Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXIV TEMA

QUOTE(neringute7777 @ 2010 05 17, 19:50)
Sveikutes. Ka gi nedrąsiai ir aš jungiuosi į jūsų šaunų būrį. Einam liudininkais liepos 17 . Tai mums pirmas kartas. Pas jus radau daug idėjų , scenarijų jau esu beveik pasidariusi. Aišku kyla šiokių tokių klausimų. Gal galit pagelbėt?
Kada dainuojate ilgiausių metų? Tik susėdus ar vidurnaktį? Pas mus vestuvės mažos 15 žmonių ir be muzikantų. Prašė tik pabūti liudininkais , bet kadangi teka sesutė mano tai noriu padaryti šiokią tokią šventę.


sveika prisijungus 4u.gif mirksiukas.gif siaip kiek teko dalyvauti vestuvese, tai dvylikta val. ar siek tiek po dvylikos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2010 05 17, 13:27)
saldus kartus ar rūgštus suglumo ir bijojo kaip čia pasirinkti ir rinkosi kur daugiau šiek tiek įpilta buvo ir nedrąsiai ragavo biggrin.gif

O ką pylėt g.gif patiko man ši mintis jei nieko prieš nusikopijuosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cūgga @ 2010 05 17, 20:24)
O ką pylėt  g.gif patiko man ši mintis jei nieko prieš nusikopijuosiu  ax.gif


kiek zinau, pila visur viena ir ta pati saldu gerima biggrin.gif thumbup.gif tik pateikia kitaip lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
va man dar klausimelis iskilo blush2.gif o kur visus daikciukus susitalpinot? g.gif kazkokia pintine turejot ar kaip? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte1986 @ 2010 05 17, 18:39)
kiek zinau, pila visur viena ir ta pati saldu gerima biggrin.gif  thumbup.gif  tik pateikia kitaip lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Aš tai planuoju viską į dėžę susidėti o kas bus reikalinga namie į mažesnę atskirą dėžę g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sigučiux* @ 2010 05 17, 15:50)

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif koks grozis, negaliu atsiziureti, kad man tokiu gabumu wub.gif
Atsakyti
Mergaites, ikeliu savo scanariju, labai prasau patarkit ir iskritikuokit blush2.gif
Jis paremtas jaunuju pageidavimais: stalo uzsedimo nenorejo, zidinio degimo nenorejo, keliaraiscio ir puokstes metimo norejo.

Trumpas scenarijus:

16:00 Susitinkam bažnyčioje
Ceremonija
Sveikintojų vaišinimas (Šampanas su „vestuvinėmis“ etiketėmis helio balionai)
Vaižiuojam į gamtą
Sustojam ant tilto (pirmoji kelionė papuoštais paspirtukais)
Širdelių surakinimas
Užsiėmimai gamtoje:
Fotosesija;
Žaidimai:
1. Estafetė su triusikais
2. Vardų rašymas ant batelio
3. Žaidimai su segtukais
4. Agrastai – braškės

20:00 Sugrįžimas į sodybą - tėvų pasitikimas
Pertrauka
Susėdimas prie stalo
Tostas už tėvus. Tėvų sveikinimai
Svečių prisistatymai
Stalo valdžios rinkimai
Šokiai

Antras užsėdimas:
1 – vaiko vardo ir lyties rinkimas
2 – krikštatėvių rinkimas
3 – pasaka apie 4 žvakes
4 – humoristines dovanos jaunųjų tėvams

00:00:
1 – fejerverkai
2 – torto pjovimas
3 – keliaraiščio movimas
4 – puokštės metimas
5 – jaunųjų palydėjimas miegoti

Toliau šokiai-pokiai.....

Atsakyti
QUOTE(fikuse @ 2010 05 17, 22:07)


Toliau šokiai-pokiai.....



o teveliams pirsliai iteiks dovanas? blink.gif kazkaip kiek zinau jaunieji antra diena... g.gif o siaip tai viskas labai puiku thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif bent jau man taip atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(leliuga @ 2010 05 17, 14:15)

o bigsmile.gif ir kada gi piršliausi? smile.gif


QUOTE(svelni @ 2010 05 17, 19:09)
Info čia tikrai daaaaaaaaaaaaaaug, net per daug biggrin.gif  blush2.gif  aš rašau savo scenarijų, dėliojuosi iš visur po truputuką, bet kuo toliau tuo sudėtingiau unsure.gif  o taip nori padaryt,kad visi būtų patenkinti cool.gif  bet taip turbūt nebūna biggrin.gif



drinks_cheers.gif aš irgi viską stengiuos pati rinktis, dėlioti... bet kaip tik dabar dar ir sesija, egzaminai... tai oj... doh.gif greit mesiu užsiėmimą: miegojimas... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringute7777 @ 2010 05 17, 18:50)
Kada dainuojate ilgiausių metų? Tik susėdus ar vidurnaktį?

per šias dainavom tik vidurnaktį per mano tai net du kartus tik susėdus ir vidurnaktį

QUOTE(cūgga @ 2010 05 17, 19:24)
O ką pylėt  g.gif patiko man ši mintis jei nieko prieš nusikopijuosiu  ax.gif
QUOTE(saulyte1986 @ 2010 05 17, 20:27)
va man dar klausimelis iskilo blush2.gif o kur visus daikciukus susitalpinot? g.gif  kazkokia pintine turejot ar kaip? blink.gif

tikrai taip visur saldus vanduo buvo
Papildyta:
QUOTE(saulyte1986 @ 2010 05 17, 20:27)
va man dar klausimelis iskilo blush2.gif o kur visus daikciukus susitalpinot? g.gif  kazkokia pintine turejot ar kaip? blink.gif

buvo didelė tašė ir didelė dėžė (kambary palikta) bei du krepšiai juos ir naudojau kai jau pasibaigiai vėl pagal eigą ko reikia susipildau ir jie buvo visad po stalu iš ko ir tempiau visus reikalus

QUOTE(JasVita @ 2010 05 17, 21:34)
...greit mesiu užsiėmimą: miegojimas...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o kam tau šis žalingas įprotis mastau.gif
Atsakyti
[quote=Zaiza,2010 05 17, 22:38]


buvo didelė tašė ir didelė dėžė (kambary palikta) bei du krepšiai juos ir naudojau kai jau pasibaigiai vėl pagal eigą ko reikia susipildau ir jie buvo visad po stalu iš ko ir tempiau visus reikalus

aisku rolleyes.gif o tai as isvis neisivaizdavau ka reiks su tiek daiktu daryt blink.gif blush2.gif reikes ir man kazkaip panasiai suktis blush2.gif aciu uz atsakyma mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fikuse @ 2010 05 17, 20:07)
Žaidimai:
1. Estafetė su triusikais
4. Agrastai – braškės

Kokie čia žaidimai g.gif
Atsakyti