Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Fire
as ir tas imautes turiu, tik nebuvo tuo metu ivairiu, tai paemiau "pudriniams" teptukams, tai i ta imaute laisvai ilenda kabuki, visi, kokius tik turiu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2010 05 06, 01:23)
Fire, labai aciu uz ishsamu aprashyma  bigsmile.gif  as priesh koki pusvalandi uzsisakiau kaip tik ta stora sintetini kabuki pudrai smile.gif + seseliu blending brush ir tuos dekliukus (irgi variety pack). Kai gausiu butinai parasysiu atsiliepimus. Bet jaucia mano uodega kad viskas labai patiks biggrin.gif


Mielai prašom, kad tik padėtų biggrin.gif Manau, Tavo pasirinkimas puikus, turėtų patikt thumbup.gif

QUOTE(Adrinėja @ 2010 05 06, 01:49)
Fire
as ir tas imautes turiu, tik nebuvo tuo metu ivairiu, tai paemiau "pudriniams" teptukams, tai i ta imaute laisvai ilenda kabuki, visi, kokius tik turiu  laugh.gif


Ania bigsmile.gif tai mažu reiks dar pudrinių įmaučių pajamt, tada viską sukišiu patogiai biggrin.gif
Atsakyti
Gavau siandien Sigma kelionini rinkinuka - dar dovanu 2 sepetelius prideje: krmepudrai (tik kad tokios nenaudoju) ir berods ss217 (tingiu paziuret koks tiksliai). Zodziu visus tik taip pabandziau del svelnumo (per ranka ir veiduka braukiau), tai laabai patiko, svelnus ir man pasirode svelnesni uz MAC. Nesu visus MAC ciupinejus, bet uz dauguma svelnesni. wub.gif Jau zinau, kad patiks. Tik velgi teks priprast prie kiek mazesniu sepeteliu, bet viskas bus ok. Ir i kelionej pagaliau sepeteliai maziau vietos uzims. thumbup.gif
Travel Kit Nice in Pink
user posted image

QUOTE(Fire @ 2010 05 06, 01:10)
Dar tokį rinkinuką turiu


As ne CS, bet kitos firmos beveik identiskai atrodanti sepeteliu rinkinuka turejau - turbut vienas pirmuju pas mane buvo, tai iki siol labai geru zodziu miniu. Svelnus, patogus, nors pradzioj mazoki atrode. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 07 sausio 2011 - 19:13
QUOTE(Fire @ 2010 05 06, 02:02)
Mielai prašom, kad tik padėtų  biggrin.gif Manau, Tavo pasirinkimas puikus, turėtų patikt  thumbup.gif
Ania  bigsmile.gif tai mažu reiks dar pudrinių įmaučių pajamt, tada viską sukišiu patogiai  biggrin.gif


labai aciu ! 4u.gif beje, maciau jie turi toki atskira dekliuku rinkini - powder and kabuki drinks_cheers.gif


shopingai, grazus rinkinukas wub.gif good.gif Yra visi pagrindiniai irankiai smile.gif

matau net yra panasus is MAC 187 sepetelis...


QUOTE(Adrinėja @ 2010 05 06, 01:49)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 06 gegužės 2010 - 02:31
QUOTE(lisik @ 2010 05 06, 03:30)
shopingai, grazus rinkinukas  wub.gif good.gif Yra visi pagrindiniai irankiai smile.gif

matau net yra panasus is MAC 187 sepetelis...


Cia foto pasiskolinau is interneto - bet esme ta pati, na dar pas mane pridetas dovanu 'ss217' sepetelis. Tik jis sidabriniu koteliu, o ne roziniu.

Jie visi panasus i MAC - tiesa sakant net numeriukai tie patys, tik dar prideta 'ss' priekyje (pvz ss187 kaip mac 187) biggrin.gif As MAC niekada nebuvau didele gerbeja sepeteliu - dar LT teko pirmaji isbandyt, tai net nusivyliau (kazkuris is dideliu seseliams visam vokui): matyt tikejausi kazko daugiau, nes buvo taip o taip isgirta. JAV turiu tik viena seseliu sepeteli is MAC, visi kiti bandyti ispudzio nepaliko. Pudros didysis tai ir seresi, ir siurkstus man buvo.... ax.gif Manau zymiai geresniu yra net ir pigesniu. blush2.gif O va sitas rinkinukas tai labai labai wub.gif Spejau jau krempudros isbandyt - tiesa, tepiau kauke ant veiduko, bet patiko, tikrai maziau sunaudojau nei pirstais tepdama (tik pirstais tepant dar tuo paciu ant ranku uzsidedu kaukyte). 4u.gif
Atsakyti
shopingai, super rinkinukas bigsmile.gif didysis ir 187 atrodo labai faini, o ypač tas pridėtas krempudros wub.gif

O iš kur užsisakei? Gal iš sephoros?
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 05 06, 05:08)
Cia foto pasiskolinau is interneto - bet esme ta pati, na dar pas mane pridetas dovanu 'ss217' sepetelis. Tik jis sidabriniu koteliu, o ne roziniu.

Jie visi panasus i MAC - tiesa sakant net numeriukai tie patys, tik dar prideta 'ss' priekyje (pvz ss187 kaip mac 187)  biggrin.gif As MAC niekada nebuvau didele gerbeja sepeteliu - dar LT teko pirmaji isbandyt, tai net nusivyliau (kazkuris is dideliu seseliams visam vokui): matyt tikejausi kazko daugiau, nes buvo taip o taip isgirta. JAV turiu tik viena seseliu sepeteli is MAC, visi kiti bandyti ispudzio nepaliko. Pudros didysis tai ir seresi, ir siurkstus man buvo....  ax.gif Manau zymiai geresniu yra net ir pigesniu.  blush2.gif O va sitas rinkinukas tai labai labai  wub.gif Spejau jau krempudros isbandyt - tiesa, tepiau kauke ant veiduko, bet patiko, tikrai maziau sunaudojau nei pirstais tepdama (tik pirstais tepant dar tuo paciu ant ranku uzsidedu kaukyte).  4u.gif


Laukiu pilnu atsiliepimu apie Sigma... Labai domina... Ypac tas SS187

Atsakyti
QUOTE(Fire @ 2010 05 06, 12:01)
shopingai, super rinkinukas  bigsmile.gif didysis ir 187 atrodo labai faini, o ypač tas pridėtas krempudros  wub.gif

O iš kur užsisakei? Gal iš sephoros?


Nea, Sephora neprekiauja. Tame ir problema buvo, nes norejau apziuret gyvai, o ne tik pagal atsiliepimus pirkt - Sigma lyginami su MAC kokybe, tai man del to buvo neramu, nes MAC man neitin neitin biggrin.gif Bet kad nebuvo kaip apziuret niekur, tai surizikavau. Siunciausi is ju puslapio sigmamakeup.com.

QUOTE(Milmar @ 2010 05 06, 12:07)
Laukiu pilnu atsiliepimu apie Sigma... Labai domina... Ypac tas SS187


Isbandzius visus butinai aprasysiu cia. Ta ss187 tai naudot zadu skaistalam - ziuresim kaip seksis, tokio tipo sepetelio dar nenaudojus.

QUOTE(Portishead @ 2010 05 06, 12:54)
fainas rinkinukas. kiek kainavo jei ne paslaptis?  4u.gif


Aisku ne paslaptis wink.gif Sigma puslapyje $49+siuntimas (iki manes $4), bet turejau kupona butent sitam roziniam rinkinukui, tai gavosi $43 viso ($39 rinkinukas ir $4 siuntimas). Jei kuponas galiojes butu ir juodam, tai buciau juoda emus rinkinuka, bet pataupiau $10 smile.gif
Atsakyti
shopingai, ačiū už info 4u.gif Žiūriu, tas saitas siunčia ir į LT, o aš dar vieną radau UK, iš kur irgi siunčia į LT www.myglamourbox.co.uk - čia irgi yra Sigma šepetėlių, bet nėra rinkinukų...
Atsakyti
As tai svarstau galimybe koki Sigma sepetuka papirkti is allcosmeticswholesale. Geras asortimentas, tik rinkinuku ner. Tas pats SS187 su pristatymu ten kainuoja tiek pat, kiek gamintojo psl. - apie 22 dolerius, bet ACW tiksliai susitarti galima del krovinio vertes. Nors tiesa pasakius, nezinau, gal geriau is gamintojo - gal kokia dovanele idetu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 05 06, 20:19)
shopingas

Bet koooooks rinkinukas uz 149  bigsmile.gif


Aha, geru ten yra rinkinuku ir kaina nebaisi lyginant su kitom firmom. Bet asmeniskai man toks nereikalingas visiskai, tai nelabai gundo smile.gif


QUOTE(Milmar @ 2010 05 06, 22:28)
As tai svarstau galimybe koki Sigma sepetuka papirkti is allcosmeticswholesale. Geras asortimentas, tik rinkinuku ner. Tas pats SS187 su pristatymu ten kainuoja tiek pat, kiek gamintojo psl. - apie  22 dolerius, bet ACW tiksliai susitarti galima del krovinio vertes. Nors tiesa pasakius, nezinau, gal geriau is gamintojo - gal kokia dovanele idetu biggrin.gif


As kai bandziau detis atskirus sepetelius, tai ACW jie pigiau, bet su siuntimu gavosi brangiau nei Sigma puslapyje. Del dovaneliu tai nezinau ar visiems deda - kad ta krmepudros ides, tai zinojau, nes puslapyje jie raso, kad duoda ji dovanu su siuo rinkinuku (juodam rinkinyje yra krmepudros, bet nera kazkurio kito ir ten raso, kad ta kita duoda dovanu - zodziu bet kuriuo atveju vienodi rinkinukai gaunasi). O ta ss217 tai siaip idejo, bet nezinau pagal ka deda....
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 05 07, 04:56)

As kai bandziau detis atskirus sepetelius, tai ACW jie pigiau, bet su siuntimu gavosi brangiau nei Sigma puslapyje. Del dovaneliu tai nezinau ar visiems deda - kad ta krmepudros ides, tai zinojau, nes puslapyje jie raso, kad duoda ji dovanu su siuo rinkinuku (juodam rinkinyje yra krmepudros, bet nera kazkurio kito ir ten raso, kad ta kita duoda dovanu - zodziu bet kuriuo atveju vienodi rinkinukai gaunasi). O ta ss217 tai siaip idejo, bet nezinau pagal ka deda....



Imetus po viena ar du sepetelius, i Lietuva siusti gavosi beveik identiska kaina tiek ACW, tiek Sigmoj (na kokiu doleriu brangiau ACW biggrin.gif )

Tik kad po viena sepeteliu nelabai apsimoka imti, o rinkinukai tik Sigmoj, bet is kitos puses, Lietuvos muitine apmokestins toki rinkinuka, nes bus virsyta 75 lt riba, ir neaisku kas ten gausis finale. Na nebent jie sutiktu siuntinuko verte pakoreguoti g.gif

Dar viena problema su rinkinukas, kad ne visi norimi sepeteliai juos sudaro ax.gif Pvz mane taipogi dominantys ss138 ar ss165 itraukti tik i pati didziausia rinkini.

Dar noriu paklausti - jus minejot kuponus - ar juos galima internete siaip rasti ar juos kazkaip kitaip dalina?


Atsakyti