Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamyčių klubas "Laiminga mama"

Sveikutes...

Tie triratukai bent jau mums šaunus dalykas, vežime nuobodžiau, tik su jais važiuojam tik su tėčiu biggrin.gif Viena nepasirašau bent jau pokolkas smile.gif

Domantukui 4u.gif Šaunus jausmas ir mamai ir vaikui manau rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės visos 4u.gif
Gera mintis-reiks ir man gal pasidairyt nenaujo triratuko smile.gif
Jau rytoj su daugeliu iš Jūsų susitiksim klube-smagumėlis drinks_cheers.gif Gaila, kas negalės ateiti rolleyes.gif
Mąstom padaryti greitu laiku drabužėlių, žaisliukų, visokių nebereikalingų daiktelių turgelį - kas parduoti už simbolinę kainą, kas išmainyti, kas padovanoti. Noriu Jūsų nuomonės-ar toks užsiėmimas būtų įdomus? Ar galėtumėt (gal vyrų pagalba) atsivežti daiktelius į Europą? Nes jei kokią vaikštynę kas norės (žinau, jog Inga tikrai lotuliukas.gif ) ar išeitų visoms atsinešti g.gif
Jei mamytėms patiktų, galėtume tokią tradiciją pasidaryt kas kokius du mėn ar dažniau tongue.gif
Atsakyti
Aciu uz balioneli ir sveikinimus 4u.gif
Atrodo nesenai cia buvau, o jau tiek daug mamyciu prikomentavo smile.gif Labai dziugu, kad aktyviai jungiates i mamu klubo foruma smile.gif
Tik liudna, kad rytoj dalis mamyciu negales ateiti i pirmaji rankdarbiu uzsiemima smile.gif Niu bet pazadu padaryti daug nuotraukyciu bei pasidalinti ispudziais smile.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif

O mainu turgelio as labai laukiu, nes Domukas sparciai auga,tad lieka daug zaisliuku, drabuzeliu, ivairios vaikiskos technikos biggrin.gif Butu saunu pasikeisti, padovanoti ar parduoti uz simboline kaina tai ka esame isauge ax.gif
Tikiuosi, kad ir daugiau mamyciu susizaves sia saunia pavasarine mainu turgelio ideja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngaDiliene: 26 balandžio 2010 - 22:48
Sveikutes 4u.gif
labai laukiu foto ir pasakojimo kaip sekes siandien ax.gif nu zinokit kaip man liudna kad negalejom ateiti cray.gif kazkokia priklausomybe pasidare klubui blush2.gif lotuliukas.gif

o dabar tai mes visi trys susirgom. man ir mb gerkles skauda, jis dar ir sloguoja. maziukui sloga didele,pradeda koseti..

del turgelio tai liux thumbup.gif tik va vis galvoju kad nelabai turim ka parduoti mes.. zaisliukus laikysim kitam broliukui ar sesutei (ateiciai ax.gif ) bandysiu rubeliu gal ieskoti mazu. gal ir mamytes turesim ka pasikeisti ar parduoti. tuo paciu ir maziuku ir savo daiktelius atnaujinsim ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dange*: 27 balandžio 2010 - 12:31
Sveikutes 4u.gif
NU ir man niekaip neiseina ateiti ne i viena susitikima. Ne tas, tai tas doh.gif
Atsakyti
Parvaziavom is klubo , maze "be plionkes". Parnesiau, batus numoviau - miega. Nei valgyt reikia, nei neaisku kas pamperse dedasi. Taip nusivare nuo koju maze, kad jau niekas neberupejo.
Fainiai pasibuvom. Labai smagu. Man jauciu irgi priklausomybe atsiranda.
Laukiam nuotrauku thumbup.gif

Del turgelio... mintis labai liux thumbup.gif . Tik mes padalyvausim niekuo neprisidejusios (ta prasme parduoti nelabai turime ka), nes gal sesute (arba broliukas) kada bus ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,
As jau ir namie, tik ka pavalgiau, o tai nuo ryto nespejau lotuliukas.gif
Taip smagu girdet, kad patinka musu susitikimai wub.gif
As tai snd esu tokia dekinga Dianai, nes pirma kart atsipuciau ir su malonumu patylejau lotuliukas.gif Nu taip atsipalaidavau wub.gif Toks visai kitoks susitikimas buvo, nors ir musu nedaug atejo, bet tokia tyla, ramybe, daugiau paplepejom, pazinom viena kita thumbup.gif Gal dar to jaukumo pridave, jog buvom ne viduryje sales, o uz tos sieneles smile.gif
O ta turgeli reiks suorganizuoti jauciu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daabi: 27 balandžio 2010 - 15:37
Sveikutes smile.gif
Mes siandien pramiegojom susitikima ....
Pirkome Saules mieste Rusnei striuke ir gavom lapeli su "laimingos mamos" reklama smile.gif
Del turgelio ideja gera. Sudalyvausim, gal netgi kazka nusipirksim, bet pacios parduoti neturime nieko
Atsakyti
Sveikos. Mes irgi tik nebent ką nors pirktume turgelyje (nors ir tai nelabai ko reikia smile.gif ), nes visą kraitį paliksim ateičiai - kitam leliukui ax.gif
Atsakyti
Dange jusu visai seimai linkim sveikatytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Labai dziugu, kad klubui mamytes jaucia priklausomybe, o vaikiukai taip issikrauna lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O reklama Saules mieste vadinasi pasiteisino smile.gif)

Atsakyti
sveikos,mamytės 4u.gif

radau jus čia ax.gif

labai džiaugiuosi, atėjusi į jūsų susitikimą, smagu buvo ir gėlytę verti, o vyras nusprendė,kad ir jam laikas jungtis į kokį tėvelių klubą lotuliukas.gif Aurėja buvo pilna įspūdžių ir visai nenorėjo miegot pietų miego biggrin.gif

sergantiems linkim sveikatytės 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Dange- sveikatytės jums visiems 4u.gif

Noriu padėkoti visoms, kas atėjo, pasibuvo. Tikiuos, kad patiko...Norėjos padaryti viską paprastai, jaukiai...Tikiuos pavyko ax.gif
Aušra- nedėkok, anąkart tu daug šnekėjai, o aš lyg aną buvau praradus blush2.gif

Erossa- dėl tėvelių klubo: jei tėtukas mėgsta stalo žaidimus žaisti- galiu rekomenduoti Šiauliuose stalo žaidimų klubą "Daiskardas". Renkamasi kiekvieną antradienį 19 val ir sekmadienį 14 val. 4u.gif Visa info- www.daiskardas. lt ( ten mano vyras lankosi ir yra vienas iš iniciatorių 4u.gif )
Atsakyti