Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

QUOTE(*weita* @ 2008 10 31, 04:31)
sveiktes ,nt gadintojos ax.gif
man juosteleantra  vaiduokliska parode 10 dpo.tik baigesi jis nesekmingai ,7 savaitem ivyko savaiminis persileidimas verysad.gif
o jauciausi nerealiai gerai ,testus gadinau kaip pasiutus ,ir se tau verysad.gif
bet tai stengsiuosi pamirsti ir kibti vel i darbus
o siaip tai zinokit jei vaiduokliauja tai jau 100 procentu tikekit ,vaiduokliais ,jie siaip sau neatsiranda ...
as po 6 dienu gadinsiu nt  ax.gif nors nesulaukiau dar normaliu mmm ax.gif  doh.gif ..o  ka veikti  doh.gif manijake as testu biggrin.gif

sveikutes. o tau weita nedare abrazijos? kaip suprantu nedare. as pati 8 sav. persileidau ,isvalymo nereikejo daryti ir daktare leido iskart ir bandyti. mmm turetu buti 11 13 d.( cia as taip manau),OT testuka dariausi antradieni buvo abu ryskus, darem ND blush2.gif . testuka bandysiu darytis si penktadieni,nes gimtadienis nusimato. drinks_cheers.gif
Atsakyti

kinrozyte ,pamaciau tavo posta ir apsidziaugiau 4u.gif 4u.gif 4u.gif ...teisingai sakai ,man viskas paciai ir gi issivale ,tai nesulaukus pirmu mm apturejom viena karteli ,ryt darysiu testuka,nes ot rodo teigiama ats ,nors O lyg ir buvo ..
kinrozyte ,laikau uz mus abi spygas ,kad iskeliautume laimingai pas liepinukes wub.gif ir si karta be jokiu nuoskaudu ...
laikom kumscius drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ,
man mm palei viskas kazkur 9,11 diena turetu ateiti (thu thu thu )kad padlu nebutu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*weita* @ 2008 11 03, 23:45)
kinrozyte ,pamaciau tavo posta ir apsidziaugiau 4u.gif  4u.gif  4u.gif  ...teisingai sakai ,man viskas paciai ir gi issivale ,tai nesulaukus pirmu mm apturejom viena karteli ,ryt darysiu testuka,nes ot rodo teigiama ats ,nors O lyg ir buvo ..
kinrozyte ,laikau uz mus abi spygas ,kad iskeliautume laimingai pas liepinukes wub.gif ir si karta be jokiu nuoskaudu ...
laikom kumscius drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif ,
man mm palei viskas kazkur 9,11 diena turetu ateiti (thu thu thu )kad padlu nebutu wub.gif

4u.gif , gal ryt irgi pabandysiu padaryti OT ax.gif
man pradejo kraujuoti pries persileidima tai 10 09, o issivale tikrai 10 13(tai tikrai zinau), tai kazin kada skaiciuot tu mmm prasidejimo data g.gif nors cia keliu dienu skirtumas.
daktare sake,kad labai lengva po tokiu persileidimu pastoti,todel mes ir nesnaudem.
Nu tikekimes ,kad nebus valkatu drinks_cheers.gif
Atsakyti
kinrozyte ,mes net ta pacia diena pradejom kraujuoti ...as ir devinta diena pradejau, o jau kita diena nieko nebuvo ,skanas parode kad jau gimda tuscia tik kraujuoja ir iki galo issivalo ...tai vat mano tarpas anksciau budavo 31 diena,tai mazdaug taip ir gaudausi kad tom dienom turetu buti kazkas ...nors zinai gali ir mmm isireguliuoti doh.gif nvz ,laikau kumscius wub.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Aš dar viena tokia, kuri be galo nekantrauja iškeliauti pas Liepinukes. wub.gif Ir rytoj bandysiu daryt EasyCup, jeigu viskas okei, turėtų bent vaiduokliuką parodyti. wub.gif
Atsakyti
Sveikos....

Na as ne visai planuojanti... bet noreciau blush2.gif
JAu 3 kartus nesisaugojom... per menesi..testas- neigiamas... verysad.gif
Labai bijojau, rankos drebejo, bet tuo paciu ir labai nusivyliau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2008 11 04, 11:05)
Sveikos....

Na as ne visai planuojanti... bet noreciau  blush2.gif
JAu 3 kartus nesisaugojom... per menesi..testas- neigiamas...  verysad.gif
Labai bijojau, rankos drebejo, bet tuo paciu ir labai nusivyliau  blink.gif


Na su 3 kartais tik netyciukas gali iseiti... blush2.gif Mes pastoviai ND darom ir kaip I taip I... Taip kad drasiau ir dazniauatlikit ND mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano praeitos savaites vaiduokliukas taip ir isgaravo vaiduokliuku verysad.gif
Rezultatas I verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*weita* @ 2008 11 04, 01:29)
kinrozyte ,mes net ta pacia diena pradejom kraujuoti ...as ir devinta diena pradejau, o jau kita diena nieko nebuvo ,skanas parode kad jau gimda tuscia tik kraujuoja ir iki galo issivalo ...tai vat mano tarpas anksciau budavo 31 diena,tai mazdaug taip ir gaudausi kad tom dienom turetu buti kazkas ...nors zinai gali ir mmm isireguliuoti  doh.gif nvz ,laikau kumscius wub.gif

Sveikutes mergickos. drinks_cheers.gif
Man kazkas pilvelyje lyg paskaudena,krutine normali, bet kaip prisimenu per ta buvusi nesekminga nestuma, man krutine normaliai pradejo skaudeti kai mmm nebuvo jau savaitele.
O gal cia OT testai rodo,dar praejusio nestumo hormonus g.gif
Man iskart parode antra juostele ir tokia ryskia, nu aisku su gleivem sutapo.,tai galvojau kad ovuliacija tuoj vyks. Daugiau nebandziau, o gaila.
nu gerai ,laukit rezultatu,pasidarysiu del idomumo OT.
Nu ir prirasiau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ice tea @ 2008 11 04, 15:48)
Mano praeitos savaites vaiduokliukas taip ir isgaravo vaiduokliuku verysad.gif
Rezultatas I verysad.gif


Laikyki mazute!!!! 4u.gif Dar tikrai pamatysi teigiama testuka ir supuosi 2.gif
Atsakyti
QUOTE(kinrozyte @ 2008 11 04, 13:57)
Laikyki mazute!!!! 4u.gif  Dar tikrai pamatysi teigiama testuka  ir supuosi 2.gif

Aciu uz palaikyma 4u.gif Stengsimes toliau mirksiukas.gif
O nuo keliu metu jau yra sunkiau pastoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2008 11 04, 16:19)
Aciu uz palaikyma 4u.gif Stengsimes toliau mirksiukas.gif
O nuo keliu metu jau yra sunkiau pastoti  g.gif

sako nuo 35 metu, o man jau nuo 22 buvo sunku,sulaukiau savo angeliuko tik po 4 metu.o dabar intensyviai bandem nuo vasario,uzkibo rugseji,bet nesekmingai verysad.gif
nu kai sako liaudis, kitos nuo paklodes gali pastoti, o kitoms jau ir pasistengti reikia doh.gif
Atsakyti
Ice tea ,uzjauciu mergyt ,kad pabego vaiduokliukas unsure.gif .uz tai gal ir geriau daryt testa jei nesulauki mmm,kartais buna sunku pamatyti ir atsisveikinti ,ir viska zinoti ...bet tu mergyt nenusimink,nes kitas menesiukas tau tureti duoti dar daugiau sansu mirksiukas.gif kaip kinrozyte sake ,po tokiu nutikimu yra tikimybe daug greiciau pastoti mirksiukas.gif
Atsakyti