Įkraunama...
Įkraunama...

Spartakas:kraujas ir smėlis

Tiesą sakant, tikėjausi kažko panašaus į Romą, o bet tačiau... visiškas Š, su loginiais nukrypimais. Piguva.
Atsakyti
as irgi ziurejau sita seriala,nu nerealiai patiko.beje,man pasirode labai panasus i Roma.gal tik kraujo tie fontanai toki truputi nerealus smile.gif bet visumoj man paliko ispudi thumbup.gif o bus ir antrasis sezonas?o girdejot,kad pagrindinis veikejas siuo metu gydosi nuo vezio? verysad.gif
Atsakyti
Na čia tikrai ne Roma, daugiau 300 Spartako variantas, komiksas su daug kraujo ir didelėm krūtinėm smile.gif
Atsakyti
Nu ką gi, parsisiunčiau ir aš šį serialą ,tai kaip manot,ogi peržiūrėjau visas 13 serijų per 2 dienas. smile.gif .Tikrai nerealiai patiko serialas man,tai dabar lauksiu sekančio sezono ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Simakas @ 2010 04 28, 08:15)
Na čia tikrai ne Roma, daugiau 300 Spartako variantas, komiksas su daug kraujo ir didelėm krūtinėm smile.gif





ir ne tik krūtinėm ,ir moterim yra į ką akis paganyti blush2.gif
Atsakyti
o kaip angliskai tiksliai vadinas? nerandu torentuose, jei isverst pazodziui g.gif
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2010 06 04, 11:50)
o kaip angliskai tiksliai vadinas? nerandu torentuose, jei isverst pazodziui g.gif

Spartacus Blood and Sand smile.gif
Atsakyti
sveiki na ir as prisidedu prie spartako serialo gerbeju smile.gif su vyru perziurejom 12 seriju laukiam paskutines 13 kada isvers lietuviu kalba smile.gif o tada teks laukt antro sezono beje gal zinote kas kada turetu pasirodyti? unsure.gif
Atsakyti
sveikos, mes su vyru taip pat dideli serialo gerbejai. Perziurejom jau visa sezona, geresnio serialo nebuvau maciusi bigsmile.gif labai laukiam antro sezono... o del krauju netikrumo ar pan. tai tiesiog kai isiziuri i serialo siuzeta, tai tas tampa nebepastebima. manau, kad kraujus dejo kaip efektus tik del taupumo, bet nemanau, kad tas yra blogai smile.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau visus vampyrų serialus, dabar dairaus ką dar čia pasižiūrėjus. g.gif Sakot verta Spartaką žiūrėt?
Atsakyti
QUOTE(ŽIEMOS RYTAS @ 2010 08 27, 14:51)
Peržiūrėjau visus vampyrų serialus, dabar dairaus ką dar čia pasižiūrėjus.  g.gif Sakot verta Spartaką žiūrėt?



verta verta, aš vampyrų serialų maniakė, tai man šitas irgi patiko labai.
Atsakyti
O kas girdėt apie 2 sezoną?
Atsakyti
antras sezonas turetu pasirodyti sausio men mirksiukas.gif o pagrindiniui aktoriui nustatytas vezys,labai gaila verysad.gif stiprybes jam verysad.gif
Atsakyti