Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Šelmiškiausia šukuosena"

QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 04 21, 10:23)
Išsitaršiusios garbanos, miela akimirka, ko daugiau reikia? smile.gif O gal įsivaizduojat, kad šitam konkursui reikia spec į kirpyklą eit, kad vaikui šventinį sušukavimą padarytų? biggrin.gif

tai vadinas galima dėl bile kokią foto? g.gif kur vaikas atrodo gražiai ir tiek? ir dar-o kodėl turi būt plaukų? o jei pas vaikelį keli plaukai,bet gražiai susišiaušę-tai nešukuosena?
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2010 04 21, 10:36)
tai vadinas galima dėl bile kokią foto? g.gif  kur vaikas atrodo gražiai ir tiek? ir dar-o kodėl turi būt plaukų? o jei pas vaikelį keli plaukai,bet gražiai susišiaušę-tai nešukuosena?

Ramunita, bet juk yra jau konkurse ir keli plaukai. Visokių bus, bet kaip supratau konkurso užduotį,. tai tikrai čia neprašomos foto su šukuosenom iš kirpyklos smile.gif . Aš suprantu labiau- "plaukuosena".
Atsakyti
QUOTE(Aidulia @ 2010 04 21, 10:42)
Ramunita, bet juk yra jau konkurse ir keli plaukai. Visokių bus, bet kaip supratau konkurso užduotį,. tai tikrai čia neprašomos foto su šukuosenom iš kirpyklos smile.gif . Aš suprantu labiau- "plaukuosena".

vaat plaukuoseną ir aš suprantu ax.gif va,kaip ta mėlynakė mergaitė-nu nekasdien ji taip atrodo ir tai nėra nuolatinė jos plaukučių būsena. Čia lašelis parašė,kad svarbu,kad būtų plaukai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2010 04 21, 09:51)
vaat plaukuoseną ir aš suprantu  ax.gif va,kaip ta mėlynakė mergaitė-nu nekasdien ji taip atrodo ir tai nėra nuolatinė jos plaukučių būsena. Čia lašelis parašė,kad svarbu,kad būtų plaukai rolleyes.gif

Na taip, juk bent keli turi būt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunita @ 2010 04 21, 09:51)
vaat plaukuoseną ir aš suprantu  ax.gif va,kaip ta mėlynakė mergaitė-nu nekasdien ji taip atrodo ir tai nėra nuolatinė jos plaukučių būsena. Čia lašelis parašė,kad svarbu,kad būtų plaukai rolleyes.gif

O kas ten tokio nekasdieniško toj nuotraukoj? g.gif Maniškiai kaskart po vonios būtent taip ir atrodo, o į vonią mes kasdien smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 04 21, 09:48)
tai mamų ar su ta atributika mirksiukas.gif


bet ne vaikų schmoll.gif

QUOTE(Ramunita @ 2010 04 21, 10:17)
o čia šukuosena-kur? kadras gražus,bet ar čia kokia šukuosena yra? g.gif


o kam tos šukuosenos????
vėjas padraikė ir va, geriausias rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
Rustė įdėk linką į konkursą į pirma puslapį jei nesunku , nes mano pvz mozila vėl nerodo šio konkurso doh.gif nesuprantu kodėl , nepatogų kiekvieną kartą perjunginėt naršyklės
Papildyta:
konkursas nespėjo prasidėt o komentarai doh.gif kažkaip šukuosenas man atrodo kai kurios supranta kaip su "načiosu" daug lako ir ant viršaus blizgučiai? bigsmile.gif tuoj prasides , " na kokia čia šukuosena?" " čia juk paprastai tik šiaip sušukuota" " nu ne čia nepasakyčiau juk šukuosena" ,"mano vaikas taip kiekvieną dieną" atrodo todėl čia ne šukuosena" ir tt ir pan, va jei vaikui erokezą padarysit jau bus šukuosena biggrin.gif žmonės atsipalaiduokit gi biški , bo tuoj pastatysiu savo plaukus visu ilgiu į viršu ir dalyvausiu, garantuotai laimėsiu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 21 balandžio 2010 - 11:38
4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *meduota*: 21 balandžio 2010 - 11:00
QUOTE(Lera @ 2010 04 21, 10:59)
konkursas nespėjo prasidėt o komentarai doh.gif kažkaip šukuosenas man atrodo kai kurios supranta kaip su "načiosu" daug lako ir ant viršaus blizgučiai? bigsmile.gif tuoj prasides , " na kokia čia šukuosena?" " čia juk paprastai tik šiaip sušukuota" " nu ne čia nepasakyčiau juk šukuosena , mano vaikas taip kiekviena dieną atrodo todėl čia ne šukuosena" ir tt ir pan, va je vaikui erokezą padarysit jau bus šukuosena biggrin.gif žmonės atsipalaiduokit gi biški , bo tuoj pastatysiu savo plaukus visu ilgiu į viršu ir dalyvausiu garantuotai laimėsiu  cool.gif

Būtent drinks_cheers.gif Galų gale sąlygose nėra nurodyta, kad ta "plaukuosena" nekasdieniška turi būt.....
Atsakyti
na,tai tada Rustė turės tvirtinti VISAS į konkursą siunčiamas fotkes, nes visose galima įžvelgti šukuosenas.

Papildyta:
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 04 21, 11:47)
Na taip, juk bent keli turi būt biggrin.gif

o kąžplika galvutė-tai nešukuosena? juk yra kas specialiai eina į kirpyklas,galvas skutasi. Taip,kad cool.gif Šitam konkursui tada tinka visos alei vienos foto.
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2010 04 21, 11:39)
na,tai tada Rustė turės tvirtinti VISAS į konkursą siunčiamas fotkes, nes visose galima įžvelgti šukuosenas.

nu beveik taip bigsmile.gif ŠUKOsena nuo žodžio ŠUKOS svarbiausiai SUŠUKUOTA biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2010 04 21, 12:40)
nu beveik taip  bigsmile.gif ŠUKOsena nuo žodžio ŠUKOS svarbiausiai SUŠUKUOTA  biggrin.gif

tai vat-tas man ir įdomu wink.gif kaip dabar suprast kuri foto į temą mirksiukas.gif beje,plika galva-irgi šukuosena-argi ne ax.gif ?
Atsakyti
Ai... Kuri kuri.... Visos į temą. Jokių spec sąlygų nėra. Akcentas nuotraukoj turi būt į plaukuotąją galvos dalį (yra ten plaukai, ar ne....). Aš taip suprantu.
Papildyta:
QUOTE(Lera @ 2010 04 21, 11:40)
nu beveik taip  bigsmile.gif ŠUKOsena nuo žodžio ŠUKOS svarbiausiai SUŠUKUOTA  biggrin.gif

Nu gali juk ir susivėlęs būt, jei stiliuks bus - užskaitysim biggrin.gif


Man iš šiuo metu pateiktų tik šita nelabai į temą pataiko:
user posted image
Atsakyti