Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Šelmiškiausia šukuosena"

QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 04 21, 12:52)

Man iš šiuo metu pateiktų tik šita nelabai į temą pataiko:



Ką jūs, taigi tokiam mažam vaikiukui jau lankelis uždėtas bigsmile.gif Mano mažoji iškart jį nusiluptų, nespėčiau nufotografuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 04 21, 12:52)
Man iš šiuo metu pateiktų tik šita nelabai į temą pataiko:
user posted image

o kodėl? kuom ji kitokia už vaiką,uostantį gėles? bigsmile.gif pklaukučiai sutvarkyti taip,kad valgymo metu nelįstų,kur nereikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 04 21, 11:52)
Nu gali juk ir susivėlęs būt, jei stiliuks bus - užskaitysim biggrin.gif
Man iš šiuo metu pateiktų tik šita nelabai į temą pataiko:
user posted image

užskaitysim aišku biggrin.gif

šita labiau tiktu "valgau pats" biggrin.gif nu vat netinkama nors ir su plaukuosena , nes suprantu būtent plaukuosena ir turi būt pagriežta ane?
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2010 04 21, 13:04)
o kodėl? kuom ji kitokia už vaiką,uostantį gėles? bigsmile.gif


jei nenori nematyt skirtumo, tai jau ir rodant pirštu nematysi irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2010 04 21, 12:07)
užskaitysim aišku biggrin.gif

šita labiau tiktu "valgau pats" biggrin.gif nu vat netinkama nors ir su plaukuosena , nes suprantu būtent plaukuosena ir turi būt pagriežta ane?

Aišku užskaitysim, negi gaila smile.gif Nors akcentas šitoj nuotraukoj į išterliotą veiduką, tad tikrai labiau tiktų kokiam "Valgau pats"...
Mano požiūriu būtent plaukai turi būt akcentas, nes kitaip išties bet kuri, bet kokia tinka...
Papildyta:
QUOTE(Ramunita @ 2010 04 21, 12:04)
o kodėl? kuom ji kitokia už vaiką,uostantį gėles? bigsmile.gif pklaukučiai sutvarkyti taip,kad valgymo metu nelįstų,kur nereikia ax.gif

Būtent! Kad valgymo metu nelįstų kur nereik.... Nuotraukoj valgymas akcentuotas. O toje, kur vaikas gėlę uosto, bent jau man pirmiausiai į akis susitaršiusios garbanos krenta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lera @ 2010 04 21, 10:59)
Rustė įdėk linką į konkursą į pirma puslapį jei nesunku , nes mano pvz mozila vėl nerodo šio konkurso  doh.gif  nesuprantu kodėl , nepatogų kiekvieną kartą perjunginėt naršyklės
Papildyta:
konkursas nespėjo prasidėt o komentarai doh.gif kažkaip šukuosenas man atrodo kai kurios supranta kaip su "načiosu" daug lako ir ant viršaus blizgučiai? bigsmile.gif tuoj prasides , " na kokia čia šukuosena?" " čia juk paprastai tik šiaip sušukuota" " nu ne čia nepasakyčiau juk šukuosena" ,"mano vaikas taip kiekvieną dieną" atrodo todėl čia ne šukuosena" ir tt ir pan, va jei vaikui erokezą padarysit jau bus šukuosena biggrin.gif žmonės atsipalaiduokit gi biški , bo tuoj pastatysiu savo plaukus visu ilgiu į viršu ir dalyvausiu, garantuotai laimėsiu  cool.gif

Lera bigsmile.gif Davei mintį, kaip reiks tave pafotkint biggrin.gif
Atsakyti
na va radau pagooglinau kelias kur suprantu akcentuota į šukuosena ( bent jau man) ( ideju gal kam pamesiu prie to pačio:) )

user posted image

user posted image

user posted image

ir net čia biggrin.gif

user posted image

foto radau iš tinklapio mamos dienoraštis ten irgi buvo plaukuosenų kažkoks konkursas smile.gif




Papildyta:
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 04 21, 12:15)
Lera bigsmile.gif Davei mintį, kaip reiks tave pafotkint biggrin.gif

į kadrą netilps tokie lotuliukas.gif nu ne aš tokiu nenoriu mano fantazijos vos ne erotines lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 21 balandžio 2010 - 12:18
QUOTE(Lera @ 2010 04 21, 12:18)
na va radau pagooglinau kelias kur suprantu akcentuota į šukuosena ( bent jau man) ( ideju gal kam pamesiu prie to pačio:) )

user posted image

user posted image

user posted image

ir net čia biggrin.gif

user posted image

foto radau iš tinklapio mamos dienoraštis ten irgi buvo plaukuosenų kažkoks konkursas smile.gif
Papildyta:

į kadrą netilps tokie  lotuliukas.gif nu ne aš tokiu nenoriu mano fantazijos vos ne erotines  lotuliukas.gif

Man tai nelabai įdomios tos, kur mergaitės kaseles demonstruoja ax.gif

Tilps tilps irnesakyk.gif Mes panoraminę padarysim hihihi.gif Bus netgi labai erotinė sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 04 21, 08:14)
"Nuotraukų atsiuntimas į konkursą laikomas autorių sutikimu naudoti atsiųstas nuotraukas parodoje bei reklaminiuose pranešimuose, susijusiuose su projektu, neišmokant honoraro."

Jooo.. kažkas sugalvojo pigiai prasisukt..
Atsakyti
QUOTE(Taistė @ 2010 04 21, 12:23)
Jooo.. kažkas sugalvojo pigiai prasisukt..

O kaip kitaip... Krizė gi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 04 21, 12:22)
Man tai nelabai įdomios tos, kur mergaitės kaseles demonstruoja ax.gif

Tilps tilps irnesakyk.gif Mes panoraminę padarysim hihihi.gif Bus netgi labai erotinė sokiai.gif

taip ir man neįdomios tiesiog sakau tiesiog kažkaip matosi kad būtent šukuosena norima parodyt ( nu man bent jau)

čia jau tokios erotines na liubitelia
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2010 04 21, 12:27)
taip ir man neįdomios tiesiog sakau tiesiog kažkaip matosi kad būtent šukuosena norima parodyt ( nu man bent jau)

čia jau tokios erotines na liubitelia
lotuliukas.gif

Pagyvensim - pamatysim, ane? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 04 21, 12:33)
Pagyvensim - pamatysim, ane? mirksiukas.gif

nu taip taip , juolab jau mažai ir gyvent beliko tai reiškia greit ir pamatysim biggrin.gif
Atsakyti