Įkraunama...
Įkraunama...

"Žvaigždės" be makiažo - 3

Blankiausios tai Karina ir Kristina Ivanova.... O Skrolytė be makiažo man dar gražesnė, tokia kaip jauna mergaitė atrodo... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2014 02 01, 20:35)
http://www.15min.lt/...53-371306?cf=df

Kazlauskaite, pudros sluoksnis ,skruostai nupudrinti, blakstutes pridetos ir cia vadinasi be makiazo doh.gif

drinks_cheers.gif bet ten ne ji viena tokia lebedevos priklijuotos blakstienos per visa foto šviečia biggrin.gif ir daugelio kitu... kelios tai tikrai be makiažo tik kazin ar gali tokia oda visu tobula būti be jokių strazdanų ar dėmelių tokios skaistaodės visos g.gif na, sakykim biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
A. Valentaitė be makiažo
user posted image
foto iš čia
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2014 03 26, 14:21)
A. Valentaitė be makiažo



O ji be makiažo daug gražesnė, visai kitas žmogus atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tikpasilik @ 2014 03 26, 15:18)
O ji be makiažo daug gražesnė, visai kitas žmogus atrodo  thumbup.gif


aš jos čia neatpažinau biggrin.gif
va ka reiškia makiažas, jos akys su makiažu man visada tokios sunkios, pavargusios atrodo g.gif
plaukai kai nelyginti, negarbanoti, tai šioj foto atrodo išsausėją...

Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2014 03 26, 14:21)
A. Valentaitė be makiažo


Man ji ar su makiazu ar be nesimpatiska blush2.gif
Atsakyti
makiažas tikrai daug gali pakeisti
Atsakyti
Net nepazinau smile.gif man be makiazo zymiai meilesne atrodo,ne tokia salta smile.gif
Atsakyti
Bet tai man kai kurios su makiazu pasirode, ypac Greta Lbedeva ar kaip - blakstienos net sulipe nuo tuso... Ar cia man vaidenasi?
Atsakyti
Kaip garsenybės atrodo su makiažu ir be jo
Atsakyti
normaliai atrodo merginos ir moterys smile.gif tos kur kaip su tusu pasidažiusios greičiausiai dėl priaugintų blakstienų taip atrodo....
Atsakyti
Man pikul grazi ir be makiazo ko nesitikėjau! thumbup.gif niekada nemačiau jos svariu veidu, maniau vaizdas bus blogesnis. Tik antakiai galetu buti madingesni, t.y. ne tokie ploni


QUOTE(NORIKA @ 2011 07 01, 11:22)
"grazioji" Pikul pries makiaza.... smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti