Įkraunama...
Įkraunama...

Jungtinių Arabų Emyratų klubas


Dar norejau pasisakyti, as asmeniskai viena tikrai nevaziuociau cia gyventi ne uz ka!:))) manau pasaulyje,tarkim ir europoj yra geresniu vietu kur butu galima isidarbinti ir normaliai uzdirbti. O jei turi draugu giminaiciu gyvenanciu cia,gal tada pabandyk, gal patiks:)
Tik jei esi is tu zmoniu kai troksti tvarkos,teisingumo ir kad viskas greitai vyktu, tai to nebus,nes cia viskas inshala ir daug uz save reikia pakovoti:) pati kol nedirbau to nepatyriau, bet ismokau but kantri:))) nors kartais nelabai ir sekas bet pasiguodziam vieni kitiems su western kolegomis:)))) tai geriau palieka bigsmile.gif




QUOTE(Estela_ @ 2012 01 08, 23:43)
Sveikos mergaitės, (ir vėl aš su panašiais klausimais  blush2.gif  biggrin.gif... ) norėjau paklausti, ar yra čia jūsų tarpe rimtai dirbančių ir ar sunku buvo įsidarbinti Emyratuose (turiu galvoj kvalifikuotas specialybes)?
Kaip suprantu, būtų reikalingas tapt. anglų k. egzaminas, o ko dar jie prašytų iš užsienietės?
Ar nebūtų kažkokių problemų vienai, netekėjusiai merginai išvažiuoti gyventi ir dirbti į šią šalį? Ačiū  smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Mildashinas @ 2012 01 18, 16:25)
Smeglio Milga 4u.gif

As tau duosiu " i kaciuka panasus" :DDD koks izeidimas vidury dienos biggrin.gif dar ir koks suo, ir kitus sunis moka gerai pakandzioti, o jei rimtai dauguma cia turi mazus suniukus su kuriais lengva ir jie greiciau adaptuojas. kiek teko su kitais sunu savininkais pakalbeti, kurie atsigabeno sunis is ju saliu tai visi turejo problemu, tai vienam suniui per karsta, tai kitam oda sudirgo, kitam kvepavimas ir t t. gal tik vieninteli sutikau, kuris ir taip atkeliavo is kenijos (golden retvieler) tai jam be jokiu problemu, netgi vasara saltoka budavo  biggrin.gif
apie drabeli? g.gif

isidarbinant jokio anglu egzamino nereikia...
reikia tik diplomo kuris turi buti patvirtintas URM ir Lietuvos ambasados egipte bei cia dubajaus URM...nors man uzteko tik Lietuvos URM, i egipta nereikejo siusti, bet cia laimes dalykas ant kokio veitinio paklius sis dokumentas smile.gif)))


eik, eik, negirdejau lojancio. jis namu dekoracija biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, o jus kuriuose miestuose gyvenat ? Mes planuojam i Dubaju neuzilgo kraustytis. Ten situacija del šuniuku tokia pat ? Nes kiek zinau, ten dauguma emigrantai.. Tai gal kiek kitaip ziuri visi? Be galo gaila butu palikti Lietuvoj savo augintine, bet ir veztis nesinori, jei is namu baisu issivesti doh.gif
Atsakyti
Sveika,

Welcome to UAE 4u.gif

Su suniukais cia viskas gerai:) bus kas bijos, bus kas neleis kartu kilti su liftu smile.gif ir t t, bet dauguma nuosirdziai myli augintinius ir viskas cia su augintiniais yra liuks

Viskas priklauso kaip Jusu suniukas adaptuosis naujoje vietoje kur labai karsta ir dregna. Pasikonsultuokite su veterenoriumi. Taip pat atvezant suniuka reikalingi visi dokmentai, skiepai, kraujo testai, taip pat suniukas turi buti kastruotas. Tiksliai nezinau kaip is EU, bet draugai grizo is Seiseliu kur gyveno, tai kates laike 2 menesius karantine... tad viskuo teks pasidometi. Paklausiu savo drauges ji atsiveze maza suniuka is Anglijos gal is Lietuvos kiti reikalavimai taikomi.

Tai vat o svarbiausia kur jus gyvensite, jei name su nuosavu kiemu tai be jokio vargo butu pats geriausias variantas!

drinks_cheers.gif

Jei reikia daugiau info parasyk zinute, padesiu kuo galesiu 4u.gif

QUOTE(Indre` @ 2012 04 04, 16:22)
Mergaites, o jus kuriuose miestuose gyvenat ? Mes planuojam i Dubaju neuzilgo kraustytis. Ten situacija del šuniuku tokia pat ? Nes kiek zinau, ten dauguma emigrantai.. Tai gal kiek kitaip ziuri visi?  Be galo gaila butu palikti Lietuvoj savo augintine, bet ir veztis nesinori, jei is namu baisu issivesti  doh.gif

Atsakyti
Laba diena 4u.gif ar yra dar gyvenaciu Dubajuje? ax.gif turiu keleta klausimu noreciau kam nors az parasyti smile.gif
Atsakyti
Kol kas begyvenam 4u.gif


4u.gif argareta+2012 08 16, 14:43-->
QUOTE(M 4u.gif argareta @ 2012 08 16, 14:43)
Laba diena  4u.gif  ar yra dar gyvenaciu Dubajuje?  ax.gif  turiu keleta klausimu noreciau kam nors az parasyti  smile.gif

Atsakyti
Sveikos merginos, as irgi prisijungiau prie Jusu klubo. Atsikrausciau su vyru i Dubaju pries kelias dienas. Kol kas viesbutyje esame apsistoje, bet tuoj ir rimciau sakni ileisim. Is pradziu galvojau, kad nepatiks man cia. As megeja pasivaikstinet bent po 5km per diena (o cia ner salygu). Shoppingas, masinos ir saule irgi nelabai manes domina. Bet cia tikrai rojus! Musulmonai buvo teisus - rojus pas juos biggrin.gif Labai aukstas aptarnavimo lygis, pirties oras labai tinka mano odai, nuostabus maistas. Vaikstinejima ismainiau i plaukiojima ir atjaunejau kokiu penkmeciu. Speju, bus sunku i Europa grizti smile.gif Parasykit man kokia zinute, Dubajietes, nes be magistrinio ir pavirsutininku malonumu, kol kas neturiu ka veikti:)
Atsakyti
QUOTE(sarcastic_mrs_fox @ 2012 09 22, 14:19)
Sveikos merginos, as irgi prisijungiau prie Jusu klubo. Atsikrausciau su vyru i Dubaju pries kelias dienas. Kol kas viesbutyje esame apsistoje, bet tuoj ir rimciau sakni ileisim. Is pradziu galvojau, kad nepatiks man cia. As megeja pasivaikstinet bent po 5km per diena (o cia ner salygu). Shoppingas, masinos ir saule irgi nelabai manes domina. Bet cia tikrai rojus! Musulmonai buvo teisus - rojus pas juos biggrin.gif Labai aukstas aptarnavimo lygis, pirties oras labai tinka mano odai, nuostabus maistas. Vaikstinejima ismainiau i plaukiojima ir atjaunejau kokiu penkmeciu. Speju, bus sunku i Europa grizti smile.gif Parasykit man kokia zinute, Dubajietes, nes be magistrinio ir pavirsutininku malonumu, kol kas neturiu ka veikti:)

Smagu, kad kol kas patinka ir pavyko isvengti kulturinio soko biggrin.gif FB yra grupe Lietuviai Emyratuose, ten daugiau veiklos vyksta negu cia smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

atsiprašau, kad trukdau šitoje temutėje, bet gal kada mus pakonsultuotumėte šitoje:
http://www.supermama...;#entry58466482

blush2.gif
Atsakyti
Laba!

Ar dar aktyvus Lietuvaiciai JAE? Gal kas Dubajuje gyvena? As cia neseniai irgi buvau darbo perkelta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LapėSnapė @ 2013 02 18, 11:16)
Laba!

Ar dar aktyvus Lietuvaiciai JAE? Gal kas Dubajuje gyvena? As cia neseniai irgi buvau darbo perkelta biggrin.gif



Sveikinu istojus i lietuviai emyratuose kluba smile.gif 4u.gif
Pabandyk prisijungti i FB lietuviai emyratuose arba lietuviu vaikai emyratuose, daugiau veiklos tenais smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Jungiuosi ir as prie jusu, nors nesu mamyte, bet zinau, kad tik cia galima sulaukti draugiskumo smile.gif tikiuosi rasti su kuo pabendrauti ir jei butu kam noro susitikti...

Kita menesi keliuosi i Dubaju ir norejau paklausti apie butu nuomas?per kur geriausia yra ju ieskoti ir kokios mazdaug kainos uz studio ar vieno kambario buta?

aciu labai labai
Atsakyti