Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Man toks buffer tipo netgi geresnis ir lygiau padengia kreminę nei kad, pvz., plokščias "TBS" pudros šepetėlis. Būtų įdomu dar palygint su stippling (kaip MAC 187) ar kabukiu pudrai.
Bionic Flat Top Buffer Brush
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 07 sausio 2011 - 19:06
o idomu kuris geresnis ? kabukis ar tas antras su ilgu kotu ? smile.gif

kabukis toks storesnis atrodo biggrin.gif daugiau shereliu...

bet labai sugunde tie CS sepeteliai.... turiu MAC 190SE ir 187 tai abu guli nenaudojami... kazkaip pirstais man labiau patinka tept smile.gif bet sis CS atrodo labai geras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 05 gegužės 2010 - 22:44
Bent jau pagal aprašymus tai tas Synthetic Buffer Brush Large lyg tinkamesnis skystai pudrai, bet reiks išbandyt ir palygint kada biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 05 gegužės 2010 - 22:53
QUOTE(lisik @ 2010 05 05, 23:31)
Adrineja, sepetelis atrodo taip ? smile.gif
Bionic Wide Buffer Brush
http://www.coastalsc...uffer-brush.cfm

user posted image

koks idomus !  anksciau nebuvau girdejus apie krempudrai skirtus kabukius smile.gif bet verta pabandyt  bigsmile.gif

taip, cia jis, as ji parkau biriai pudrai, jis tikrai sveeeeeeeelnus net labai, bet pabandzius ji kreminei (buvau radus kaip daze su panasiu Kim Kardashian) tai likau labai patenkinta, jis labai naturaliai padengia ir taip lygiai bigsmile.gif vat turiu kitus kreminei, tai sis Nr. 1

Victorious
jie yra is tos pacios serijos, tik sis su ilga rankena ir kiek siauresnis nei mano kabukis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 07 sausio 2011 - 19:06
QUOTE(Victorious @ 2010 05 05, 23:44)
Bent jau pagal aprašymus tai tas buffer brush lyg tinkamesnis skystai pudrai, bet reiks išbandyt ir palygint kada biggrin.gif



as irgi labai noreciau isbandyt. Man rodos is Coastal Scents nepigus siuntimas... as mielai kooperuociausi su kuo nors ir isigyciau si kabuki smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Adrinėja @ 2010 05 05, 23:46)
taip, cia jis, as ji parkau biriai pudrai, jis tikrai sveeeeeeeelnus net labai, bet pabandzius ji kreminei (buvau radus kaip daze su panasiu Kim Kardashian) tai likau labai patenkinta, jis labai naturaliai padengia ir taip lygiai  bigsmile.gif  vat turiu kitus kreminei, tai sis Nr. 1


Adrineja, na sugundei su tuo sepeteliu biggrin.gif dabar reiks isigyt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 05 06, 00:46)
Victorious
jie yra is tos pacios serijos, tik sis su ilga rankena ir kiek siauresnis nei mano kabukis  ax.gif

Tai taip, ta pati sintetinių šepetėlių serija. Pažiūrėjau, kad visgi abu buffer'iais vadinami biggrin.gif O šiaip patogu tokiu plačiu, be rankenos padengt pudrą?
Papildyta:
QUOTE(lisik @ 2010 05 06, 00:48)
as irgi labai noreciau isbandyt. Man rodos is Coastal Scents nepigus siuntimas... as mielai kooperuociausi su kuo nors ir isigyciau si kabuki smile.gif

Siuntimas visai nebrangus. Nuo dolerio su kažkiek biggrin.gif Aišku, dar nuo svorio priklauso. Aš už 6-ių paprastų akims šepetėlių siuntimą sumokėjau apie 5$.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 05 gegužės 2010 - 22:55
QUOTE(Adrinėja @ 2010 05 05, 23:49)
jei yra noro, gali pas mane uzsukti ir pabandysi, ar reikia tau tokio  mirksiukas.gif


labai dekuj uz pasiulyma smile.gif parashysiu ! 4u.gif

o del kabukio patogumo tai manau turetu but patogu. tiesiog jis laikomas pirstu galiukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 05 05, 23:50)
Tai taip, ta pati sintetinių šepetėlių serija. Pažiūrėjau, kad visgi abu buffer'iais vadinami biggrin.gif O šiaip patogu tokiu plačiu, be rankenos padengt pudrą?

na turiu as mac ir inglot abu su ilgom rankenom, bet kazkaip man patogu si laikyt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lisik @ 2010 05 05, 23:55)
labai dekuj uz pasiulyma  smile.gif  parashysiu !  4u.gif 

o del kabukio patogumo tai manau turetu but patogu. tiesiog jis laikomas pirstu galiukais smile.gif

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif

tikrai taip, patogus, bet laikomas 3 pirmais pirstais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 05 05, 23:53)
Siuntimas visai nebrangus. Nuo dolerio su kažkiek biggrin.gif Aišku, dar nuo svorio priklauso. Aš už 6-ių paprastų akims šepetėlių siuntimą sumokėjau apie 5$.


oi, tai isvis puiku ! smile.gif as isivaizdavau kad siuntimas bus apie 10-15$, tiek pat kiek pats shepetys biggrin.gif jo, uzsiregistravau ir matau, kad shipping 2.28$ smile.gif

QUOTE(Adrinėja @ 2010 05 05, 23:58)
na turiu as mac ir inglot abu su ilgom rankenom, bet kazkaip man patogu si laikyt  ax.gif


thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 05 gegužės 2010 - 23:14
As sita siandien gavau:
Bionic Flat Top Buffer Brush
user posted image

Jau isbandziau su mineraline ir bronzantu. Super wub.gif Svelnus, patogus, gerai paskirsto.

Ryt isbandysiu su kompaktine ir tada jau i krempudra gal imerksiu lotuliukas.gif Taip kazkaip pradedu itarti, kad antro reikia rolleyes.gif Planas chuliganas - sitas paliks bronzantui, o kabuki sitos veisles imsiu pudroms rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 07 sausio 2011 - 19:06
Turiu šiuos šepetėlius

user posted image
Pink Kabuki Brush
CS rožinis kabukis, gana išgirtas. Man tai šiaip sau ax.gif Neblogas, visai gražus, pigus, natūralių šerelių, bet šiurkštokas, pvz., daug kas peikia Erdesos EŽ šepetėlį (tik maniškis "ryžais" plaukeliais ir rudu koteliu)

user posted image
kad šiurkštus, bet man asmeniškai šis daug švelnesnis (gal kad po nemažai plovimų) už rožinį g.gif
Aš rožinį kabukį kol kas naudoju bronzanto, skaistalų sušvelninimui, išsklaidymui, bet galvoju, gal parduot g.gif

Šis CS šešėlių blenderis man labai patinka, labai švelnus, nesišeria, minkštas, gerai išsklaido ir sulieja šešėlius.
Pink Deluxe Oval Shadow Brush
user posted image

Šį naudoju šešėlių padengimui per visą voką arba highlighteriui, man jis gana didelis, bet ne per daug. Švelnus ir minkštas, natūralių šerelių, gerai paima produktą, gražiai, lygiai dengia, labai tankus, man idealus thumbup.gif
Pink Deluxe Oval Shadow Brush
user posted image

Dar tokį rinkinuką turiu

user posted image

šiaip labai patogus kelionėje, bet ir namie jį naudoju, nes man patinka trumpi koteliai, kadangi esu trumparegė, man prieš veidrodį patogiau dažytis, galiu iš arčiau žiūrėt, koteliai nesitranko į veidrodį biggrin.gif
iš pradžių pudros ir skaistalų šepetėliai pasirodė mažoki, bet pripratau labai greit. Skaistalam gal vis tik namams įsigysiu didesnį, o kelionei tiks. Pudrai man pakanka, kadangi kaitalioju su Erdesos šepetėliu.

Lūpų dažams šepetėlis man pats tas dydžiu, labai tinka.

Kirstas antakių šepetėlis taip pat super thumbup.gif ypač patinka juo dažyt šešėliais liniją prie voko krašto. Antakiams irgi labai patogus.

Šešėlių šepetėlis (nuo skaistalų iš kairės) visai geras, tinka dydis, juo dažau išorinį akies voko kampą. O vat raukšlės šepetėlis (nuo pudros šepetėlio iš dešinės) man kažkaip nelabai... Nepatogus, mano kiek užkritę vokai, neišeina gražiai padažyt, aišku, čia gal ne šepetėlis kaltas, bet noriu įsigyti tam reikalui kitą šepetėlį, smailesniu galiuku.

Na, o to blakstienų šepetėlio kažkaip nenaudoju ax.gif gal kokį ricinos aliejų juo vertėtų ant blakstienų tepti ar kaip, nes antakių ar blakstienų man šukuot nereikia.

Dėkliukas sintetinis, bet kelionėje patogus, nedidelis, dar be šepetėlių skyrelio yra užtrauktuku užtraukiamas papildomas, aišku, ten visko nesusidėsi, bet man telpa, pvz., veidrodėlis, maža šešėlių dėžutė, pincetas, dildė.

Ai, tiesa, šis rinkinukas ir šepetėlis-blenderis yra iš barsuko plaukų, jie turi truputį specifinį, ne itin malonų kvapą, bet porą kartų išplovus jo praktiškai neliko, be to, pasidažau ir pamirštu biggrin.gif Žinau, kad kai ką labai erzina visokie kvapai, bet manau, kad natūralūs šepetėliai dauguma tam tikrą kvapą turi g.gif

Na ir dar tokį turiu iš Barexminerals

user posted image

nailono šereliai, bet pakankamai minkštas, tačiau tvirtas, juo dengiu kreminę pudrą. Man patinka, nors idealiu nežinau ar galima vadinti, nes kreminę pudrą po n metų tik visai neseniai ėmiau vėl naudoti ir čia pirmas jai naudojamas mano šepetėlis, tai su kitais nepalyginus nelabai galiu vertinti. Tik tiek, kad žymiai lygiau ir gražiau pasidengia, negu pirštais ax.gif O šiaip jis Barexminerals tinklapyje apibūdintas kaip makiažo pagrindo arba maskavimo šepetėlis.

Ir pabaigai

user posted image

Šepetėlių įmaučių (apsaugų) komplektas iš CS. Geras dalykėlis smile.gif Ėmiau "variety pack" tai visokio dydžio įmautės. Labai patogu į nešiojamą kosmetinę šepetėlius jose susidėt ar kelionei, taip pat džiovinant. Tiesa, kur įmautė skirta kabukiui, tai čia nebent tam, kur su ilgu koteliu, nes storo kabukio kaip rožinis ar to plataus, visų mėgstamo kabukio, tai į tą įmautę neįkiši biggrin.gif
Aš į ją kišu, pvz. savo kelioninio rinkinuko pudros šepetėlį.
Na, ir pati mažiausia įmautė tai jau laaabai siauručiui šepetėliui, neturiu tokio mažo. Bet gal dar įsigysiu kokį nors smile.gif

Dar keletą esu nužiūrėjus, kai turėsiu, tada parašysiu. O jeigu kam aktualu realios foto, tai prašom teirautis, bandysiu įmest mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 07 sausio 2011 - 19:11
QUOTE(Fire @ 2010 05 06, 01:10)



Fire, labai aciu uz ishsamu aprashyma bigsmile.gif as priesh koki pusvalandi uzsisakiau kaip tik ta stora sintetini kabuki pudrai smile.gif + seseliu blending brush ir tuos dekliukus (irgi variety pack). Kai gausiu butinai parasysiu atsiliepimus. Bet jaucia mano uodega kad viskas labai patiks biggrin.gif
Atsakyti