Įkraunama...
Įkraunama...

Seksas, miegas, maistas

QUOTE(xxkamane @ 2010 04 16, 09:54)

Ir kam man ta statistik? tureciau ja vadovautis?  g.gif
Nei man reikia nei as ikalbesiu kitaip savo organizma, taip pat kaip nesiruosiu darytis eksperimentu.

Taigi, rasant sia tema vadovaausi grynai savo pojuciais smile.gif
is ko sprendziat jog man ilgai nneturint sekso neciuozia stogas?  biggrin.gif
Ciuozia, ka ir aprasiau (gerai, kad tai nutinka retai blush2.gif )

Medikai nupjove sveika ranka per klaida, pasakys jog taip reikejo. lotuliukas.gif  nu ka padarysi jie gi medikai geriau zino... unsure.gif


Na sutinku, gal kam ir "čiuožia" stogas dėl seksualinio alkio. Aš be sekso ir 100 metų galiu būti, jeigu mylimojo šalia nėra. Jokio diskomforto nejaučiu. Tai irgi tik mano pačios pojūčiai, va, nepavalgius skausmai skrandžio baisūs, turiu visada laiku ką nors užvalgyti. Irgi neįkalgėsi skrandžio neskaudėti smile.gif O dėl medikų... Jie viską verčia ligomis, klaidas teisina, kad tai beprecendentinis atvejis ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Juoko raketa @ 2010 04 16, 09:01)
Na sutinku, gal kam ir "čiuožia" stogas dėl seksualinio alkio. Aš be sekso ir 100 metų galiu būti, jeigu mylimojo šalia nėra. Jokio diskomforto nejaučiu. Tai irgi tik mano pačios pojūčiai, va, nepavalgius skausmai skrandžio baisūs, turiu visada laiku ką nors užvalgyti. Irgi neįkalgėsi skrandžio neskaudėti smile.gif O dėl medikų... Jie viską verčia ligomis, klaidas teisina, kad tai beprecendentinis atvejis ir pan.


As neJus, Jus ne as, taigi ir potyriai ir poreikiai skirtingi, na su bet kuo sekas, tai geriau jokio sekso.
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2010 04 16, 10:06)
As neJus, Jus ne as, taigi ir potyriai ir poreikiai skirtingi, na su bet kuo sekas, tai geriau jokio sekso.



Taip, poreikiai ir potyriai skiriasi, nes skirtingi žmonės.
Atsakyti
pirmiausia išsimiegot smile.gif
tada apturėti gerą "pabūdimo" smileysex.gif
o jau po to galima ir sočiai pavalgyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko raketa @ 2010 04 16, 09:37)
Apskirtai, pvz. katalikų kunigų celibatas - nuprotėję visi kunigai turėtų būti. Be sekso galima ir galima, begales laiko be jokių ten pašalinių pasėkmių.


Jo, tie kunigai arba pedofilai, arba pederastai, arba masturbuojasi, arba, nors ir celibatas, vis vien su moterimis linksminasi. Tik neaiškinkit, kad ne. Jie lygiai tokie patys žmonės, su visais tais laukiniais reikalais. Ir pati mačiau, kaip moterims papus graibo..
Atsakyti
QUOTE(Sangre_azul @ 2010 04 16, 12:12)
Jo, tie kunigai arba pedofilai, arba pederastai, arba masturbuojasi, arba, nors ir celibatas, vis vien su moterimis linksminasi. Tik neaiškinkit, kad ne. Jie lygiai tokie patys žmonės, su visais tais laukiniais reikalais. Ir pati mačiau, kaip moterims papus graibo..

Labai jūs ten žinot, koks dvasininkas ką/ kaip/ su kuo/ kada daro...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raga: 16 balandžio 2010 - 11:18
Kaip idomu, kad, kai kurie vos bepavilkdami kojas is nuovargio, pirmiausia rinktusi seksa.... Kai as pavargus ir nemiegojus, man seksas isvis neegzistuoja... biggrin.gif Karsti cia zmones susirinke, seksomanai... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raga @ 2010 04 16, 12:17)
Labai jūs ten žinot, koks dvasininkas ką/ kaip/ su kuo/ kada daro...


Žinau. Vienas kunigas mano tėčio ir jo brolio (amžiną atilsį) vaikystės draugas. Kitas kunigų seminarijos kursantas buvo mano grupiokas. Tikrai ne pagal dviejų žmonių patirtį sprendžiama.
Atsakyti
QUOTE(Sangre_azul @ 2010 04 16, 12:12)
Jo, tie kunigai arba pedofilai, arba pederastai, arba masturbuojasi, arba, nors ir celibatas, vis vien su moterimis linksminasi.

Oho kiek perliukų vienoj vietoj! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangre_azul @ 2010 04 16, 11:12)
Jo, tie kunigai arba pedofilai, arba pederastai, arba masturbuojasi, arba, nors ir celibatas, vis vien su moterimis linksminasi. Tik neaiškinkit, kad ne. Jie lygiai tokie patys žmonės, su visais tais laukiniais reikalais. Ir pati mačiau, kaip moterims papus graibo..

Gal tau graibe? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2010 04 16, 12:21)
Oho kiek perliukų vienoj vietoj! biggrin.gif


Perliukų ne perliukų, bet jie yra tiesiog tokie patys žmonės.
Atsakyti
QUOTE(Sangre_azul @ 2010 04 16, 12:22)
Perliukų ne perliukų, bet jie yra tiesiog tokie patys žmonės.

Kurie konkrečiai - kunigai ar pedofilai? g.gif Ar tie, kurie masturbuojasi?? Anie irgi žmonės? g.gif
Atsakyti