Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

na va jau grizome ir galiu pasakyti kad tikrai tikejausi blogesnio varianto bet netgi nustebau kokios grazios sukneles smile.gif nusipirkau laaabai man asmeniskai grazia suknele, kurios kaina 600 lt, svarkelis kainavo 60 ir nuometas 70 bet man bendroj sumoj viska pardave uz 660 smile.gif labai maloni pardaveja, labai paslaugi, matavomes tokioj mini studijoj, patiko man, tikrai smile.gif zodziu, manau kiekviena ten rastu sau tinkama suknele, nes tikrai yra ivairiausiu, "turginiu", kaip kai kurios vadina (nors man jos niekuo nesiskiria nuo salonuose esanciu), ir paprastuciu kad ir uz 350 lt, bet tikrai neprastu. galvojau gal nusipirkti tokia paprasta bet tikrai grazia, uz 350, bet issirinkau brangesne smile.gif tai vat.
o del bateliu... pardavejos mane isgasdino biggrin.gif vaiksto kazkokios apsirukiusios, visos perss man batus, o is kurios nusipirkau, tai trise kone uzsipuole, kad tikrai kitur nerasiu tokiu ir uz tokia kaina, nemaloniai jauciausi, bet kadangi tokiu bateliu ir ieskojau, tai isigijau smile.gif
na tai toks bendras ispudis ;D tikiuosi kamnors pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KashaloTe @ 2010 05 11, 12:31)
na va jau grizome ir galiu pasakyti kad tikrai tikejausi blogesnio varianto bet netgi nustebau kokios grazios sukneles smile.gif nusipirkau laaabai man asmeniskai grazia suknele, kurios kaina 600 lt, svarkelis kainavo 60 ir nuometas 70 bet man bendroj sumoj viska pardave uz 660 smile.gif labai maloni pardaveja, labai paslaugi, matavomes tokioj mini studijoj, patiko man, tikrai smile.gif zodziu, manau kiekviena ten rastu sau tinkama suknele, nes tikrai yra ivairiausiu, "turginiu", kaip kai kurios vadina (nors man jos niekuo nesiskiria nuo salonuose esanciu), ir paprastuciu kad ir uz 350 lt, bet tikrai neprastu. galvojau gal nusipirkti tokia paprasta bet tikrai grazia, uz 350, bet issirinkau brangesne smile.gif tai vat.
o del bateliu... pardavejos mane isgasdino biggrin.gif vaiksto kazkokios apsirukiusios, visos perss man batus, o is kurios nusipirkau, tai trise kone uzsipuole, kad tikrai kitur nerasiu tokiu ir uz tokia kaina, nemaloniai jauciausi, bet kadangi tokiu bateliu ir ieskojau, tai isigijau smile.gif
na tai toks bendras ispudis ;D tikiuosi kamnors pravers  mirksiukas.gif

o gali parodyti suknyte? bigsmile.gif
Atsakyti
Na as jos dar nefotkinau, (tiesa pasakius net nemokeciau turbut cia foto idet), bet manau po vestuviu kokia foto tikrai idesiu, kad pamatytumet smile.gif) dar vien del to, kad ant pakabos ji tikrai ne taip ispudingai atrodo, kaip ant pacio zmogaus wink.gif

o siaip ji tokia iki zemes, be petnesu, virsuje graziai pasiuvineta, nuo desinio sono eina tokios kaip ir klostes net nz kaip pavadint, dar prie klubu toks rastas... nepusta, per liemeni aptempta o nuo klubu laisvai krenta zemyn smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KashaloTe: 11 gegužės 2010 - 13:42
O kada geriausiai vaziuot i gariunus. Tik sestadienais ar ir darbo dienom galima rasti ka gero?
Atsakyti
QUOTE(KashaloTe @ 2010 05 11, 12:31)
na va jau grizome ir galiu pasakyti kad tikrai tikejausi blogesnio varianto bet netgi nustebau kokios grazios sukneles smile.gif nusipirkau laaabai man asmeniskai grazia suknele, kurios kaina 600 lt, svarkelis kainavo 60 ir nuometas 70 bet man bendroj sumoj viska pardave uz 660 smile.gif labai maloni pardaveja, labai paslaugi, matavomes tokioj mini studijoj, patiko man, tikrai smile.gif zodziu, manau kiekviena ten rastu sau tinkama suknele, nes tikrai yra ivairiausiu, "turginiu", kaip kai kurios vadina (nors man jos niekuo nesiskiria nuo salonuose esanciu), ir paprastuciu kad ir uz 350 lt, bet tikrai neprastu. galvojau gal nusipirkti tokia paprasta bet tikrai grazia, uz 350, bet issirinkau brangesne smile.gif tai vat.
o del bateliu... pardavejos mane isgasdino biggrin.gif vaiksto kazkokios apsirukiusios, visos perss man batus, o is kurios nusipirkau, tai trise kone uzsipuole, kad tikrai kitur nerasiu tokiu ir uz tokia kaina, nemaloniai jauciausi, bet kadangi tokiu bateliu ir ieskojau, tai isigijau smile.gif
na tai toks bendras ispudis ;D tikiuosi kamnors pravers  mirksiukas.gif

nu fantastika.... sveikinu! pati ruosiuos vykti ieskoti ten sau suknutes, bet kol kas pas mane prasidejo lankymasis salonuose ax.gif ai, reikia gi pasinaudoti proga ir issimatuoti tokias suknias - kada daugiau beturesu tokia proga blush2.gif o be to ir laiko dar turiu smile.gif
o gal galima konkreciau - ten kiek uzmacius yra keletas pardaveju pas kurias yra nuotakos sukniu, gal pasidalinsi pas kuria pirkai?
Atsakyti
na darbo diena manau dirba kaip ir sestadieniais (as darbo diena ir vaziavau, t.y. siandien), tik turbut prekiu daugiau, nes daugiau zmoniu suvaziuoja, didesne paklausa, bet as sau puiku pasirinkima turejau, lentynos nukrautos, tikrai nepasakyciau kad mazas pasirinkimas:) jau iki puses 12 pradejo, kaip pastebejau, daiktus krautis prekeiviai, tai manau kokia 8-9 gerai atvaziuoti wink.gif
mmeda, aciu ! smile.gif) ten tu sukniu prekeiviu yra gal virs 10, gal ir apsirinku, bet mazdaug taip smile.gif o as pas pirma, kuria iejau, pirmaja suknele, kuria pasimatavau, ta ir nusipirkau, zinoma, dar kelias po to matavausi ;D kazkaip pataikiau ant malonios pardavejos, tokia juodais pusilgiais plaukais, antra nuo galo, nezinau kaip daugiau paaiskinti.. bet ji vienintele tokia juodaplauke, atskirsite, manau smile.gif nors as pas kitas ir nesimatavau, gal ir dar malonesniu yra ;D bet pas kiekviena pardaveja buvau uzmacius man patinkanciu sukneliu smile.gif
tai sekmes visoms, ten vyksiancioms, tikiuosi rasite sau tinkamo ka nors, as asmeniskai prisiskaicius kai kuriu komentaru buvau susidarius nuomone kad nieko gero nerasiu, ten vadinamos "turgines", bet tikrai nustebau nuvykusi smile.gif p.s.siaip kiek salonu tinklalapiu ziurinejau, tai tos "turgines" sukneles taip pat atrodo, tik gal ant grazaus modelio tam tinklalapi vaizdas kitoks ;D
zodziu, issipleciau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KashaloTe: 11 gegužės 2010 - 17:49
QUOTE(KashaloTe @ 2010 05 11, 17:47)
na darbo diena manau dirba kaip ir sestadieniais (as darbo diena ir vaziavau, t.y. siandien), tik turbut prekiu daugiau, nes daugiau zmoniu suvaziuoja, didesne paklausa, bet as sau puiku pasirinkima turejau, lentynos nukrautos, tikrai nepasakyciau kad mazas pasirinkimas:) jau iki puses 12 pradejo, kaip pastebejau, daiktus krautis prekeiviai, tai manau kokia 8-9 gerai atvaziuoti wink.gif



Netiketai uzsukau as cia i forumiuka ir dabar pati susigundziua mintimi vaizuot ten apsiziureti smile.gif) Planavau medziagu pamergiu suknytems vaizuot pirkti, nes sake gariunuose didziausias pasirinkimas, bet apie vestuvines net nepaglvojau wink.gif O kaip kitu kainos suknyciu buvo? Cia tavo prie pigesniu ar normali jau kaina?
Atsakyti
QUOTE(Sirdele-jurate @ 2010 05 11, 23:41)
Netiketai uzsukau as cia i forumiuka ir dabar pati susigundziua mintimi vaizuot ten apsiziureti smile.gif) Planavau medziagu pamergiu suknytems vaizuot pirkti, nes sake gariunuose didziausias pasirinkimas, bet apie vestuvines net nepaglvojau wink.gif O kaip kitu kainos suknyciu buvo? Cia tavo prie pigesniu ar normali jau kaina?

as nesimatavau suknuciu turguje, tik kazkada prabegdama paklausinejau ir apziurejau. Is savo trumpos apziuros galiu pasakyti: kainos - nuo 300 iki... cia manau ribos nera. man kai ribas minejo sake kad kazkur iki 1300Lt.
Pasirinkimas - ir tu pustu, ir dabar esanciu ant bangos graikisko tipo yra...
Medziaga.. hm... pries tai buvau matavusis tik poroje salonu suvalkijoje, tai galiu pasakyti: medziaga niekuo nesiskyre, o uz viena salono siulanciu sukniu medziaga netgi geresnes tuguje.
Daugiau nelabai galiu ka pasakyti, nes labai jau as ten prabegom.... laiko dar yra - man rugpjucio pabaigai reikia, tai kazkaip neskubu, tik vis panikuoju kad internete nieko sau patinkancio nerandu doh.gif siaip esu nusprendus ieskoti turguje - kad nebrangu ir negaila butu. Ne suknele svarbiausia ta diena man, o zmogus, busiantis salia... ir, jei atvirai, man ziedeliai daug svarbiau uz apsirengima blush2.gif Bet kaip ten bebutu, vis tiek norisi jaustis graziai, o ypac ta diena...

Na ir prirasiau... siandien man viena is panikavimo dienu... blush2.gif

Laukiu atsiliepimu ir rekomendaciju daugiau. Pasidalinkit savo patirtim ir ispudziais...
Atsakyti
mmeda, sutinku su tavo visais pasisakymais del turgaus ir suknuciu kokybes biggrin.gif o as pavyzdziui kai vaziavau rinktis tai net neisivaizdavau kokios noreciau doh.gif na tik zinojau, kad ilgos ir ne pustos... wink.gif nepanikuok, as irgi buvau puolus i panika, bet mano manymu tikrai rastum ten sau kanors, pasirinkimas nemazas, o kainos prieinamos, kaip ir minejai, nuo 300 litu, o ir ta suknute uz 300 grazi ir kokybiska, tik kad be ypatingu pasiuvinejimu karoliukais, paprastute wink.gif
Atsakyti
QUOTE(KashaloTe @ 2010 05 13, 09:52)
mmeda, sutinku su tavo visais pasisakymais del turgaus ir suknuciu kokybes biggrin.gif o as pavyzdziui kai vaziavau rinktis tai net neisivaizdavau kokios noreciau  doh.gif na tik zinojau, kad ilgos ir ne pustos... wink.gif nepanikuok, as irgi buvau puolus i panika, bet mano manymu tikrai rastum ten sau kanors, pasirinkimas nemazas, o kainos prieinamos, kaip ir minejai, nuo 300 litu, o ir ta suknute uz 300 grazi ir kokybiska, tik kad be ypatingu pasiuvinejimu karoliukais, paprastute wink.gif

dar norejau paklausti, gal ten pardavejos minejo akd zaa nauju suknuciu parsivezti?
Atsakyti
hmm, dabar bandau atgaminti ka jinai sake, kazka lyg ir sake... g.gif bet tikrai neatgaminu ka, ar kad savaitgali daugiau bus pasirinkimo, ar veliau kazka atves... nelabai pamenu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos siandiena buvau gariunuose tai irgi uzsukau i senaji turgu zvilgtelti sukneliu, gaila kainyciu neklausinejau kadangi zadu nomuotis o ne pirktis, bet keletas labai graziu uzmaciau ir viena netgi labai patiko biggrin.gif nemanau kad kokybe ten prastesne nei kai kuriuose salonuose. O del papuosimu automobiliams ir pan, tai teiravausi galima pirkti o galima netgi nomuotis thumbup.gif tai kainytes ivairios nuo 30lt iki kokiu 120lt sake man taip, bet as cia ne bantus ziurejau o ziedus arba grazias kompozicijas is geliu... o jei imat nuomai tai data gaunasi puse pardavimo kainytes drinks_cheers.gif manau kiekviena nuvaziavusi sau kazka tinkamo rastu jei ne is sukneliu tai bent is papuosimu, beje gerai ieskotis pamergems sukneliu jei pvz norima kad jos butu su vienodom, arba stiliaus vienodo bet spalvu skirtingu, kadangi proginiu sukneliu gariunuose buna vieno modelio bet ivairiu dydziu arba ivairiu spalvu smile.gif taigi jei kam yra galimybe galit drasiai ten apsilankyti drinks_cheers.gif
Atsakyti