Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

QUOTE (zylyte @ 2004 05 10, 13:15)
Rucelie tu nepergyvenk, kad nezinosi kada tos vaisingos dienos... manau, kai tikrai patapsim nestuke.gif kaip nors suprasim clap_1.gif
Kuo greiciau tuo geriau 2.gif , man butu visai nebloga gimtadienio dovanele, testas su melynu kryzeliu biggrin.gif

wub.gif ech, kaip as to laukiu... vis testinu, testinu, o jie, begedziai, an atkakliai rodo 1... sakau, gal blogu testuku i Kauna padave g.gif
Atsakyti
na as rytoj is ryto lauksiu antros juosteles, man jau nuo ketvirtadienio veluoja wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Daisy @ 2004 05 10, 14:50)
na as rytoj is ryto lauksiu antros juosteles, man jau nuo ketvirtadienio veluoja wink.gif

clap.gif clap.gif SEKMES tau... clap.gif
Atsakyti
Aš išnaudojau kokius 6, gal net daugiau neštumo testus. Pirkau ir tikėjausi, kad gal jau nestuke.gif Vyras pyko, sako, kad kai tikrai patapsi ir taip suprasi, neleisk pinigų.

Dabar paaiškėjo, kad gali tekti gydytis, tad pataupysiu pinigų. Man mėnesinės vėluoja, tad daryčiausi ir daryčiau, kad tik būtų 2.gif
Bet bandau save apsaugot nuo skausmo, kai bus tuščia.

Šiandien einu pas gydytoja, kuri, tikiuos pasakys, kada vėl galiu vėl pirkti testukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Janike @ 2004 05 10, 15:01)
Aš išnaudojau kokius 6, gal net daugiau neštumo testus. Pirkau ir tikėjausi, kad gal jau nestuke.gif Vyras pyko, sako, kad kai tikrai patapsi ir taip suprasi, neleisk pinigų.

Dabar paaiškėjo, kad gali tekti gydytis, tad pataupysiu pinigų. Man mėnesinės vėluoja, tad daryčiausi ir daryčiau, kad tik būtų 2.gif
Bet bandau save apsaugot nuo skausmo, kai bus tuščia.

Šiandien einu pas gydytoja, kuri, tikiuos pasakys, kada vėl galiu vėl pirkti testukus wub.gif

As pvz linkusi geriau jau ismesti eilinius 5lt, bet nuolat sekti situacija, nei, tarkim, mostelt ranka ir nezinant, kad pilvelyje kazkas yra, prigert alkoholio, vaistu, ar dar ka vriedno padaryt. jau geriau keli litai ismesti ant tuscio testuko (aisku, ir nusivili, bet...), nei poto savigrauza, kad nezinodama, jog laukiesi, kazkokiu budu pakenkei leliukui...
Atsakyti
Gerai, kai jūsų ciklas reguliarus ir galite tikėtis, kai nesulaukiate mėnesinių porą dienų. O pas mane ciklas užsitesė vieną mėnesį net iki 48 dienų sad.gif Pasidariau testą ir kitą dieną sulaukiau mėnesinių sad.gif
Dabar belieka pasikliauti BT matavime ir nesusirgti pakilus temperatūrai 20 dienų wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Joanna @ 2004 05 10, 15:07)
Gerai, kai jūsų ciklas reguliarus ir galite tikėtis, kai nesulaukiate mėnesinių porą dienų. O pas mane ciklas užsitesė vieną mėnesį net iki 48 dienų sad.gif Pasidariau testą ir kitą dieną sulaukiau mėnesinių sad.gif
Dabar belieka pasikliauti BT matavime ir nesusirgti pakilus temperatūrai 20 dienų wink.gif

Niekada nebandziau matuoti temperaturos - ta prasme niekad nerandu nei noro, nei laiko, o ir ziniu nerandu... ar tai geras budas suzinoti nestuke.gif ?
Atsakyti
Na čia jau pasiskaityk temperatūros matavimas.
Man vieną kartą gydytoja pasakė matuotis, po to apleidau, o šį mėnesį pabandžiau, tada pamačiau temperatūros nukritimą, po to pakilimą ir tomis dienelėmis jau stengiausi, kad vyrukas toli nepabėgtų nuo manęs biggrin.gif
O dabar nelaukiu tų savo dienų ir skaičiau, kad jei temperatūra nenukrenta 20 dienų, galima nepirkti testų, nes JŪS NĖŠČIA. Žiūrėsim ir tikėsime, nes per tą laiką arba sulauki mėnesinių, arne ne biggrin.gif
Atsakyti
As tai kazkaip stengiuosi labai del nieko nestresuot ir lipt ant savo vyro kuo dazniau, neziuriu, geros ar negeros dienos... ir paciai malonu, ir vyras suzavetas, ir lialius gal pagaliau uzkibs clap.gif aisku, jei keli menesiai to mano laipiojimo bus bevaisiai, sunerimsiu, bet kolkas megaujuosi...
Atsakyti
Aš tai irgi nelakstau kas mėnesį pirktis ir darytis testų, tik kai jau tiek laiko nesusergi, pradedi nerimauti, nes ir baliukai nusimato, vis tiek norėtųsi žinoti ar laukiesi, ar ne. Ir kaip jau minėjau, noriu patinginiauti nuo darbo. Mano mama jau dvynukų linki, sako užtenka, septynis metus jau patinginiavai. biggrin.gif
Atsakyti
Man menesines veluoja 11d.kraujo testa dariausi pries 6 dienas ir buvo neigiamas testas! Aisku mes nestovejome vietoje.... rolleyes.gif Kazkaip kai pasidariau kraujo testa siek tiek nusivyliau todel nebenoriu saves daugiau taip kankinti. Testa galvoju darytis geguzes gale ar birzelio pradzioje jei neatsiras menesines wub.gif
Geriau jau parodo dvi ryskias ir uztikrintas juosteles nei su zibaline lempa vos matomas.....cia tik dabar taip kalbu kol yra jegu kovot su savimi ir su nestumo testais! cool.gif
Atsakyti
QUOTE (ingridele @ 2004 05 13, 16:01)
Man menesines veluoja 11d.kraujo testa dariausi pries 6 dienas ir buvo neigiamas testas! Aisku mes nestovejome vietoje.... rolleyes.gif Kazkaip kai pasidariau kraujo testa siek tiek nusivyliau todel nebenoriu saves daugiau taip kankinti. Testa galvoju darytis geguzes gale ar birzelio pradzioje jei neatsiras menesines wub.gif
Geriau jau parodo dvi ryskias ir uztikrintas juosteles nei su zibaline lempa vos matomas.....cia tik dabar taip kalbu kol yra jegu kovot su savimi ir su nestumo testais! cool.gif

o man nera jegu su jais kovot... net zinodama - dar anksti, as neatsispiriu pagundai ir dar viena sugadinu sad.gif visiskai as nekantri butybe esu... o man tiktu ir ta su zibaline lempa matoma juostele sad.gif
Atsakyti