Įkraunama...
Įkraunama...

Vanduo ir kūno svoris

QUOTE(Dietologė @ 2006 03 11, 15:06)
3-4 litrai vandens per para yra per daug.
Ypac, kai tam nera jokio poreikio-siuo metu laiku nera karsta, nedirbate tvankioje aplinkoje ir kitaip neprarandate skysciu. Nereiketu be reikalo apkrauti inkstu. Virdzinija, jusu atvejis kiek kitas, jus gyvenate ne Lietuvoje mirksiukas.gif
Per diena turetu pakakti 1-1,5 l matomu skysciu (kava i ta suma neieina!) smile.gif



na prigasdinote mane dabar cia g.gif as be galo megstu vandeni! jei per diena turiu daug darbu tai turiu nuolat gerti, taip gale dienos gaunas kad isgeriu kokius 3 litrus gryno vandens+dar pora puodeliu arbatos.. mano organizmas tiesiog praso vandens: jei isgerciau tik 1 litra ar 1,5 tai ima dziuti lupos, mazeja energija.. jauciu naturalu troskuli...

pries pora metu pripratinau save gerti po 2 litrus (nebuvo lengva), o stai dabar kai jau organizmas su mielu noru priima vandeneli, turiu mazinti dozes ir vel ji kankinti?? g.gif nebesuprantu... nejau tai kenkia inkstam? svoriui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaipediete: 24 kovo 2006 - 18:47
QUOTE(mamaLina @ 2006 03 24, 18:31)
jam dietologai neleisdavo gert daugiau kaip 2 stiklinių vandens per parą, kad nepriaugtų "vandens svorio". Vat  blush2.gif

tai ir mano arbatėlė - cirkuliaciją gerinanti, kad vandenys šalintųsi iš kūno. po kelių savaičių pastebėjau, kad rankos virš alkūnių jau nebe tokios minkštos ir liulančios blush2.gif

JJG, informacijos neišgavau, kas per žolės, bet dedu nuotraukas - gal pažinsi kurią nors mirksiukas.gif

čia

ir čia\
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 03 26, 23:23)
tai ir mano arbatėlė - cirkuliaciją gerinanti, kad vandenys šalintųsi iš kūno. po kelių savaičių pastebėjau, kad rankos virš alkūnių jau nebe tokios minkštos ir liulančios  blush2.gif

JJG, informacijos neišgavau, kas per žolės, bet dedu nuotraukas - gal pažinsi kurią nors  mirksiukas.gif

čia

ir čia\



atrodo tai labai skaniai smile.gif bet pas mus nera turbut 90% ingridientu smile.gif su meksikos zolininkais ten nejuokai, jie gi garseja kaip geriausiai pazystantys gamta, ir jos paslaptis. pasiseke tau kad toki radai blush2.gif musu zolininkai cia tai... doh.gif

gal reikes paklausti vaistinej ar jie turi kanors skysciam salinti... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaipediete: 27 kovo 2006 - 17:34
va tas ir man keista, klaipediete g.gif kodėl parduodami preparatai skysčiams varyti, jei sakoma, kad tų skysčių reikia po kelis litrus per dieną suvartoti doh.gif tai negi svarbus tik vandens pravarymas per organizmą ir išleidimas viso iki lašo? g.gif negi nepasilieka? ar skysčių pagreitintas netekimas nekenkia? ax.gif čia be dietologės konsultacijos nė žingsnio ax.gif
Atsakyti
Kiek žinau skysčius šalina varnalėšų arbata, yra parduodama visose vaistinėse, ir ten parašyta, kad šalutinio poveikio nėra, bet, kaip yra iš tikrųjų, aš nežinau unsure.gif
Atsakyti

gerb. dietologe, pakomentuokite apie skyscius varancias arbatas, ir ar gerai jas gerti ? kada jas reikia gerti? o tai mes cia tuoj prisidirbsim beeksperimentuodamos ax.gif smile.gif
Atsakyti
Aš kažkada buvau sugalvojusi tokią labai įdomią mintį: kadangi, geriant kontraceptikus, vienas iš šalutinių reiškinių yra skysčių kaupimas organizme, ko pasekoje padidėja svoris, aš sugalvojau, kad geriant KT, galima gerti ir skysčius šalinančias arbatas. Gal tada nedidėtų svoris g.gif Bet šių savo minčių praktikoje nepanaudojau. Gal gerb. dietologė galėtų pasakyti, ar mano mąstymas yra bent kiek teisingas?
Atsakyti
Gal tas didelis skysčių kiekis tam ir reikalingas, kad plautų organizmą g.gif
Atsakyti
as irigi maukiu daug vandens. pas mane jau toks iprotis susiformavo, kad jeigu sedziu prie kompo salia turi garuoti puodas zalios arbatos. o kadangi sedziu ir darbe ir namie doh.gif tai kartais nejuciomis prisigeriu biggrin.gif

ka as pastebejau, kad nesveika velai vakarais gerti. reikia ,kad skysciai spetu pasisalinti is organizmo, kitaip is ryto atsikeliu istinusi ir su paakiais schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2006 03 28, 08:04)
Kiek žinau skysčius šalina varnalėšų arbata, yra parduodama visose vaistinėse, ir ten parašyta, kad šalutinio poveikio nėra, bet, kaip yra iš tikrųjų, aš nežinau  unsure.gif



nu nusipirkau as siandien ta varnalesu arbata, tikrai parasyta kad varo skyscius. ja ruosti reikia 3 val , paruosiau, ysipyliau stikline (per diena reikia gerti 3 stiklines) ir turiu pasakyti kad nieko slykstesnio dar nesu ragavusi!!! swoon.gif nezinau kaip prisiversciau ja kas diena gerti.. fui... schmoll.gif
Atsakyti
Kava ir juoda arbata taip pat šalina skysčius, kodėl tuomet jų pataria dietologai vengti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 03 29, 23:35)
Kava ir juoda arbata taip pat šalina skysčius, kodėl tuomet jų pataria dietologai vengti? g.gif

Man skaniausias vanduo "kava"ir "arbata"na bet isgerti vandens doh.gif nebegaliu saves prisiversti.As valgau daug sriubytes,sultiniu,geriu sultis,bet vanduo ...Man tai nelabai... doh.gif Zinau ,kad negerai ,bet kaip prisiversti?

Tiesa mergaites,kas gali papasakoti apie vandens rusis. g.gif Esu girdejusi ,kad labai veiksmingas "negyvas"vanduo ,virskinimo sistemai sureguliuoti.Tai vanduo kuris neturi mineralu ,bet as apie ji beveik nieko nezinau.
Papildyta:
QUOTE(Virdzinija @ 2006 03 27, 00:23)
tai ir mano arbatėlė - cirkuliaciją gerinanti, kad vandenys šalintųsi iš kūno. po kelių savaičių pastebėjau, kad rankos virš alkūnių jau nebe tokios minkštos ir liulančios  blush2.gif

JJG, informacijos neišgavau, kas per žolės, bet dedu nuotraukas - gal pažinsi kurią nors  mirksiukas.gif

čia

ir čia\

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O tos arbateles tai ir as noreciau,bet surinkti tokia "puzle" lotuliukas.gif ,tikrai cia sunku ispainioti lotuliukas.gif
Atsakyti