Įkraunama...
Įkraunama...

"Žvaigždės" be makiažo - 3

Nu neblogai neblogai Ivanova atrodo smile.gif
Atsakyti
Jampolskio moteriškaitė gražiai atrodo, Židonytė taip pat. Ivanovos fotkė čia ne buitinė, todėl taip dailiai ir žiūrisi. Kiek kitose foto esu ją mačius be makiažo, tai ne kažin kas.



Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2013 03 13, 16:20)
Jampolskio sužadėtinė be makiažo

user posted image


kažkaip keistai man čia ji atrodo, ne dėl makiažo, bet dėl proporcijų - pati tokia smulkutė o gavla tokia didelė - kaip tų lėlių unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Makiažo kaip temai "Žvaigždės be makiažo" gal ir daugoka, bet atrodo tikrai neblogai.
Atsakyti
L. Mondeikaitė ir kitos
Atsakyti
QUOTE(*Mieloji* @ 2013 10 05, 20:55)


I.Stasiulyte, K. Ivanova, L.Mondeikaite (nors man ji siaip labai ne prie sirdies), R. Zidonyte - simpatiskos moterys
G. Lebedeva, E. Jakstyte, O.Pikul - tiek prisitiuningavusios, kad jau mazai skirtumo, pasidziusios ar ne...
R. Uzialkaite, K. Savickyte-Damanskiene, J, Jegorova ir R. Kulvinskyte - prastokai atrodo be makiazo (lyg pavargusios butu), nors, paskutinioji man labai prie sirdies del savo meniskos dusios...
N. Bunke-Zvonke - chapeau fotografui arba ji isties grazesne be spakliaus, nei pasidzius...
likusias praverciau be menkiausios emocijos.
Atsakyti
QUOTE(*Mieloji* @ 2013 10 05, 21:55)

Oi.... unsure.gif Stasiuleviciute, Uzialkike, Savickyte baisios kaip mano gyvenimas... doh.gif
Visos kitos gali ramiai gatve eit ir be makiažo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nustebtumet save pamaciusios sulyginus su ir be makiazo lotuliukas.gif ... Tikrai jau ne visos is pieno plaukusios ir t.t.. biggrin.gif Taip ir tos zvaigzdes, normalus zmones su savo trukumais ir pliusais mirksiukas.gif
Atsakyti
man kokia grazi L.Mondeikaite be makiazo! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaaa @ 2013 10 07, 13:09)
Nustebtumet save pamaciusios sulyginus su ir be makiazo  lotuliukas.gif ... Tikrai jau ne visos is pieno plaukusios ir t.t..  biggrin.gif  Taip ir tos zvaigzdes, normalus zmones su savo trukumais ir pliusais  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(zaliass @ 2013 10 18, 00:40)
man kokia grazi L.Mondeikaite be makiazo!  thumbup.gif

Labai grazi thumbup.gif
Atsakyti
nugis nebloga tema sukūrę esat thumbup.gif tik kai peržiūrėjau visas foto tai mano išvada kad kai kurios ypač lietuviu zvaigziu be makiažo kur vadinasi foto tai ir pašviesintos fotošopu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
http://www.15min.lt/...53-371306?cf=df

Kazlauskaite, pudros sluoksnis ,skruostai nupudrinti, blakstutes pridetos ir cia vadinasi be makiazo doh.gif
Atsakyti