Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis, 22 TEMA

QUOTE(Elena @ 2010 05 05, 11:07)
[color=darkviolet]Kai pamatau Novos nuotraukas su tortais swoon.gif Ir ilgai dar guliu negalėdama atsikelti  lotuliukas.gif Šokas nu  cool.gif


Elena, prajuokinai biggrin.gif

QUOTE(Elena @ 2010 05 05, 11:07)
Bet labai myliu pirktinę bemiegę tešlą  lotuliukas.gif  Ji mano gelbėtoja  blush2.gif
Sausainiai su obuoliais.
Paprasta kaip du kart du.
Obuolius supjaustome skiltelėmis.
Tešlą juostelėmis.
Apsukame aplink obuolio gabaliuką tešlos juostelę.
Sutepame kiaušiniu,dedame į skardą.
Kepame apie 20 min.


O kokioje temperaturoje mazdaug kepti?
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 05 05, 11:26)
Elena, prajuokinai  biggrin.gif
O kokioje temperaturoje mazdaug kepti?



180 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 05 05, 11:07)
Bet labai myliu pirktinę bemiegę tešlą  lotuliukas.gif  Ji mano gelbėtoja  blush2.gif
Sausainiai su obuoliais.
Paprasta kaip du kart du.
Obuolius supjaustome skiltelėmis.
Tešlą juostelėmis.
Apsukame aplink obuolio gabaliuką tešlos juostelę.
Sutepame kiaušiniu,dedame į skardą.
Kepame apie 20 min.

Skanaus  4u.gif



Aš dar suteptą kiaušiniu pusę pabarstau cukraus ir cinamono mišiniu. Sausainukai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupenelis: 05 gegužės 2010 - 11:31
[quote=Nova,2010 05 04, 09:52]
Naujas isbandytas tortukas Mamos dienai smile.gif

Mangų - persikų tortas

user posted image

Nova nerealus torčiukas wub.gif , norėčiau gabalėlio blush2.gif
receptukas keliauja į skanumynų sąsiuvinį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pupenelis @ 2010 05 05, 11:30)
Aš dar suteptą kiaušiniu pusę pabarstau cukraus ir cinamono mišiniu. Sausainukai tikrai  thumbup.gif


Aš ir Mantingos tešlos gerbėja, greita ir patogu.
Tepu su kiaušiniu todėl, kad gražiau ir nesuskiltų rolleyes.gif
Atsakyti
Elena, sausainukai thumbup.gif as irgi megstu tokius kepti smile.gif
Atsakyti
Kepiau si pyraga RECEPTAS thumbup.gif tik varskes kita karta daugiau desiu. Ir skoniu labai panasu i mano kepama Negriuka. Beje, riesutu nedejau blush2.gif O man virsus gavosi minkstas thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 05 gegužės 2010 - 15:07
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 05, 17:06)
Kepiau si pyraga RECEPTAS thumbup.gif tik varskes kita karta daugiau desiu. Ir skoniu labai panasu i mano kepama Negriuka. Beje, riesutu nedejau  blush2.gif O man virsus gavosi minkstas  thumbup.gif

user posted image


Rugiagele, liuks pyragas. Maniskis irgi taip atrode, bet kaip ir sakiau, turejo kieta "kepure". Matyt neatitaikiau gerai temperaturos, gal per karsta jam buvo g.gif Man irgi butu labiau patikes minkstas virsus smile.gif
Atsakyti
Dėl Novos torto galima iškart krist iš klumpių, koks gražus ir skanus (čia net neragavus savaime aišku biggrin.gif), o sluoksniuotą tešlą ir aš mėgstu bigsmile.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 05, 17:06)
Kepiau si pyraga RECEPTAS thumbup.gif tik varskes kita karta daugiau desiu. Ir skoniu labai panasu i mano kepama Negriuka. Beje, riesutu nedejau  blush2.gif O man virsus gavosi minkstas  thumbup.gif

Rugiagėle, kaip džiaugiuos, kad patiko thumbup.gif Bet riešutų kitąkart, žinok, įdėk, jie labai gerą skonį priduoda, tokia "razynka" laugh.gif Na, nebent tu pačių riešutų visiškai nemėgsti, tada kita kalba mirksiukas.gif

QUOTE(noriu zinoti @ 2010 05 05, 17:19)
Rugiagele, liuks pyragas. Maniskis irgi taip atrode, bet kaip ir sakiau, turejo kieta "kepure". Matyt neatitaikiau gerai temperaturos, gal per karsta jam buvo g.gif Man irgi butu labiau patikes minkstas virsus smile.gif

O tik pats paviršius buvo kietas ar visas viršutinis brownie sluoksnis? g.gif Man, kaip jau tikriausiai bene tūkstantį kartų sakiau, tai viršus gavosi minkštas, tik pats pats viršutinis milimetriukus toks traškus, lyg plutelė ax.gif
Atsakyti
Sikart ir neturejau riesutu, tai kita karta pabandymui nusipirksiu smile.gif

O del kakavos, dejau labai tamsia, ir gavosi sokoladinis o sokoladinis skonis, o dar juk visas sokoladas suejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 05 gegužės 2010 - 16:02
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 05, 18:01)
Sikart ir neturejau riesutu, tai kita karta pabandymui nusipirksiu smile.gif

O del kakavos, dejau labai tamsia, ir gavosi sokoladinis o sokoladinis skonis, o dar juk visas sokoladas suejo.

Tos labai tamsios kakavos ir man patinka drinks_cheers.gif Ir neabejoju, kad kuo puikiausiai tokiems pyragams tinka, juk, kaip ir sakau, dar ir šokoladas dedas, tai visko ten užtenka, tų šokoladiškumų biggrin.gif
Bet va būna kartais tokių kakavų... kad nesuprasi, ar ten kakava, ar miltai, švelniai rusvai paspalvinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 05, 17:01)
O del kakavos, dejau labai tamsia, ir gavosi sokoladinis o sokoladinis skonis, o dar juk visas sokoladas suejo.

kokios firmos kakava buvo? mano planuose irgi šis pyragas 4u.gif
Atsakyti