Įkraunama...
Įkraunama...

Spartakas:kraujas ir smėlis

Aš skaičiau, kad Naevios aktorė buvo keista, nes pirmoji tiesiog fiziškai nesugebėtų visokių akrobatinių ir kovinių triukų atlikti. Nežinau, ar čia tiesa, bet gali būti.
Bet šiaip abi aktorės sukūrė du visiškai skirtingus personažus. Vientisumas nebuvo išlaikytas. Tiek kad pasiteisino tuo, jog Naevią labai pakeitė visi patirti žiaurumai.
Atsakyti
QUOTE(reine de beauté @ 2013 04 16, 16:27)
Aš skaičiau, kad Naevios aktorė buvo keista, nes pirmoji tiesiog fiziškai nesugebėtų visokių akrobatinių ir kovinių triukų atlikti. Nežinau, ar čia tiesa, bet gali būti.
Bet šiaip abi aktorės sukūrė du visiškai skirtingus personažus. Vientisumas nebuvo išlaikytas. Tiek kad pasiteisino tuo, jog Naevią labai pakeitė visi patirti žiaurumai.

g.gif ta pirmoji labai daug treniravosi su vaikinais pries filmavimus, todel fizinis nepasirengimas tikrai atkrinta.
Ne karta ji pati sake, kad nepasirase sutarties "Vengeance" filmavimams todel, kad turejo kitus kontraktus ir niekaip nespejo... as asmeniskai manau, kad ji nelabai tikejo sio serialo sekme be Andy ir tiesiog uzsieme kitais darbais unsure.gif ...
Atsakyti
Pirmasis sezonas buvo super, nes daug buvo bobu intrigu thumbup.gif
Ir aktorius Spartako vaidmeni vaidines man labia patiko. Bet deja jis mire, todel pakeite kitu ir kazkaip atrodo viss serialas kitoks pasidare.
Dar antro sezono pradzia idomi, o po to jau nebepatiko, tik kariauja ir kariauja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aylin: 18 balandžio 2013 - 19:23
Žinot, man labai gaila Ganiko.. ka tik paziurejau paskutine serija, tai zinokit, net sirdis pabaigoje pradejo smarkiau plakti, ko ne asarele nuriedejo.. kazkaip buvo vienas mylimiausiu, gal net pats mylimiausias, serialo personazas, visad pakeliantis nuotaika savo juokeliais, pasisakymais, grazia sypsena.. Labai nuliudau, pamaciusi, jog jo laukia tokia siaubinga mirtis sad.gif
Papildyta:
p.s. taip pat man patiko Onemajaus personazas, nepaisant specifiniu grieztu veido bruozu, net gi jis man kartais atrodydavo grazus..ypac kai saliai budavo jo zmona Melitta, tada jo veidas net svytedavo smile.gif
Atsakyti
Sveiki iš tiesų man būtų labai idomi Jūsų nuomonė ir šis forumas kaip tik orientuojasi i televiziją labai man pdėtumėte ir prisidėtumėte prie baigiamojo, trūksta tik šimto respondentų ..


Prisiminkite sunkias universtiteto dienas ir prisidėki prie mano tyrimo darau 20 – 35 metų asmenų apklausą apie TV net jei ir nesi tokio amžiaus tu gali tokiu būti Būčiau be proto dėkinga, nes reikia daugiau nei daug respondentų, o laikas bėga greičiau nei greitai


Labai Tau Ačiū (sugaiši tik pora min) .


www.manoapklausa.lt/apklausa/456721541/
Atsakyti