Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis, 22 TEMA

[quote=Nova,2010 04 28, 11:38]
Javainių batonėliai
Isbandziau, nu skanumelis koks, tik as dejau muslius su jogurtu daromus jau paruostus ir migdolu dadejau tai pasaka, nesiskiria nuo parduotuviniu tik nesijaucia chemikalu, o naturalus medutis wub.gif wub.gif aciu uz recepta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2010 04 28, 15:32)
Javainių batonėliai
Isbandziau, nu skanumelis koks, tik as dejau muslius su jogurtu daromus jau paruostus ir migdolu dadejau tai pasaka, nesiskiria nuo parduotuviniu tik nesijaucia chemikalu, o naturalus medutis  wub.gif  wub.gif  aciu uz recepta 4u.gif


Tai labai faina, kad patiko smile.gif Ir as juos valgau ir vienus, ir prie kavos tinka, nes saldumo yra drinks_cheers.gif


QUOTE(Elena @ 2010 04 27, 09:19)
Marmeladas (saldainiai )


Elena, mano megstamiausi is megstamiausiu bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif Butinai pabandysiu pasidaryt, nes parduotuviniai paskutiniu metu pagede labai, nepalyginti su senais tarybiniais marmeladiniais..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 28 balandžio 2010 - 14:47
QUOTE(Laura777 @ 2010 04 28, 13:18)
Sakykite, o šį tortą galima dėti pvz. tas varškytes Mūsų, Miau ir t.t

Žinoma, aišku, skonis bus jau kitas šiek tiek, bet tikrai galima - tik svarbu, kad varškytė (kad ir kokia ji būtų) būtų vientisa, glotni, be jokių gumuliukų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėta. @ 2010 04 27, 01:10)
Dėmesio dėmesio, atnešu tobulą pyragą! thumbup.gif Šimtas balų ir nė menkiausios abejonės wub.gif Labai labai rekomenduoju, laaabai! bigsmile.gif

Riešutinis brownie su kreminiu varškės sluoksneliu wub.gif

user posted image


Merginos, paaiskinkit man prasau kas per sokoladine kakava (ji ieina i sio recepto sudeti). Bent jau IKI lentynose nieko tokio neradau. Gal kuri zino kaip tas daiktas atrodo ir kur jo rasti? 4u.gif O gal tiks ir paprasta kakava? (beje, ar ji turi buti saldi, ar ne?)
Atsakyti
Aš įsivaizduoju, kad tai karštas šokoladas smile.gif na kur būna kaip kapučino smile.gif
Atsakyti
O man atrodo cia paprasta kakava, tik su didesniu kiekiu kakavos. na kai buna pvz 22 %
Atsakyti
Nova - superiniai batoneliai. Reikes butinai isbandyti po Elenos marmeliadu biggrin.gif

QUOTE(simisimi84 @ 2010 04 27, 21:45)
laba, šeimininkės (nors ne tokia ir laba) sad.gif
biskvitas iškepė kaip lepioška, toks tešlinis, atrodo, jokio purumo, žodžiu, neiškilo nei kiek, o ganašas po kokios minutės plakimo pradėjo virsti į sviestą. kaip buvę kaip nebuvę, sutepiau viską vos ne vos, bet matyt ryt viskas keliaus į šiukšledėžę. tai va, ką dariau ne taip? sad.gif dabar iš principo norisi šį tortą pagaminti, bet jei vėl teks mesti lauk tiek produktų....


Na ,as kiek kartu ganasa plaku, tai visada puikus gaunasi (tfu tfu tfu). I puoda dedu lauzyta sokolada, uzpilu grietinele ir uzkaiciu. Kaistant sokoladas istirpsta ir palaukiu kol uzvirs grietinele, isjungiu ir per nakti statau i saldytuva. Viskas. Pabandyk dar karta, turi butinai gautis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2010 04 28, 20:35)
Merginos, paaiskinkit man prasau kas per sokoladine kakava (ji ieina i sio recepto sudeti). Bent jau IKI lentynose nieko tokio neradau. Gal kuri zino kaip tas daiktas atrodo ir kur jo rasti? 4u.gif O gal tiks ir paprasta kakava? (beje, ar ji turi buti saldi, ar ne?)

Skubu aiškinti padėtį biggrin.gif Šokoladinė kakava ir yra šokoladinė kakava, net ant pakuotės taip parašyta, ji kvepia šokoladu, yra daug tamsesnė nei paprasta kakava ir jos skonis sodresnis, šokoladiškesnis. Pirkau aš jos Urmo bazėje, kur, beje, kakavų gal bent trijų-keturių rūšių buvo mirksiukas.gif
Bet, jos neturint, galima keisti ir paprasta kakava 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėta. @ 2010 04 28, 21:52)
Skubu aiškinti padėtį biggrin.gif Šokoladinė kakava ir yra šokoladinė kakava, net ant pakuotės taip parašyta, ji kvepia šokoladu, yra daug tamsesnė nei paprasta kakava ir jos skonis sodresnis, šokoladiškesnis. Pirkau aš jos Urmo bazėje, kur, beje, kakavų gal bent trijų-keturių rūšių buvo mirksiukas.gif
Bet, jos neturint, galima keisti ir paprasta kakava 4u.gif


Aciu toms, kas bande man pagelbeti 4u.gif Atkreipsiu tada daugiau demesio i kakavas, nes kol kas tokios nesu maciusi smile.gif
Jeigu kuri nors esate tokios maciusi IKI ar Maksimose, pasidalinkite informacija. Sauleta, as irgi kauniete, todel kartais apsilankau Urmo bazeje. Jei kartais atsimeni tiksliau kur tu ja pirkai, buk gera, papasakok. Vistik speju, kad su tokia "sokoladiskesne" kepiniai skanesni, todel verta ieskoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2010 04 28, 21:03)
Aciu toms, kas bande man pagelbeti 4u.gif Atkreipsiu tada daugiau demesio i kakavas, nes kol kas tokios nesu maciusi smile.gif
Jeigu kuri nors esate tokios maciusi IKI ar Maksimose, pasidalinkite informacija. Sauleta, as irgi kauniete, todel kartais apsilankau Urmo bazeje. Jei kartais atsimeni tiksliau kur tu ja pirkai, buk gera, papasakok. Vistik speju, kad su tokia "sokoladiskesne" kepiniai skanesni, todel verta ieskoti smile.gif


As sokoladine kakava perku spec. arbatu, kavu, prieskoniu parduotuvese, buna sveriama.
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2010 04 28, 22:03)
Aciu toms, kas bande man pagelbeti 4u.gif Atkreipsiu tada daugiau demesio i kakavas, nes kol kas tokios nesu maciusi smile.gif
Jeigu kuri nors esate tokios maciusi IKI ar Maksimose, pasidalinkite informacija. Sauleta, as irgi kauniete, todel kartais apsilankau Urmo bazeje. Jei kartais atsimeni tiksliau kur tu ja pirkai, buk gera, papasakok. Vistik speju, kad su tokia "sokoladiskesne" kepiniai skanesni, todel verta ieskoti smile.gif

Oi, kaip norėčiau padėti ir tiksliai pasakyti, bet... verysad.gif Jau senokai tai buvo ir tikrai neprisimenu, kur tiksliai. Tiesiog ėjau per sandėlius, užtikau ir prisipirkau viskokių prieskonių ir kitokių gėrybių pilną maišą biggrin.gif Tik žinau, kad čia buvo sandėlys iš tų, kur abibus koridoriais stiklinėm sienom atitvertos parduotuvėlės, ši parduotuvėlė visa aplink lentynose pridėta įvairiausių prieskonių ir pan. įvairiais kiekiais. Aš pirkau po kilogramą - tikrai pigiau thumbup.gif
O kepiniai su ja tikrai ženkliai skanesni drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2010 04 27, 21:45)
biskvitas iškepė kaip lepioška, toks tešlinis, atrodo, jokio purumo, žodžiu, neiškilo nei kiek, o ganašas po kokios minutės plakimo pradėjo virsti į sviestą. kaip buvę kaip nebuvę, sutepiau viską vos ne vos, bet matyt ryt viskas keliaus į šiukšledėžę. tai va, ką dariau ne taip? sad.gif dabar iš principo norisi šį tortą pagaminti, bet jei vėl teks mesti lauk tiek produktų....


O i biskvita kartais nepamirsai kepimo milteliu ideti g.gif

O kas del ganaso , tai nebuvo gerai atsalusi grietinele . Gerai atsaldyta grietinele ir norint i sviesta neisplaksi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amorosa: 28 balandžio 2010 - 21:19