Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

Sveikos paneles GELBEKIT! pasidariau testuka kai nesulaukiau menesiniu 5dienas parode 2bet antra buvo labai neryski,na zodziu ta pacia diena sulaukiau mmm,labai skaudejo ir gan gausiai kraujavau...dabar dar netikiu kad susirgau bet pasidariau kita testuka taip pat parode 2 bet antra jau ryskesne negu pirma karta...ar yra is cia esanciu nestukiu kurios etgi nescios sirgo menesinemis????O gal as vis del to jau nestuke.gif g.gif atsakykit prasau.
Atsakyti
Siulyciau kuo greiciau pasirodyti ginei. Kazin ar cia tau mmm, panasiau i gresianti/vykstanti persileidima g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, gal ir ne i ta temele as cia, bet neradau kur galima pasitarti del tokiu dalyku. kaip ir bandem pastoti, bet dar praejo tik 5 dienos nuo sios dienos, tai turbut nelabai verta darytis testuka, itariu kad tikslaus atsakymo taip ir nesuzinosiu??? g.gif patarkit po kiek dienu verta darytis?
bet va iskilo tokia beda, nezinau ar pavyko, bet uztai man po pandymo antros dienos pasireiske grybelio(pienliges) pozymiai.patarkit kaip man ja issigydyt. turiu lomexim tepala, bet bijau ji naudoti, jei kartais buciau pastojusi, nes instrukcijoje nurodyta kad nesciosioms nepatartina g.gif o ka tokiu atveju galima???siuo metu tik soda apsiplaunu bet nepadeda sad.gif ir dar, man vis maudzia pilvo sona, tai viena tai kita, ar negali buti cia man ir uzdegimas?
ir po kiek dienu is testo galima laukti rezultatu? labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk. @ 2009 01 04, 20:21)
Sveikos paneles GELBEKIT! pasidariau testuka kai nesulaukiau menesiniu 5dienas parode 2bet antra buvo labai neryski,na zodziu ta pacia diena sulaukiau mmm,labai skaudejo ir gan gausiai kraujavau...dabar dar netikiu kad susirgau bet pasidariau kita testuka taip pat parode 2 bet antra jau ryskesne negu pirma karta...ar yra is cia esanciu nestukiu kurios etgi nescios sirgo menesinemis????O gal as vis del to jau nestuke.gif  g.gif  atsakykit prasau.

buna mergaitems kad pastojus vistiek serga. kaip anxciua panele rashe reiktu skubiai pas gydytojus, gal kas negero.
o del neishtumo testo tai savaite kai buna rodo.

Atsakyti
laba diena su naujais visas 4u.gif as tai ir nlb zinau kaip cia viskas bandem 24 25 dienomis po to 30 diena o mmm turejo buti 2 sausio bet nebuvo pasidariau nt kai 1 diena velavo tai buvo neigiamas tai nzn dabar turbut neisejo nieko blush2.gif o mmm vis dar nera.
Atsakyti
kaip jums atrodo?
Atsakyti
QUOTE(ernestina2111 @ 2009 01 05, 12:03)
laba diena su naujais visas 4u.gif as tai ir nlb zinau kaip cia viskas bandem 24 25 dienomis po to 30 diena o mmm turejo buti 2 sausio bet nebuvo pasidariau nt kai 1 diena velavo tai buvo neigiamas tai nzn dabar turbut neisejo nieko blush2.gif o mmm vis dar nera.

Palauk ir po kokios savaites vel pasidaryt NT, o laisvais vakarais smileysex.gif
Papildyta:
QUOTE(studente31 @ 2009 01 05, 11:18)
Sveikos mergaites, gal ir ne i ta temele as cia, bet neradau kur galima pasitarti del tokiu dalyku. kaip ir bandem pastoti, bet dar praejo tik 5 dienos nuo sios dienos, tai turbut nelabai verta darytis testuka, itariu kad tikslaus atsakymo taip ir nesuzinosiu??? g.gif  patarkit po kiek dienu verta darytis?
bet va iskilo tokia beda, nezinau ar pavyko, bet uztai man po pandymo antros dienos pasireiske grybelio(pienliges) pozymiai.patarkit kaip man ja issigydyt. turiu lomexim tepala, bet bijau ji naudoti, jei kartais buciau pastojusi, nes instrukcijoje nurodyta kad nesciosioms nepatartina g.gif o ka tokiu atveju galima???siuo metu tik soda apsiplaunu bet nepadeda sad.gif ir dar, man vis maudzia pilvo sona, tai viena tai kita, ar negali buti cia man ir uzdegimas?
ir po kiek dienu is testo galima laukti rezultatu? labai aciu 4u.gif

Nnezinau kaip kraujo tyrimas, bet NT tai tik po 7-10 dienu rodo rezultata. Del pienliges, tai net nezinau ka patarti- nueik i vaistine arba alio savo ginei rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Reginiukas.uk. @ 2009 01 04, 20:21)
Sveikos paneles GELBEKIT!

Man cia negerumu kvepia verysad.gif Eik pas gine unsure.gif
Atsakyti
po savaites sakot g.gif labai jau sunku laukt tiek laiko ax.gif smile.gif bet teks smile.gif labai jau man rupi smile.gif paskubejau turbut ana testa darytis gal dar per anksti kad parodytu kaip noreciau nestuke.gif ax.gif
Atsakyti
Pakentek, bet dar kelias dieneles, ir bandyk dar karta darytis NT. Gal pamatysi II.... 4u.gif
Atsakyti
kaip fainai butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytte @ 2009 01 05, 12:31)
buna mergaitems kad pastojus vistiek serga. kaip anxciua panele rashe reiktu skubiai pas gydytojus, gal kas negero.
o del neishtumo testo tai savaite kai buna rodo.


Na man po pirmo testuko jau praejo apie 14 kaip pasidariau kita testa ir niekaip nesuprantu ar nestuke.gif ar dar ne g.gif ,o siandien ryte pasidariau ta digital kur paraso ar nescia ar ne tai parase kad ne tai jau net ir nebezinau ka galvoti schmoll.gif reikes nueiti pas gine kad patikrintu unsure.gif bet biski baisu kad netektu nusivilti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk. @ 2009 01 05, 22:59)
bet biski baisu kad netektu nusivilti verysad.gif

Nebijok mirksiukas.gif Jei jau taip atsitiks, kad angelelis, tai ateis laikas, kada nores ateiti ir vaikiukas rolleyes.gif Geriau nueiti ir kad daktare viska suziuretu laiku, nei tureti del to bedu unsure.gif O tu rasyk kaip sekesi, mes labai visos norim, kad kiekvienai baigtusi laikingai nestuke.gif
Atsakyti