Įkraunama...
Įkraunama...

Spartakas:kraujas ir smėlis

Ganiko buvo labiau gaila nei Spartako verysad.gif Tikėjausi, kad jis išgyvens ir augins vaikus su ta savo mergina. Aš kiek supratau, ji nėščia buvo, nes gale serijos rodė, kad ji ten lygtai laikosi už suapvalėjusio pilvo. rolleyes.gif Šitos Krikso mylimosios, Naevios, visai negaila buvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(reine de beauté @ 2013 04 14, 20:36)
Šitos Krikso mylimosios, Naevios, visai negaila buvo.  g.gif

Man irgi ne schmoll.gif Kazkokia ziauri, grubi, isterike ji man pasirode. Krikso labiau nugailejau, nei jos.
Krasas isakyma dave, kad zudyti visus beglius, pagalvojau, kad kur tie tukstanciai buvusiu vergu ir pazymetuju turejo dingti? Juk realiai juos turejo visus isgaudyti ir iskabinti ant kryziaus ar arenose zverims suserti doh.gif Juk Romos imperija buvo didele, o jie neturejo jokiu dokumentu apie laisve, plius ant kuno vergu zymes... Zodziu, neissigelbejo tie tukstanciai zmoniu, gal koks nezymetas kudikis ir taip... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 15 balandžio 2013 - 06:15
doh.gif o as ziuredama paskutine serija niekaip negalejau atsikratyti minciu apie tai, kaip viskas butu atrode, jei Andy vis dar butu Spartakas..... Jau, atrodo, buvau pripratus prie naujojo, ir paskutiniam sezone jis net gi man patiko, bet...
Galejo gyvas Ganicus pasilikti, nes tie vaikinai (Agron su draugu) ir taip jau numirti pasirenge buvo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolita Mc'r @ 2013 04 15, 09:03)
doh.gif o as ziuredama paskutine serija niekaip negalejau atsikratyti minciu apie tai, kaip viskas butu atrode, jei Andy vis dar butu Spartakas..... Jau, atrodo, buvau pripratus prie naujojo, ir paskutiniam sezone jis net gi man patiko, bet...
Galejo gyvas Ganicus pasilikti, nes tie vaikinai (Agron su draugu) ir taip jau numirti pasirenge buvo  verysad.gif

Aš irgi galvoju kaip su Andy viskas būtų atrodę, nes pradžioje man kaip naujasis nesižiūrėjo... Aš gal tik šitam paskutiniame sezone prie jo pripratau.

o šiaip, priešingai daugumai, aš simpatizavau Krikso ir Naevios porai.
Atsakyti
Kriksas ir Naevia kartu - tai taip, pora gera, be jų visai kitoks serialas būtų buvęs ir jų čia reikėjo. Bet pati Naevia viena tai kaip kokia pakrikų nervų biškų, pms'ininkė. lotuliukas.gif

Dėl paties Spartako aktoriaus - pritariu. Andy, manau, geriau būtų tikęs. Šitas kažkoks keistas, ir kojytės jo tokios kreivokos blush2.gif Nesukuria psichologiškai stipraus charakterio įspūdžio. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reine de beauté: 15 balandžio 2013 - 10:26

QUOTE(reine de beauté @ 2013 04 14, 01:57)
Pabaiga.  verysad.gif
Kaip jums finalinė serija?  smile.gif

labai labai visu gaila sad.gif Ganiko ypac

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 14, 20:02)
Labai gera drinks_cheers.gif Tokia baigtis ir tiketina, kad draugai uzkase, o priesai nerado lavono, neissityciojo is jo galvos thumbup.gif Ir tokia pabaiga as tikiu, netikejau niekada, kad Spartakas pabego ir ilgai bei laimingai gyveno uzsienyje doh.gif
Gaila man Ganiko, kokia bjauri mirtis... verysad.gif Ir tos verges, Kraso mylimosios, gaila, nesitikejau, kad bus toks nieksas ir taip ja pasmerks. Tikras savo niekingo sunaus atvaizdas bash.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(reine de beauté @ 2013 04 14, 20:36)
Šitos Krikso mylimosios, Naevios, visai negaila buvo.  g.gif
man ji irgi nelipo. kazkokia nei siokia nei tokia. pirmoji ziurejosi labiau smile.gif

Andy labai truko seriale sad.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2013 04 15, 13:37)

man ji irgi nelipo. kazkokia nei siokia nei tokia. pirmoji ziurejosi labiau smile.gif


tai kad čia ta pati moteris. Ji pradžioje buvo Lukrecijos vergė, jie su Kriksu susikukavo, tas nepatiko Lukrecijai ir ji merginą nuskuto, sulupo ir pardavė kažkur kažkam. Tada ji papuolė pas kažkokį sadistą romėną, kuris ją žiauriai prievartavo ir kankino - to pasekoje man tai nekeista, kad moteris sužvėrėjo. Po to ją kompanija išgelbėjo, ji išmoko kautis ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Seven devils @ 2013 04 15, 12:44)
tai kad čia ta pati moteris. Ji pradžioje buvo Lukrecijos vergė, jie su Kriksu susikukavo, tas nepatiko Lukrecijai ir ji merginą nuskuto, sulupo ir pardavė kažkur kažkam. Tada ji papuolė pas kažkokį sadistą romėną, kuris ją žiauriai prievartavo ir kankino - to pasekoje man tai nekeista, kad moteris sužvėrėjo. Po to ją kompanija išgelbėjo, ji išmoko kautis ir t.t.


Aš manau, kad čia turi omeny, kad aktorė pirmoji geriau tiko Naevios vaidmeniui g.gif Aktorė ir Naevios personažui buvo keista.
Atsakyti
QUOTE(Seven devils @ 2013 04 15, 13:44)
tai kad čia ta pati moteris. Ji pradžioje buvo Lukrecijos vergė, jie su Kriksu susikukavo, tas nepatiko Lukrecijai ir ji merginą nuskuto, sulupo ir pardavė kažkur kažkam. Tada ji papuolė pas kažkokį sadistą romėną, kuris ją žiauriai prievartavo ir kankino - to pasekoje man tai nekeista, kad moteris sužvėrėjo. Po to ją kompanija išgelbėjo, ji išmoko kautis ir t.t.

personazas tas pats, aktores skirtingos:
pirmoji Naevia

user posted image

ir antroji tam paciam vaidmeny:

user posted image
QUOTE(reine de beauté @ 2013 04 15, 13:48)
Aš manau, kad čia turi omeny, kad aktorė pirmoji geriau tiko Naevios vaidmeniui  g.gif Aktorė ir Naevios personažui buvo keista.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
a jomajo čia gi skirtingos aktorės lotuliukas.gif o vaikeli, senatvė atbėgo pas many... ant rogių ir į mišką... o aš taip žiūrau ko čia man ta veikėja labiau patinka ( vizualiai ), o kad čia kitas žmogus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Seven devils @ 2013 03 17, 19:04)
Beje, kas mėgstat tokį žanrą, rekomenduoju Vikingus pasižiūrėti, kad liūdna nebūtų šitam pasibaigus :
http://www.youtube.c...h?v=XQFQN3-Pm8E
ziuriu sita, irgi super serijalas thumbup.gif


QUOTE(Seven devils @ 2013 04 15, 16:41)
a jomajo čia gi skirtingos aktorės  lotuliukas.gif  o vaikeli, senatvė atbėgo pas many... ant rogių ir į mišką... o aš taip žiūrau ko čia man ta veikėja labiau patinka ( vizualiai ), o kad čia kitas žmogus  doh.gif

biggrin.gif nu buna buna. o Naevia ankstesne ar dabartine jums labiau patinka?

del Crixus pritariu, toks pervarges jis man sitam sezone. o laaabai zavejaus anksciau juo. Ganiko irgi labai gaila, simpatiskas personazas
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2013 04 15, 17:19)
del Crixus pritariu, toks pervarges jis man sitam sezone. o laaabai zavejaus anksciau juo. Ganiko irgi labai gaila, simpatiskas personazas

Antra. Pirma dėl to, kad vizualiai gražesnė man, aplamai ji tokių griežtesnių bruožų, kas ant tokios gyvenimo mačiusios merginos realistiškiau atrodo. Pirma tokia pūkutė atrodo.
Papildyta:
QUOTE(audryta @ 2013 04 15, 17:19)
ziuriu sita, irgi super serijalas thumbup.gif

tai smagu, kad bus daugiau bendraminčių
Atsakyti