Įkraunama...
Įkraunama...

Jungtinių Arabų Emyratų klubas

4u.gif Labas mergaites. noreciau Jusu patarimo. Viena uzsienio agentura siulo darba Dubajuje 2 metams hostess pozicijoje. Galbut zinote koks vidutinis yra siu darbuotoju menesio uzdarbis?
Be to yra dar vienas dalykas, kas mane neramina- tavo pasas lieka pas darbdavi administracijoje, vietoj jo isduoda ID pazymejimus. Ar esate girdejusios apie tokia praktika?
Atsakyti
Sveikos mergaites,
Mes su MB ketiname susituokti Dubajuje ir as ieskau kuo daugiau ir kuo issamesnes info (kur kreiptis, kokiu dok.reikia ir kaip pats procesas vyksta) apie vedybas UAE. Gal kam is Jusu jau teko registruoti santuoka UAE?
P.S.: atsiprasau jeigu ne i ta tema parasiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eli123 @ 2014 10 18, 22:23)
Sveikos mergaites,
Mes su MB ketiname susituokti Dubajuje ir as ieskau kuo daugiau ir kuo issamesnes info (kur kreiptis, kokiu dok.reikia ir kaip pats procesas vyksta) apie vedybas UAE. Gal kam is Jusu jau teko registruoti  santuoka UAE?
P.S.: atsiprasau jeigu ne i ta tema parasiau  smile.gif


sveika! viskas priklauso ar abu esate lt pilieciai ar ne? kadangi neturime ambasados ir jei nesate residents cia, tai manau paprasciau butu susituokti lietuvoje...
Atsakyti
nagii, keliam tema ir papliurpiam! wink.gif
Atsakyti
Gal yra lietuvių gyvenančių Dubajuje? Su vyru planuojame vykti į JAE atostogauti ir Dubajuje turėsime keletą dienų. Gal atsirastų norinčių padėti ir patarti, ar net pavedžioti po miestą? Žinoma ne už ačiū, bet gal pigiau nei kelionių agentūros siūlo ekskursijas... nakvynę turime. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reila @ 2016 10 18, 14:04)
Gal yra lietuvių gyvenančių Dubajuje? Su vyru planuojame vykti į JAE atostogauti ir Dubajuje turėsime keletą dienų. Gal atsirastų norinčių padėti ir patarti, ar net pavedžioti po miestą? Žinoma ne už ačiū, bet gal pigiau nei kelionių agentūros siūlo ekskursijas... nakvynę turime.  4u.gif


Mane tai irgi domina.
Labai jau mažai randu informacijos apie JAE gyvenančius lietuvius, kurie dalinasi informacija, patyrimais, pastabomis bei rekomendacijomis.
Gal dar kas žino FB forumų šia tema?
Atsakyti
QUOTE(IngaKub @ 2016 11 09, 13:35)
Mane tai irgi domina.
Labai jau mažai randu informacijos apie JAE gyvenančius lietuvius, kurie dalinasi informacija, patyrimais, pastabomis bei rekomendacijomis.
Gal dar kas žino FB forumų šia tema?


yra musu lietuviu grupe FB, Lieuviai Emiratuose vadinasi. Raso zmones, klausia, gauna atsakyma, gal kas zino ar gales pasiulyti koki ekskursiju vadova JAE , negali zinoti, Rasykite:)
Atsakyti

Labukas merginos!!!  :) 

Neseniai atsikrauščiau gyventi į Dubajų :) Jeigu galit daugiau papasakokit apie šalį, kultūrą taisykles ar šiaip kokių įdomių dalykų, įdomu viskas :) 

O gal yra šiaip nuobodžiaujančių kurios norėtų susipažinti :) 

Atsakyti

I have always said that you should give it in any event 90 days before you decide that decision. The vehicle business is not enjoyable. There is a gigantic money to be made, not an attempt to an endeavor. You won't win with "out it an endeavor" temper. You should concentrate on being a compelling vehicle.

https://www.autotraderuae.com/

 

Atsakyti