Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai į vestuves

Paziurejau kvietimus, manau, kad paklausa jie turetu, nes biski kitokie nei dauguma parduotuviu
Atsakyti
Tai cia tik pora. As turiu daugybe ideju ir ne vien tik ranku darbo kvietimams, bet ir spausdintiems. Dabar svarstau ar verta pradeti kazka daryti? Ar atsiras norinciu isigyti originaliu kvietimu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo storasmeskius: 13 gegužės 2004 - 21:02
As manau, kad atsiras, nes ju originaliu tikrai nera siuo metu, as gerokai su jais vargau ir nusipirkau siaip patikusias atvirutes, o ne kvietimus, nes darytis neturiu laiko rolleyes.gif
Atsakyti
O mes tai nupirkom atvirutes - kvietimus. L grazus tokie sviesus su keliom gelytem ir parasyta KVIETIMAS, niu zodziu tik vienoj vietoj tokiu suradom.
Visa teksta rasem kompiuteriu ant atvirutes atspausdinau:

Mieli Teveliai,

Maloniai kviečiame į mūsų žiedų sumainymo šventę, kuri įvyks šių metų gegužės 29 dieną Kauno Rotušėje.

Pagarbiai Ramunė ir Dainius

Prašone pranešti apie savo apsisprendimą.
Ramunė xxxxxxxxx
Dainius xxxxxxxxx

O viduj idejom toki lapuka, kuriame surasem visa sventes programa:

13.00 – svečių susitikimas nuotakos namuose, xxxxxxxx g. x-xx, Kaunas;
14.00 – šventės įamžinimas nuotraukose fotoatelje Rotušės a.1, Kaunas;
14.50 – santuokos registracija Kauno Rotušėje;
17.00 – šventinė vakarienė restorano xxxxxxxx banketinėje salėje,
xxxxxxxxxxx g. xx, Kaunas;
Gegužės 30 d. 10.00 – santuoka laiminama bažnyčioje xxxxxxxxx g xx Vilnius.

Vo, ir visi sveciai susiprato kad reikia praneshti, pora atsisake, o visi kiti sake kad l gerai padaryta su ta programele smile.gif

Atsakyti
QUOTE (storasmeskius @ 2004 05 13, 19:26)
As, kvietimus dariau savo draugei. Ir rasiau kompiuteriu. Jei kam idomu juos galite pamatyti www.vestuves.lt ten taip pat rasite ir daugiau info.
Norėčiau, kad parašytumėte savo nuomonę apie šiuos ranku darbo kvietimus. Jei atsirastų norinčių, norėčiau kvietimus daryti pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į Jūsų norus bei galimybes. Kaip manote, ar tokie kvietimai turėtų paklausą?

Nors musu vestuves dar tik rugpjuti, bet as jau visa Vilniu isnarsiau beieskodama kvietimu. Ir nieko neradau, kas kristu i aki. Jau buvau puolus i nevilti. unsure.gif Tikrai norisi kazko originalesnio ir turincio stiliu. Tavo kvietimai tikrai super thumbup.gif . Tai butent tai, ko as ir ieskojau. Butu labai idomu pamatyti ju ir daugiau, jei atsirastu tokia galimybe. Ir tuomet galima butu susitikti ir issirinkti bei aptarti kaip ir kokie tie kvietimai turetu buti. Labai laukiu ziniu!!! Likau jais suzaveta! clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (Rusnytė @ 2004 05 14, 08:22)
QUOTE (storasmeskius @ 2004 05 13, 19:26)
As, kvietimus dariau savo draugei.  Ir rasiau kompiuteriu. Jei kam idomu juos galite pamatyti www.vestuves.lt  ten taip pat rasite ir daugiau info. 
Norėčiau, kad parašytumėte savo nuomonę apie šiuos ranku darbo kvietimus.  Jei atsirastų norinčių, norėčiau kvietimus daryti pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į  Jūsų norus bei galimybes. Kaip manote, ar tokie kvietimai turėtų paklausą?

Nors musu vestuves dar tik rugpjuti, bet as jau visa Vilniu isnarsiau beieskodama kvietimu. Ir nieko neradau, kas kristu i aki. Jau buvau puolus i nevilti. unsure.gif Tikrai norisi kazko originalesnio ir turincio stiliu. Tavo kvietimai tikrai super thumbup.gif . Tai butent tai, ko as ir ieskojau. Butu labai idomu pamatyti ju ir daugiau, jei atsirastu tokia galimybe. Ir tuomet galima butu susitikti ir issirinkti bei aptarti kaip ir kokie tie kvietimai turetu buti. Labai laukiu ziniu!!! Likau jais suzaveta! clap_1.gif

As tau nusiunciau laiskuti i e-maila.
Atsakyti
http://www.weddingclipart.com/
Gal kam pravers;)
Papildyta @ [mergetime]1086817501[/mergetime]
http://marriage.abou...../clipart.html


Cia kai ko yra idomaus clap.gif
Atsakyti
http://www.weddingclipart.com/
Cia is tiesu idomiu pavyzdeliu yra clap.gif
Mes jau sia savaite nusipirkome pakvietimus, si sestadieni jau sesime rasyti smile.gif tekstas kaip ir sugalvotas..., tik reikia laiko rasti prisesti... atspausdinti... suklijuoti... tongue.gif doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzudi: 10 birželio 2004 - 00:05
QUOTE (dzudi @ 2004 06 10, 00:04)
http://www.weddingclipart.com/
Cia is tiesu idomiu pavyzdeliu yra clap.gif
Mes jau sia savaite nusipirkome pakvietimus, si sestadieni jau sesime rasyti smile.gif tekstas kaip ir sugalvotas..., tik reikia laiko rasti prisesti... parasyti... tongue.gif doh.gif

Pati rasysi? unsure.gif
Atsakyti
Ne visai pati tongue.gif wink.gif Susirinkau ivairiu pakvietimu pavyzdelius, kai ka pataisiau, papildziau, parasiau savaip ir gerai... Dabar tik graziai ireminti noriu (rasau kompiuteriu) ir dar laukiu kada mano draugas i rusu ir anglu kalba ta tekstuka isvers...
Atsakyti
QUOTE (dzudi @ 2004 06 10, 00:11)
Ne visai pati tongue.gif wink.gif Susirinkau ivairiu pakvietimu pavyzdelius, kai ka pataisiau, papildziau, parasiau savaip ir gerai... Dabar tik graziai ireminti noriu (rasau kompiuteriu) ir dar laukiu kada mano draugas i rusu ir anglu kalba ta tekstuka isvers...

As irgi radau kai kuriu pvz.teksto,ireminau ir atspausdinau ir iskirpau ir tiek ,nes mano rastas ne tiks kvietimams. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Marmiska @ 2004 06 10, 00:15)
As irgi radau kai kuriu pvz.teksto,ireminau ir atspausdinau ir iskirpau ir tiek ,nes mano rastas ne tiks kvietimams. tongue.gif

Tokie pat reikalai ir su mano "dailyrasciu" tongue.gif Gerai, kad siais laikais kompas yra clap.gif thumbup.gif rolleyes.gif
Atsakyti