Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis, 22 TEMA

Na man iš foto nepanašu,kad jis sausesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 05 28, 09:26)
Na man iš foto nepanašu,kad jis sausesnis  g.gif


O kaip padaryti sausesni? cia tikriausiai ir receptas kitoks butu... o gal jei as tiesiog miltu daugiau ideciau?
Sorry gal uz kvailus klausimus. blush2.gif
Atsakyti
Varskes pyragas

tesla:
2 kiausinio tryniai
750 g miltu
200 g cukraus
2 arbat.saukst kepimo milteliu

Idaras:
600 gr.varskes
kokoso drozles
cukraus pagal skoni

uzminkome tesla, idedame kokiam pusvalandziui i saldytuva, tuo tarpu pasiruosiam varske, as sikart dejau kokosu drozliu. Tada 2/3 teslos sutarkuojam i kepimo inda, dedame varskes sluoksni, ant visaus obuolienes ar taip kokios uogienes, galima ir kokiu saldytu uogu. Ir tada ant virsaus likusia tesla sutarkuojame. Kepame 180'C 40 min

user posted image
Atsakyti
Laba diena,
kas kepė "Juodajį mišką", ar tikrai į grietinėlę pertepimui nesideda nei grietinėlės standiklis, nei želatina? tik cukrus?
Atsakyti
QUOTE(Silena @ 2010 05 28, 09:13)
Nekokia as kulinare, todel nelabai is nuotraukos ir recepto supratau ar pyragas bus labiau slapias ar sausas? Man noretusi kazkaip kad jis butu toks sausesnis, ar toks ir gausis?  blush2.gif


QUOTE(grange @ 2010 05 28, 09:26)
Na man iš foto nepanašu,kad jis sausesnis  g.gif



Pati tesla nera slapia, slapumo valgant duoda sokoladas istirpes. O tesla kaip ir visu pyragu, gan standartine, biskvitine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 28 gegužės 2010 - 12:35
QUOTE(mazmona @ 2010 05 28, 13:26)
Laba diena,
kas kepė "Juodajį mišką", ar tikrai į grietinėlę pertepimui nesideda nei grietinėlės standiklis, nei želatina? tik cukrus?

nesideda schmoll.gif gavosi viskas puikiai be jokių ppriedų biggrin.gif aš tik lašiuką citrinos sulčių įspaudžiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Silena @ 2010 05 28, 09:13)
Nekokia as kulinare, todel nelabai is nuotraukos ir recepto supratau ar pyragas bus labiau slapias ar sausas? Man noretusi kazkaip kad jis butu toks sausesnis, ar toks ir gausis?  blush2.gif


kepiau labai skanus.....sokolado nedejau...o nei slapias nei sausas..toks pats tas... thumbup.gif toks purus... essen.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 05 28, 14:01)
kepiau labai skanus.....sokolado nedejau...o nei slapias nei sausas..toks pats tas... thumbup.gif  toks purus... essen.gif


Ale kad sokolade visas biznis cia biggrin.gif Kita kart pabandykit ir su sokoladu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Noriu pagalbos. Gal kuri valgėte pyragą iš Bijolos „Latė“ ir žinote jo receptuką. Man jis be galo patiko, norėtųsi namuose pabandyti išsikepti smile.gif
Atsakyti
Gal galit pasiūlyt kokį pyragą/tortą be kiaušinių? Vyro greitai gimtadienis, o jis alergiškas kiaušiniams...o taip norėsi kažkuo palepint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 28, 14:19)
Gal galit pasiūlyt kokį pyragą/tortą be kiaušinių? Vyro greitai gimtadienis, o jis alergiškas kiaušiniams...o taip norėsi kažkuo palepint  blush2.gif


Yra net tema tokia smile.gif

http://www.supermama...showtopic=82619
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 28, 13:19)
Gal galit pasiūlyt kokį pyragą/tortą be kiaušinių? Vyro greitai gimtadienis, o jis alergiškas kiaušiniams...o taip norėsi kažkuo palepint  blush2.gif


As daznai kepu arbatini pyraga. Yra keli jo kepimo variantai, bet be kiausiniu sis mirksiukas.gif
Ingridientai:
1 stiklinė labai stiprios mėgstamos arbatos
1 stiklinė cukraus
2 šaukštai aliejaus
1 šaukštelis sodos
žiupsnelis druskos
4 šaukštai uogienės
1,5 stiklinės miltų
sviesto formai patepti
džiūvėsėlių formai pabarstyti
Gaminimas
Sodą sudedame į uogiene, išmaišome ir 5 min. paliekame. Paskui į uogienę supilame arbatą,aliejų, cukrų, druską, miltus. Viską labai gerai išmaišome. Formą ištepame sviestu ir pabarstome džiūvėsėliais. Supilame tešlą ir kepame orkaitėje 200C temperatūroje.
Gaila neturiu foto ax.gif O man skaniausia su braskiu uogiene ir metu arbata, arba paprasta juodaja arbata... wub.gif
Atsakyti