Įkraunama...
Įkraunama...

Seksas, miegas, maistas

QUOTE(Juoko raketa @ 2010 04 16, 08:28)
Čia kaip kam. Man be maisto, nes turiu problemų su skrandžiu. Jeigu nepavalgau, skausmas skrandžio nerealus prasideda. Todėl ir parašiau, kad maistas iš pradžių smile.gif. O ir pamiegoti yra be galo svarbu visam mūsų darbingumui, gerai savijautai - tiek fizinei, tiek psichologinei.

Paprasčiausiai, be maisto, kiek gali išbūt? Pati savo ribų neišbandžiau, bet sako, kad apie mėnesį, ar panašiai...
O be miego?
..aš ilgai negaliu... (maksimum 2 paras esu ištempus)
Galiu "nulūžt" net stovėdama, jei jau išsikrovė batareikos.
Atsakyti
QUOTE(Raga @ 2010 04 16, 08:37)
Paprasčiausiai, be maisto, kiek gali išbūt? Pati savo ribų neišbandžiau, bet sako, kad apie mėnesį, ar panašiai...
O be miego?
..aš ilgai negaliu... (maksimum 2 paras esu ištempus)
Galiu "nulūžt" net stovėdama, jei jau išsikrovė batareikos.


Apie maistą skaičiau, bet aš, jeigu pietų nepavalgau, ilga nevalgymo pertrauka, raitausi iš skausmo. Mat turiu skrandžio lėtinį uždegimą, negaliu visiškai badauti. Be miego irgi esu išbuvusi dvi paras, sunku labai, pritariu.
Atsakyti
QUOTE(Juoko raketa @ 2010 04 16, 08:54)
Apie maistą skaičiau, bet aš, jeigu pietų nepavalgau, ilga nevalgymo pertrauka, raitausi iš skausmo. Mat turiu skrandžio lėtinį uždegimą, negaliu visiškai badauti. Be miego irgi esu išbuvusi dvi paras, sunku labai, pritariu.

O seksas...
...be pastarojo žmonės gali tverti ilgai, oi ilgai...
Ne visi žinoma, žmogai- sekso mašinos- negali...
Jiems neduok valgyt, neduok miegot, bet tik leisk kruštis be atvangos...
Va čia tai gyvenimas, o ne tai, kad- maistas, miegas- primityvas kažkoks...
Atsakyti
QUOTE(Raga @ 2010 04 16, 09:00)
O seksas...
...be pastarojo žmonės gali tverti ilgai, oi ilgai...
Ne visi žinoma, žmogai- sekso mašinos- negali...
Jiems neduok valgyt, neduok miegot, bet tik leisk kruštis be atvangos...
Va čia tai gyvenimas, o ne tai, kad- maistas, miegas- primityvas kažkoks...



Va būtent, žmogai thumbup.gif Nes be sekso labai ir labai ilgai galima išbūti, nėra problemų. Aišku, gera jį turėti su savo mylimuoju, bet jeigu pastarojo nėra, ir sekso gali nebebūti.
Atsakyti
Sitas "zmogai" thumbup.gif superinis. lotuliukas.gif
Atsakyti
kadangi turiu patirties tokioje sterineje situacijoje tai atsakysiu taip:
kai parsivelki po paros visas istroskes sekso ir mirstantis badu, pirmiausiai noris atsigerti paskui pavalgyti paskui issiduchini ir luzti siltoj svarioj lovoj unsure.gif
Ech, kaip dabar prisiminiau ta plaimos jausma wub.gif
Kas atsitinka jei iskrenta kazkuris sitos grandies elementas.

1. Miegas po paros nemiego noras miegoti dingsta, kadangi ateina organizme vel budrumo laikas, ipusejus antrai parai parsideda koncentracijos nebuvimas, po dvieju paru nemigos prasideda haliucinacijos

2. Maistas- apie pietus pradeda biski mausti skrandi, vakarop alkis praeina bet apsiranda nemalonus burnos sausumas, apie 20 val. labai skauda pasirdzius pasireiskia silpnumas. nemiga.

3. sekso nebuvimas-neadekvatus elgesys, isterijos, priesu paieska, visi vyrai grazus, bet nei vieno nesinori. as nekenciu to, del kurio turiu kenteti sekso bada lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 16 balandžio 2010 - 08:34
QUOTE(xxkamane @ 2010 04 16, 09:28)
Kas atsitinka jei iskrenta kazkuris sitos grandies elementas.

1. Miegas po paros nemiego noras miegoti dingsta, kadangi ateina organizme vel budrumo laikas, ipusejus antrai parai parsideda koncentracijos nebuvimas, po dvieju paru nemigos prasideda haliucinacijos

2. Maistas- apie pietus pradeda biski mausti skrandi, vakarop alkis praeina bet apsiranda nemalonus burnos sausumas, apie 20 val. labai skauda pasirdzius pasireiskia silpnumas. nemiga.

3. sekso nebuvimas-neadekvatus elgesys, isterijos, priesu paieska, visi vyrai grazus, bet nei vieno nesinori. as nekenciu to, del kurio  turiu kenteti sekso bada lotuliukas.gif


1. Sutinku.
2. Sutinku. Man jau be pietų skrandį ima žiauriai skaudėti.
3. Nesąmonė visiška. Nebūna jokių priepolių, paieškų ir isterijų. Apskirtai, pvz. katalikų kunigų celibatas - nuprotėję visi kunigai turėtų būti. Be sekso galima ir galima, begales laiko be jokių ten pašalinių pasėkmių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoko raketa: 16 balandžio 2010 - 08:38
Paprastas atsakymas. Pasidomekite kiek zmogus gali istverti nemiegojes, nevalges ir be sekso mirksiukas.gif

Jau nebepamenu konkreciai trukmes, bet...
Trumbiausiai gali isbuti be miego, po to be maisto, o be sekso gyvena gi zmones, tie patys kunigai, ir nieko, visai sveikai atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2010 04 16, 09:28)
1. Miegas po paros nemiego noras miegoti dingsta, kadangi ateina organizme vel budrumo laikas, ipusejus antrai parai parsideda koncentracijos nebuvimas, po dvieju paru nemigos prasideda haliucinacijos

Man patiko, kaip čia viską išdėstei, bet...
...Po dviejų parų nemigos- atsijunginėju... gal tai ir galima pavadint haliucinacijosmis, nežinau....
Tik po tokio miego/ poilsio trūkumo galiu sėkmingai išmiegoti visą parą (be maisto ir be sekso).
Dabar pasižiūrim į save:
Kiek laiko skiriam seksui, valgymui ir miegui (galima per savaitę)?
Ir ką turim?
- Aš tai miegą.
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2010 04 16, 09:38)
Jau nebepamenu konkreciai trukmes, bet...
Trumbiausiai gali isbuti be miego, po to be maisto, o be sekso gyvena gi zmones, tie patys kunigai, ir nieko, visai sveikai atrodo  ax.gif

Jūs kartojat mano mintis...
Atsakyti
QUOTE(Juoko raketa @ 2010 04 16, 08:37)
1. Sutinku.
2. Sutinku. Man jau be pietų skrandį ima žiauriai skaudėti.
3. Nesąmonė visiška. Nebūna jokių priepolių, paieškų ir isterijų. Apskirtai, pvz. katalikų kunigų celibatas - nuprotėję visi kunigai turėtų būti. Be sekso galima ir galima, begales laiko be jokių ten pašalinių pasėkmių.



1> mano patirtis
2. mano Patirtis
3. Tik mano patirtis

statiskita nevedziau ir nesruosiu to daryti, atsakiau i temos klausima, kuriuo kiek supratau noreta isisaiskinti kiekvieno atsikrai patirtis.

o gal as temos nesupratau tada? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2010 04 16, 09:50)
1> mano patirtis
2. mano Patirtis
3. Tik mano patirtis

statiskita nevedziau ir nesruosiu to daryti, atsakiau i temos klausima, kuriuo kiek supratau noreta isisaiskinti kiekvieno atsikrai patirtis.

o gal as temos nesupratau tada? g.gif


Tai taip, kiekvieno patirtys skirtingos, dar yra šiek tiek mokslo ir statistikos smile.gif. Na, ir medicinos kažkiek, nors medikai labai linkę viską paversti ligomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoko raketa: 16 balandžio 2010 - 08:54
QUOTE(Raga @ 2010 04 16, 08:44)
Man patiko, kaip čia viską išdėstei, bet...
...Po dviejų parų nemigos- atsijunginėju... gal tai ir galima pavadint haliucinacijosmis, nežinau....
Tik po tokio miego/ poilsio trūkumo galiu sėkmingai išmiegoti visą parą (be maisto ir be sekso).
Dabar pasižiūrim į save:
Kiek laiko skiriam seksui, valgymui ir miegui (galima per savaitę)?
Ir ką turim?
- Aš tai miegą.
Papildyta:

Jūs kartojat mano mintis...



O man atvirksciai paskui labai sunku net uzmigti, blaskausi, metausi, nor nemiegosi daugaiu nei dvi paras....
Cia kiekvieno organizmas reaguoja skirtingai unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Juoko raketa @ 2010 04 16, 08:51)
Tai taip, kiekvieno patirtys skirtingos, dar yra šiek tiek mokslo ir statistikos smile.gif.



Ir kam man ta statistik? tureciau ja vadovautis? g.gif
Nei man reikia nei as ikalbesiu kitaip savo organizma, taip pat kaip nesiruosiu darytis eksperimentu.

Taigi, rasant sia tema vadovaausi grynai savo pojuciais smile.gif
is ko sprendziat jog man ilgai nneturint sekso neciuozia stogas? biggrin.gif
Ciuozia, ka ir aprasiau (gerai, kad tai nutinka retai blush2.gif )

Medikai nupjove sveika ranka per klaida, pasakys jog taip reikejo. lotuliukas.gif nu ka padarysi jie gi medikai geriau zino... unsure.gif

O as "zmogai" bigsmile.gif kruta flirt.gif man be sekso "ilgai" buna liudna unsure.gif

Na pora menesiu ok, nu metai maksimum, o paskui jau pradeda niestieti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 16 balandžio 2010 - 09:02