Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamyčių klubas "Laiminga mama"

QUOTE(daabi @ 2010 04 25, 10:07)
Labas rytas  4u.gif
Šiandien jis tikrai labas, varykit i laukeli kieno maziukai neserga, nu nerealus oras, kaip silta wub.gif  wub.gif  wub.gif
Mes tai beveik visi iskrite, vienas paskui kita paeiliui unsure.gif Mazasis sveiksta, tai mes dabar su vyru doh.gif


Daabi- sveikatytės. Iki antradienio pasveikt turi 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
As ir labai noriu pasidziaugti, kad vis daugiau mamyciu jungiasi i si formuma, tame tarpe ir Sandra su Matuku thumbup.gif

Domantas vis dar serga, skauda vaikui gerklyte, tad antradieni greiciausiai ateisiu viena, paliksiu vaika mociutei ax.gif
Siandien trumpam buvom iseje i kiema pavaikscioti ant pavasarines zolytes, tai nebenorejo vaikas namo lotuliukas.gif

Ausra, sveikatytes visai jusu seimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos už linkėjimus drinks_cheers.gif
Buvau iki akropolio išvarius apsipirkt, tai vaistu dar parsitempiau, susinervinau, ka tiek daug bapkiu vaistinej padejau-nu negaliu kaip viskas brangu schmoll.gif
Sirgti siais laikais prabanga patapo blink.gif
Maziuka isleidau su vyru i lauka, temp nera, tai permasciau, gal nepakenks. Bo gaila namie laikyti ax.gif
Atsakyti
mes šiandien su triračiu pirmčkart išriedėjom- nu jėga....2 val vaikas ir mama lauke prabuvo be zyzimų thumbup.gif
Atsakyti
As ir noreciau Domantui tokio triracio, su apsaugelem ir kad kojytes butu kur pasideti vezant smile.gif Nors katik ismokom vaikscioti ir dabar didziausias dziaugsmas yra paciam kojytes delioti, bet vistiek pavargsta greitai, neisvaiksto dar dvieju valandu pats biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O Fausto dviratis tikrai saunus mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(≈Dinka≈ @ 2010 04 25, 19:54)
mes šiandien su triračiu pirmčkart išriedėjom- nu jėga....2 val vaikas ir mama lauke prabuvo  be zyzimų thumbup.gif

O koki pirkot? Is kur? As ir dabar jau galvoju ne lengva sportinuka, bet koki dviratuka pirkti, nes jauciu, kad nesedes mano pupa vezime - nori vaikscioti.
Atsakyti
QUOTE(IngaDiliene @ 2010 04 25, 20:51)
O Fausto dviratis tikrai saunus   mirksiukas.gif


triratis ten smile.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Mingailiux @ 2010 04 25, 21:53)
O koki pirkot? Is kur? As ir dabar jau galvoju ne lengva sportinuka, bet koki dviratuka pirkti, nes jauciu, kad nesedes mano pupa vezime - nori vaikscioti.


pirkom paprastutį- Nakko iš SM skelbimų, iš vienos šiaulietės mamytės už 50 Lt mirksiukas.gif aš nesu iš tų, kur pirkčiau vaikui tik firminius daiktus už kosmines kainas, kai funkcijos ir paskirtis- tokios pat mirksiukas.gif
išbandymui....vaikui patiko. Kitais metais gal jau kitokį pirksim...
Dėl vežimo,- manasis ten jau ilgai nebeišsėdi- jau riečia pilvą ir nori pats eiti. Iš triračio vakar jau pabaigoj svyrinėjo į šonus- bet jau buvo pavargęs ir miego norėjo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ≈Dinka≈: 26 balandžio 2010 - 10:05
QUOTE(IngaDiliene @ 2010 04 22, 21:03)
Mano Domantukas katik ismoko vaikscioti, tad laksto kaip drasus kiskis po namus  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Tai dabar tokios dziugios akimirkos mums namie  4u.gif  Manau mamytes supras mano dziaugsma  ax.gif

Sveikinam 4u.gif 4u.gif

QUOTE(≈Dinka≈ @ 2010 04 25, 17:54)
mes šiandien su triračiu pirmčkart išriedėjom- nu jėga....2 val vaikas ir mama lauke prabuvo  be zyzimų thumbup.gif

thumbup.gif Gaila, kad man su antrąja nepasiteisino, nes jai vis tiek reikia eiti pačiai. Nuo dviračio lengviau nulipti nei iš vežimo, tai kol kas liekam prie vežimo.
Atsakyti
Sveikutes

QUOTE(≈Dinka≈ @ 2010 04 26, 12:04)
triratis ten smile.gif  mirksiukas.gif
pirkom paprastutį- Nakko iš SM skelbimų, iš vienos šiaulietės mamytės už 50 Lt  mirksiukas.gif aš nesu iš tų, kur pirkčiau vaikui tik firminius daiktus už kosmines kainas, kai funkcijos ir paskirtis- tokios pat  mirksiukas.gif
išbandymui....vaikui patiko. Kitais metais gal jau kitokį pirksim...
Dėl vežimo,- manasis ten jau ilgai nebeišsėdi- jau riečia pilvą ir nori pats eiti. Iš triračio vakar jau pabaigoj svyrinėjo į šonus- bet jau buvo pavargęs ir miego norėjo  ax.gif

Tai kam tie firminiai? Vaikas vis tiek nesupranta, o nusibosta tai taip pat kaip ir ne firminiai. Svarbu, kad dviratis patinka thumbup.gif

QUOTE(Mulan @ 2010 04 26, 13:55)
thumbup.gif Gaila, kad man su antrąja nepasiteisino, nes jai vis tiek reikia eiti pačiai. Nuo dviračio lengviau nulipti nei iš vežimo, tai kol kas liekam prie vežimo.

O vezime tilteliu nedaro? Maniske tai labai sunkiai issedi. Siandien vaziavome i Saules miesta kepuriu matuotis. Tai tik pastaciau ant zemes, nusisukau i kepuriu puse, atsisuku, neber vaiko. PArdaveja sako, isejo su savo reikalais lotuliukas.gif Ir ziuriu jau eina koridoriumi (spejo net is parduotuves iseit doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2010 04 26, 12:37)
O vezime tilteliu nedaro? Maniske tai labai sunkiai issedi. Siandien vaziavome i Saules miesta kepuriu matuotis. Tai tik pastaciau ant zemes, nusisukau i kepuriu puse, atsisuku, neber vaiko. PArdaveja sako, isejo su savo reikalais  lotuliukas.gif Ir ziuriu jau eina koridoriumi (spejo net is parduotuves iseit  doh.gif )

Bando, bet gali įduoti maisto į rankas ir tyli biggrin.gif O triratyje reikia laikytis už rankenų, nusibosta, reikia mygtukus paspaudyt. Jei šiaip pasivaikščiot, tai nieko, bet bandžiau iki pardės nuvažiuot, tai pusę kelio nuvažiavus nulipo ir pasuko namų link biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulan @ 2010 04 26, 15:12)
Bando, bet gali įduoti maisto į rankas ir tyli biggrin.gif O triratyje reikia laikytis už rankenų, nusibosta, reikia mygtukus paspaudyt. Jei šiaip pasivaikščiot, tai nieko, bet bandžiau iki pardės nuvažiuot, tai pusę kelio nuvažiavus nulipo ir pasuko namų link biggrin.gif

lotuliukas.gif
Matyt jai i parde nereikejo tuo metu lotuliukas.gif
Atsakyti
mes irgi planavom pirkti toki trirati, bet labai abejojam, kad ten islaikytume Kristupa biggrin.gif sakem, reikes kur nors pabandyti ar patiktu jam, tik vistiek tikiu kad neilgai jis ten sedetu rolleyes.gif
o mums nuo vakar didele sloga atsirado unsure.gif buciau rytoj viena atejus, bet MB turi isvaziuoti ir nebus kam maziuko palikti verysad.gif verysad.gif kaip gaila kad negalesiu ateiti, o jau svaigau kaip noriu ismokti ta gelyte daryti doh.gif
teks dabar prasyti, kad kas nors pamokintumete blush2.gif ax.gif

o lauke oras tikrai labai fainas thumbup.gif buvom trumpam iskise nosis.
Atsakyti