prisimink del musu, nesinori daryti klaidu. Nors man tas Hansa skambino ir i darba, ir namo del tos pensiju sutarties.
Atsakyti
QUOTE (raganiuke2002 @ 2004 05 06, 18:56)
Draugauju su tuo banku, kuriame dirbu wink.gif

pritariu
Atsakyti
gerai papasakosiu del hansa pensiju fondo-noriu pabrezti, kad galbut tik mums taip si grupioke nutiko ir galbut tik tokia darbuotoja pasitaike, jokiu budu nenoriu apkaltinti viso sio banko ir jame dirbanciu
vienu zodziu turejom hansa banke sumoketi toki maza mokesti sodrai...sunkiai susigaudem tu dokumentu pildyme tai nuejom pas moteri ten sedincia pasiklaust patarimo, tai ji patare kaip uzpildyt, tada paeme pasa, pradejo klausineti adreso, telefono...man kazkaip kilo itarimas kad nejaugi mokant 3 lt kazkam reikia paso, net mano koordinaciu, sumoki, gauni kviteli ir viskas, o cia...
as kazkaip stovejau atokiau , ziurinejau popierius, tik ziuriu grupiokei tiesia pasirasyti kazkoki lapa. paklausiau kas cia, o ji sako, cia jums mergaites as isarasiau dokumenta del pensiju fondo rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif as jai ir sakau, kad nei mes prasem nei mes norim, atejom tik mokescio susimoket ir patariau draugei nepasirasyti, o jei nebuciau atkreipus demesio, kad cia tas lapas del pensiju., tai drauge ir butu pasirasiu, nes lab skubejom ir netakreipem demesio, o darbuotoja gudra, nepasake, kas cia per popierius, vienu zodziu norejo mus apgauti
pasirodo, toks lapas jau buvo ir man atspausdintas,mums atsisakius ji pasirasyti, ji pradejo cypti, koks siuolaikinis jaunimas, ji vargse tiek vargo kol ta lapa atspausdino, o mes atsisakom.... unsure.gif
vienu zodziu- as nusivyliau situo banku galutinia, jeigu ji mane, jauna ir visai nedurna norejo apgauti, tai koki tylesni zmogu tikrai gali apsukti...man regis kad uz kiekviena toki pagauta zmogu ji gauna kokiu papildomu tasku prie algos, taigi ir neriasi is kalio, apgaudinedama visus....fuuuuuuuuuuuuuu.............jei as buciau pasirasiu, tai kas tada? kodel reikia apgaudineti???????
vienu zodziu, as tai i si banka neinu, jeigu jie nemoka elgtis su savo klientais, geriau tegu isvis ju neturi
Atsakyti
Del Hansa pritariu, mes su drauge irgi bumos Hansike, tai prie musu ne kasininke, o administracijos darbuotoja atleke su pasiulymu pasirasyti. Kai atsisakiau, tai baisiausiai supyko. mad.gif
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 05 20, 10:53)
Del Hansa pritariu, mes su drauge irgi bumos Hansike, tai prie musu ne kasininke, o administracijos darbuotoja atleke su pasiulymu pasirasyti. Kai atsisakiau, tai baisiausiai supyko. mad.gif

Aš neseniai keičiausi kortelę, tai manęs tiesiog mandagiai paklausė: ar nenorėčiau sudaryti sutarties, kai atsisakiau, tik nusišypsojo ir tiek. Jokių neigiamybių. Gal tiesiog dar ir nuo darbuotojų priklauso. wink.gif
Atsakyti
O mane Hansa isgelbejo kai reikejo paskolos mokslams- "dead line" buvo penktadienis, kai turejau univierui pervest pinigus, paskolos paprasiau antradieni, o penktadieni ryte gavau teigiama atsakyma! Ir dar kai reikejo mazam miestely sestadieni anksti ryte valiuta pasikeist- jie vieninteliai dirbo berods nuo 8 ryto! Siaip turiu VB kortele, cia laikau terminuota indeli ir su jais pasirasius Pensiju sutarti.
Atsakyti